1,036

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PszczelaRz AGH napisał/a:
zdaniu13 napisał/a:

Niedzielne latanie przy -2 :
http://images49.fotosik.pl/1187/e1e51d2c1c7e6d47.jpg


Latałem w niedziele. Też na mrozie. Nagorzej z rękami jest. A ogólnie idealnie :)


Załóż grzane manetki i będzie OK. Miałem te:

[url]http://www.casporttouring.com/cst/motorcycle/RC51/16025.html[/url]

Nie grzeją może tak mocno jak fabryczne w jakichś turystykach, ale dają się łatwo zainstalować do enduro/supermoto. W połączeniu z handbarmi KTM dawałem radę w letnich rękawiczkach i cienkich rękawiczkach z motoakcesoriów pod nimi do ok zera stopni.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,037 Ostatnio edytowany przez PszczelaRz (2011-11-21 15:10:07)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gierwi napisał/a:

Załóż grzane manetki i będzie OK. Miałem te:

[url]http://www.casporttouring.com/cst/motorcycle/RC51/16025.html[/url]

Nie grzeją może tak mocno jak fabryczne w jakichś turystykach, ale dają się łatwo zainstalować do enduro/supermoto. W połączeniu z handbarmi KTM dawałem radę w letnich rękawiczkach i cienkich rękawiczkach z motoakcesoriów pod nimi do ok zera stopni.

Ta co Ty ja cieniutkie rękawiczki skórzane założyłem takie bez żadnego ocieplenia. Na rower czy cuś :D
Poza tym to LC4 idzie do żyda za miesiąc jakoś więc nie będę pchał się w koszty :o
A na sm to potem pomyślę. Ale raczej nie powinno pizgać :)

ale z drugiej strony to jest tanie :o

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

1,038

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ktoś mi może podpowie z jakim momentem dokręcac miedziane nakrętki kolektor/cylinder?? w garażu nic nie znalazłem

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,039

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

drz kolektor-cylinder 23Nm, ale miedziane ?

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,040

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

figiel napisał/a:

drz kolektor-cylinder 23Nm, ale miedziane ?


tak jest, miedziane. Dziękuje dobry człowieku :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,041

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W 690 25Nm

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

1,042

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dziękowac, nie nadmieniłem, ale dokładnie chodzi mi o 690 :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,043

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a właśnie jak myślicie skąd się wzięła nazwa buzer, chyba tylko u nas się tak mówi ??

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,044

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Buzer - Jest to sytuacja wywołana czymś zabawnym, charakteryzująca się długotrwałym śmiechem. - źródło: Miejski słownik slangu i mowy potocznej.

Ale to chyba nie stąd się wzięło ;P

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,045

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Slyszal ktos o zmianie przepisow dot. Prawa Jazdy?? Czy jak jestem w trakcie robienia kursu na A a wprowadza mi w grudniu to co chca wprowadzic to moge sie pozegnac z A?

1,046

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W grudniu to raczej nie wprowadzą. Jeśli już to w lutym razem z kat. B. Na razie jest projekt, ale nadaje się raczej do kabaretu. Wstępnie projekt miał obowiązywać od 2013, ale zgodnie z wszystkimi zapisami uniemożliwiło by to organizowanie egzaminów kat. A od marca do grudnia 2012. Zobaczymy co wymyślą. Przyspiesz ruchy na tym kursie i zdążysz.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,047

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja jeszcze musze poczekac, pytam sie o to bo kolega jest w trakcie. Ja dopiero w sierpniu. Jak mi dowala taki przepis to chyba do nich tam pojade i powiem co sadze:/ A co z kat B?? slyszalem ze przez rok czy dwa lata po zrobieniu B mozna bedzie jezdzic fura do 2 lityrow pojemnosci czy jakos tak?? A tak w ogole to czy jak zrobilbym sobie teraz a1 i przy kontroli pokazalbym im prawko a dowod rejestracyjny powiedzialbym ze zostawilem w domu to puszcza mnie wolno? Chodzi mi o to zeby nie wiedzieli jaka pojemnosc i dali tylko 50zl mandatu za brak dokumentow. Wypali?

1,048

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Z tym prawem jazdy to z dnia na dzień jest coraz więcej ustaw, praw i teorii spiskowych. Pożyjemy zobaczymy.


Co do braku prawka to posiadając a1 dostaje się bodajże 300 zł mandatu (jakby co to poprawcie bo pewny nie jestem).

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,049

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a co z buzerem? widzę że też żyjecie w nieświadomości

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,050

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No dajesz z tym buzerem!!

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502