1,396

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja chetnie moge na szopienice podjechac. Tylko kurde pizdzi mega :D

KTM SMC 690

1,397

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ani mi nie gadajcie.. Przelatałem przez weekend i dzisiaj mówić nie umiem, takie choróbsko mnie chwyciło :/

READY TO >> TERROR

1,398

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A kominiary pod kask zakładacie?;D bo ja w sobote ponad 100km zrobiłem z prędkością zbliżonej do maksymalnej i jestem zdrów .

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

1,399

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Właśnie dopiero zabieram się za zakup kominiary :D Mądry polak po szkodzie..

READY TO >> TERROR

1,400

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja bez kominiary ale to dlatego ze zapomnialem wziac z domu. Bedzie ktos dzisiaj na szopienicach w katowicach ?

KTM SMC 690

1,401

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

o ktorej?

1,402

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wiesz co nie wiem dokladnie. Mysle ze jakas 16-17 moze. A Tobie ktora pasi ? Jaca mysmy raz latali juz w tamtym sezonie nie wiem czy pamietasz :)

KTM SMC 690

1,403

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jasne ze pamietam :) Zastanawiało mnie gdzie się straciłeś. Obraziłeś się czy co :P U mnie w tych godzinach kiepsko. Ja teraz idę na godzinkę śmignąć.

1,404 Ostatnio edytowany przez grucha (2012-03-06 15:50:07)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No wlasnie nie obrazilem sie :) poprostu mlodziencza idiotyczna moja glupota zawiozla mnie do utraty prawa jazdy na 6 miesiecy i nie moglem jezdzic bo nie chcielem ryzykowac bez prawka ;/ To byl najwiekszy blad, ktory popelnilem i plulem sobie w twarz jak bylo 30 stopni na dworze a ja musialem isc na busa albo rowerem smigac ;/  ale na szczescie ten sezon bede smigac caly czas. A o ktorej Ci pasuje? W sumie chodzi o to ze po 18 sie juz ciemno robi :D

KTM SMC 690

1,405

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja właśnie wróciłem, współczuję i nie wnikam :] Mogłeś dać znać, coś byśmy pokombinowali z tym prawkiem ;) Rok temu nowe osoby, które do nas dołączały jakoś później traciły ochotę na śmiganie... Teren za trudny czy co :P

Dzisiaj mogłem pozwolić sobie tylko na chwilkę bo wieczorem mam plany niestety. Dobra rada - grube rękawiczki, przerwy co jakiś czas i najlepiej gorąca herbata na stacji benzynowej. Ja właśnie powoli zyskuje kontakt z palcami hehe

1,406 Ostatnio edytowany przez grucha (2012-03-06 16:54:13)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No ja dzisiaj chyba kalesony zakladam :D po obiedzie sie przejade na szopienice obczaic jedzie ktos ?:) Plan na ten sezon to nauczyc sie porządnej gumy bo narazie to kalectwo a nie jazda:D Apropos terenu to moj duke chyba sie nie nadaje :(

KTM SMC 690

1,407

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja dzisiaj też śmigałem - z palcami git (handbary pomagają :P ), za to muszę zainwestować w kominiarkę bo po karku i głowie ciągnie bez litości. Jestem aktualnie na urlopie, więc jakby ktoś z okolicy chciał pośmigać, to jestem za;]

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)

1,408

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

zazdroszczę Wam że macie taką ekipę którą mało obchodzi pogoda ;)

Husqvarna SM 610s 2005 [sprzedana]  ---> next ???

1,409

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

wojtecki, zawsze możesz się przeprowadzić :D

READY TO >> TERROR

1,410

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Przejechalem dzisiaj 20km i dochodze do wniosku jest 0 stopni to nie temperatura na moto:D Ogolnie ok tylko zimno w rece i uda:D

KTM SMC 690