16

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

widzę ze niedziela wam pasuje, a czy jakaś konkretniejsza godzina, bo może bym coś wykombinował żeby pojeździć, tylko muszę wiedzieć o ktorej mniej więcej, południe , wieczorem?.
pozdro

ktm lc4 640, kupa frajdy i problemów technicznych:)

17

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

fistach napisał/a:

siema,

kwkm, nie wiedzialem ze jest jakies SMC 690 w krk !! a chcialem byc pierwszy :P
Narazie jeszcze na DRZ'cie napieram.

masz dużą szasę byc pierwszy, bo ja mam tylko 690 SM, brakuje obsławionego "C" jak kropki na "i" :D
choc moto dla mnie póki co bajka, choc przyznaje że nie miałem okazji dosiadac SMC.

Co do latania, jeśli tylko pogoda dopisze nepewno będe po połuniu napierał po krk

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

18

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

dziarski-hank napisał/a:

widzę ze niedziela wam pasuje, a czy jakaś konkretniejsza godzina, bo może bym coś wykombinował żeby pojeździć, tylko muszę wiedzieć o ktorej mniej więcej, południe , wieczorem?.
pozdro


Jeśli o mnie chodzi to po południu od ok 15, oby tylko słonko było.. to chyba pobożne życzenie :(

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

19

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

kwkm pusc mi twoj numer kom. na pw, to sie zdzwonimy, dziarski zreszta tez niech zapoda :)
ps. w ktorys czwartek mozemy tez pod BP sie ustawic, obok plastikow :)

Huska 701 '17

20

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Póki co jeszcze 125 ale po 18'stce i zrobieniu "prafka" może dosiądę jakieś większe moto i też bym latał :P

21

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Given napisał/a:

Póki co jeszcze 125 ale po 18'stce i zrobieniu "prafka" może dosiądę jakieś większe moto i też bym latał :P

Każdy na SM miło widziany :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

22

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

My tu o spocie a aura na zewnątrz - katastrofa!!  :mad:

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

23

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jakby ktoś miał chęci to zapraszam [url]http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/viewtopic.php?f=102&t=16198.[/url]

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

24

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

No ja jakoś w okolicach marca chce już tutaj mieć sprzęta :)
Także polatamy !

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

25

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Powiem wam ze bylo zajebiscie :D Bede mial zakwasy w nogach i rekach, ale polecam na przyszlosc wypady :D Do tego rozklekotalem lozyska glowki ramy i musze na szybko wymienic uszczelniacze w lagach XD

26

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Given napisał/a:

Powiem wam ze bylo zajebiscie :D Bede mial zakwasy w nogach i rekach, ale polecam na przyszlosc wypady :D Do tego rozklekotalem lozyska glowki ramy i musze na szybko wymienic uszczelniacze w lagach XD

Tzn rozumiem że byłeś z tą ekipą która startowała z BP w Wieliczce.., gdzie lataliście konkretnie, teren bardziej enduro czy na supermoto też ok ??

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

27

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Taki 50/50, asfalt/teren, bylismy na torze enduro, przejazdy przez lasy, przez zwirownie, waskimi uliczkami no i jakbym mogl zapomniec, kolega na xt660 przejechal kure XD Dokladna trase masz pokazana na grupie poludnie :)

28

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

ej no to nastepnym razem z kwkm tez wbijamy :)

Huska 701 '17

29

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Bylo by milo :) Bylo nas 5ciu i fajnie by bylo zeby ekipa sie rozrastala :)

30

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Siema. Given, nie ma wrzuconej mapy z trasy, bo nie da się jej wyznaczyć na Gmaps:D a nikt nie miał rejestratora gps.
fistach, kwkm, na następną niedzielę też chyba coś jest planowane:) Najwięcej info będzie na GP.
Pozdro, pogromca kur:D