1,051

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dawaj Figiel z tym buzerem .... co to takiego ? :) ... nie wieże że to polaczki wymyśliły ....:)

i can do this .. here, hold my beer

1,052

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ze strony sjp.pl

buzer

dopuszczalne w grach

▸ buzer (NOTqs)

środowiskowo, wulgarnie o homoseksualiście

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,053

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no właśnie mnie zastanawia dlaczego u nas na ochraniacz mówią buzer, może to się wzięło 100 lat temu od jakiejś nazwy własnej tak jak adidas'y ale nigdzie to nie jest napisane

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,054

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

offtop w offtopie.

Co sie stało z kanałem supermoto.pl na youtubie?? Nie umiem na forum znalezc tematu a na YT potraciły sie filmy... Bartek??

1,055

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Te nowe kategorie miały wejść od stycznia 2013.
A  od marca jest nowa manewrówka.

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

1,056 Ostatnio edytowany przez PszczelaRz (2011-11-26 17:26:18)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

JACA napisał/a:

offtop w offtopie.

Co sie stało z kanałem supermoto.pl na youtubie?? Nie umiem na forum znalezc tematu a na YT potraciły sie filmy... Bartek??

ja mam na emailu powiadomienia i jest :o
[url]http://www.youtube.com/user/SUPERMOTOpl[/url]

Przecież jestes widzem :o
i to pierwszym z rzędu :)

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

1,057

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kurde, mam taki kłopot, mianowicie założyłem nowy akcesoryjny wydech z kolektorem do mojego kata i na jeździe próbnej, przysmarzyłem tandetne poliestrowe gacie o kelektor i na polerowanej powierzchni został czarny kleks, twardy jak diabli.
Wiem że mogę to usunąc bez większych problemów fleksem i potem znów wypolerowac, ale czy może macie jakiś prostszy sposób na taką ewentualnośc ??

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,058

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kwkm napisał/a:

Kurde, mam taki kłopot, mianowicie założyłem nowy akcesoryjny wydech z kolektorem do mojego kata i na jeździe próbnej, przysmarzyłem tandetne poliestrowe gacie o kelektor i na polerowanej powierzchni został czarny kleks, twardy jak diabli.
Wiem że mogę to usunąc bez większych problemów fleksem i potem znów wypolerowac, ale czy może macie jakiś prostszy sposób na taką ewentualnośc ??

pojezdzij troche, samo odpadnie ;) to samo mialem;)

1,059

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hm, no faktycznie, może samo się wytopi, thx :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,060

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kwkm napisał/a:

Kurde, mam taki kłopot, mianowicie założyłem nowy akcesoryjny wydech z kolektorem do mojego kata i na jeździe próbnej, przysmarzyłem tandetne poliestrowe gacie o kelektor i na polerowanej powierzchni został czarny kleks, twardy jak diabli.
Wiem że mogę to usunąc bez większych problemów fleksem i potem znów wypolerowac, ale czy może macie jakiś prostszy sposób na taką ewentualnośc ??

Kwas acetylosalicylowy. Skąd go wziąc? Weż dwie aspiryny rozpuśc w wodzie. Posmaruj te przpalone gówno i powinno odejśc. Potem wyczyśc tym samym dokładniej. Naprawdę działa...

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

1,061

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

bartolnii, Twoja metoda mnie zaintrygowała więc nie omieszkam wypróbowac ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,062 Ostatnio edytowany przez czarnysm610 (2011-11-27 18:14:51)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

daniken
- Z tego co mi wiadomo to jadac motocyklem  i nie mając zadnej kategoii prawa jazdy dostaje sie 500zł  a jasli kierujesz motocykle a masz nawet prawko B dostajesz tylko 300zl poniewaz nie masz danej kategorii, ale ogolnie zasady ruchu znasz bo masz prawo jazdy tylko nie na ten pojazd co tzeba, ale tez na 100% pewien nie  jestem.

525 EXC

1,063

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

czarnysm610 napisał/a:

daniken
- Z tego co mi wiadomo to jadac motocyklem  i nie mając zadnej kategoii prawa jazdy dostaje sie 500zł  a jasli kierujesz motocykle a masz nawet prawko B dostajesz tylko 300zl poniewaz nie masz danej kategorii, ale ogolnie zasady ruchu znasz bo masz prawo jazdy tylko nie na ten pojazd co tzeba, ale tez na 100% pewien nie  jestem.

No nie wiem. Mój znajomy ma B ale bez A to normalnie 6 stów dostał.

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

1,064

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dostaniesz 300zł jak będziesz jechał powiedzmy motocyklem, a posiadasz prawko kategorii B.

1,065 Ostatnio edytowany przez BolekZKO (2011-11-27 21:03:13)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A jak to ma sie do tego jeżeli osoba nieletnia powiedzmy ma prawko A1 i zostanie zatrzymana na motocyklu powyżej 125 ?

Mandat + sprawa w sądzie ? O ile się nie mylę ?

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..