1,096

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

The number on the cheek pad is the thickness in millimeters. Thinner pads can be applied to loosen the fit. Thicker pads can be applied to tighten the fit. All sizes of cheek pads will fit any size helmet.

a sa 39mm, 35mm, 31mm tak wiec wychodzi na to ze nawet jesli skorupa XL jest wieksza od L to jak dam grubsze poduchy na poliki to bedzie git

1,097

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Aleksander.mx napisał/a:

The number on the cheek pad is the thickness in millimeters. Thinner pads can be applied to loosen the fit. Thicker pads can be applied to tighten the fit. All sizes of cheek pads will fit any size helmet.

a sa 39mm, 35mm, 31mm tak wiec wychodzi na to ze nawet jesli skorupa XL jest wieksza od L to jak dam grubsze poduchy na poliki to bedzie git

To są tylko poliki - a co z resztą?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,098

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

reszte czyli ten beret tez mozna kupic i sa wszystkie rozmiary, kurde gdybym mial czas skoczylbym do janek do kateema i pobawil sie kaskami bo na pewno maja shoei.

1,099

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak powinienem dobrac rozmiar kasku? bo mam dylemat miedzy M a L, M jak zdejmuje to latwo nie schodzi, ale podczas jazdy nie jest dla mnie za ciasny, ostatnio latalem w L kolegi i nie latal mi na glowie, a zdejmowanie bylo latwiejsze. Pytanie tylko czy podczas wywrotki nie przekreci mi kasku na glowie?

1,100

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kask ma dość ciasno siedzieć na głowie. Nie może latać, jak żyd po sklepie.
Częściowo się jeszcze uleży - jak mocno, to zależy od firmy i materiału, z którego jest zrobione wnętrze.
Mój obecny też dosyć ciężko się zakłada, ale jak już się założy, to jest wygodnie.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

1,101

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

M

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,102

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

bierz M, Gąbki sie ułoza w jakies 2 tyg

525 EXC

1,103

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ok dzieki bardzo, bede sie rozgladal za M'ka

1,104

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Najlepiej jak byś przymierzył gdzieś te kaski bo jeden w L będzie pasował a inny w M .

1,105 Ostatnio edytowany przez Aleksander.mx (2011-12-11 01:15:56)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie wie ktos ile mozna zaoszczedzic kilosow zdejmujac z kata wszystko co niepotrzebne czyli lampy, ewentualnie elektryke?

1,106 Ostatnio edytowany przez Misa (2011-12-11 17:11:56)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie woził ktoś moto takim sprzętem:)? pytam bo planuje zakup jakiegoś samochodu do wożenia moto
a nie wiem czy na pakę wejdzie SM...
Jeśli ktoś miał styczność z takim autem to proszę o wypowiedz.
chodzi o skoda Felicje pickup

pzdr

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

1,107

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tylko Misa powiedz jeszcze jakim autem ?

1,108

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

już dopisałem:) dodałem zdjęcie ale załącznik nie działa...

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

1,109

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zmiesci sie tylko klapy nie zamkniejsz

motoslide.com

1,110

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pany, mam do kupienia tarczę przednią od Drz SM ze śrubami mocującymi za 320zł używaną? Dobra to jest cena czy go pojebało?