1,006

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie ja się pisze na latanie jutro i najchętniej może jakiś wjazd na tor kartingowy ,czy coś :) Z Jacą rozmawiałem po Arenie jest chętny :P

1,007 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2011-10-15 18:53:05)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Trochę się cykam, nie lubię jak mi ktoś siedzi na ogonie, więc wszystkich przepuszczam  :)  Ostatnie  miejsce mam już zaklepane. Ciężko wytrzymać 15 okrążeń po 3 nadgarstki napieprzają max.
Nie wiem, jak kumple wystartują to nie będę mięki też pojadę.

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,008

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Impreza zajebista i gratulacje dla startujących  ;) . Dzięki chłopaki za wspólne latanko. Momentami było szalenie... :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,009

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja też dziękuje za latanie dzisiaj i oczywiście zawodnikom :P No to czekamy Jaca na jakieś sensacje kamerkowe :)

1,010

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Siemanko , jaki mieliście dziś plan latania ( gdzie byliście ) ? bo też trochę latałem i widziałem trochę śladów mociaków więc może podążałem waszym tropem ? hehe niestety na impreze się nie wyrobiłem ale byłem jakoś po 15 jak chłopaki się już zbierali i też delikatnie spróbowałem swoich sił , ale tak jak ktoś wcześniej powiedział kilka okrążeń i łapy wysiadają a gdzie tam jakieś naŚcie....

1,011 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-10-16 22:09:41)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Haha taa Jaca się w fotoreportera bawił :D No to czekamy na fotki :)



Mój tysięczny post ! :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,012

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nie było tak żle 7 miejsce wywalczyłem. Adrenalina jest taka że nawet nie zauważałem jak okrążenia leciały.
Pierwszy raz mam odciski od trzymania kiery a uda tak bolą jak by miały pęknać.
Polecam.

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,013

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

siemak pany jedzie ktoś jutro na stary kisielin polatać ?? to chyba juz ostatnie dni dobrej pogody

1,014

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dzymol napisał/a:

siemak pany jedzie ktoś jutro na stary kisielin polatać ?? to chyba juz ostatnie dni dobrej pogody

Jak będzie więcej chętnych to chętnie się wybiorę, mam jutro tylko wykłady więc nie ma problemu :D
Są chętni?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,015

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No jak nie Panowie jak tak :)

1,016

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

zatem na którą ja postaram się być na 11:00 do 17-stej to i tak sporo jazdy :)

1,017

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Najlepiej by było się razem zabrać? Macie jakieś opcje? Bo ja nawet haka nie mam w aucie.
Martinez też chętny? Dupa w całości? :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,018

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wyślijcie mi na pw numery to się odezwę żeby dogadać godzinki i te bajerki :)

1,019

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ok, wysłałem.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,020

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Mam jutro zadzwonie