46

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

policho napisał/a:

trochę ćwiczeń z jazdy na kole

To mnie interesuje! Ile tak orientacyjnie km możemy nabic ? Pytam ponieważ obsługa gwarncyjna mi się zbliża niebawem.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

47 Ostatnio edytowany przez policho (2012-05-04 14:08:26)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Myślę, że szału nie będzie, maksymalnie 60-80km w pierwszym etapie (do powrotu na miejsce zbiórki), a co potem to trudno ocenić.

Wstępnie mamy zapowiedzianych: 1xDRZ400 SM, 2x640 SM, 1x525 EXC, 1xTransalp 650.

kwkm napisał/a:
policho napisał/a:

trochę ćwiczeń z jazdy na kole

To mnie interesuje!

Powinien być kolega, który ogarnia ten temat, więc zawsze coś podpowie. Miejscówka już oblukana. Szeroko, płasko i ruch praktycznie zerowy w weekend.

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

48

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

jeszcze myslalem nad zmiana planow w weekend, zeby tez z wami polatac.
Ale z tego co widze to bedzie niestety padac... takze odpuszczam.

Mysle ze znajdzie sie jeszcze nie jedna okazja :)

ps. nie jezdzijcie z kwkm, on zawsze straszna wioche robi :P

Huska 701 '17

49 Ostatnio edytowany przez policho (2012-05-04 19:41:50)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

fistach napisał/a:

jeszcze myslalem nad zmiana planow w weekend, zeby tez z wami polatac.
Ale z tego co widze to bedzie niestety padac... takze odpuszczam.

Mysle ze znajdzie sie jeszcze nie jedna okazja :)

ps. nie jezdzijcie z kwkm, on zawsze straszna wioche robi :P

Ja tam deszczu w zapowiedziach na niedzielę nie widzę [url]http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=511[/url]

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

50

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Zobaczymy, moze wpadne ;)

51

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Policho, ja się piszę! Najbardziej na etap z ogarnianiem gumowania :-) A wioskę to tylko robie jak z fistachem latam, bo ogólnie za nim nie przepadam i mam nadzieję że dzięki temu się ode mnie odczepi ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

52

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Policho, jasny gwint, spóźniłem się 15min i już się zawineliscie :/  jechałem od wieliczki, pasem obok lotosa, staliscie jeszcze w ten czas obok myjni na bp, zanim się nawinalem na dole na krzyżowce, to was już nie było :(

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

53 Ostatnio edytowany przez policho (2012-05-07 08:27:48)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Pech jak diabli, jakbyś chociaż zatrąbił to byśmy Cię zauważyli. Na usprawiedliwienie podam, że czekaliśmy dokładnie 15 min na spóźnialskich.
Dzięki poradom kolegi rozpocząłem swoją "przygodę" z gumowaniem, a w przyszły weekend, o ile pogoda pozwoli, będzie ciąg dalszy.

Może macie jakieś propozycje co do następnego wypadu w następny weekend? Chętnie się podłączę pod jakąś nową trasę dedykowaną pod supermoto, byle by nie za daleko i nie za turystycznie ;).

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

54

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Nie masz się co usprawiedliwiać, to ja nie byłem na czas, a trabilem ale klakson u mnie nie powala :-) Jeśli chodzi o następny wypad, to jak najbardziej gumowanie! My z fistachem na ogół napieramy po mieście, ale można by np przelecieć Wieiczka- Dobczyce -Kasina, jest tam dość kręto. Tak czy inaczej bliżej weekendu, łapiemy się w temacie.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

55 Ostatnio edytowany przez policho (2012-05-07 12:58:41)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

kwkm napisał/a:

My z fistachem na ogół napieramy po mieście, ale można by np przelecieć Wieliczka- Dobczyce -Kasina, jest tam dość kręto. Tak czy inaczej bliżej weekendu, łapiemy się w temacie.

Znam drogę bardzo dobrze i piszę się oczywiście. Mogę nawet zaproponować jakieś okoliczne modyfikacje trasy co by za nudno nie było :)

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

56 Ostatnio edytowany przez PG660 (2012-05-07 20:25:10)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Mila niedziela, mimo tego ze policho wybral sciezke w zupelnosci nie pasujaca do  opon szosowych ;p 

Na winklach przed Kasina uwazajcie bo naprawiali droge metoda "na gow..  sypiemy drobne kamyczki" i pelno tego tam...  tydzien temu tam latalem i masakra jakas... no chyba ze deszcze to juz pozmywaly wszystko....

57

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

A gdzie macie tą ustronną miejscówkę do gumowania? Jeśli to nie tajemnica :)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

58

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

W Niepołomicach.

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl

59

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Mamy już plany na niedzielę ?

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

60

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Planów SM na niedzielę brak. Jedziemy na Podhale - rozpoczęcie sezonu. Zbiórka do wyjazdu 9.30 BP Solvay.
W przyszły weekend mamy zamiar wybrać się do Radomia na tor. Jazdy w niedzielę. Tor wybitnie pasujący pod SM.

---
KTM LC4 690 SMC R 2012, Husqvarna TE610/SM 1993
części zamienne - multimoto@o2.pl