1

Temat: Awaryjnosc KTM'a

Wszyscy mowia ,ze awaryjny :) Moze mi ktos to przyblizyc ? Wiadomo ze zalezy od stylu jazdy . Ile wam sie udalo przejechac bez zadnej awarii ?

2

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Od 2003 nigdy nie otwierany silnik, oryginalny tłok, cylinder, korba.

exc 400                 www.oklejsie.pl

3

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Awaryjność KaTeMa to MIT  ;) . Jak kupisz nowego i będziesz dbał to pojeździsz lata, podobnie jak z używanym dobrym egzemp. ale jak się napalisz i kupisz mine ... to hmmm będziesz ulubionym sponsorem okolicznych serwisów. BTW ja mojego szukałem rok (!). Na każdym naszym latanku jest zdecydowana przewaga KTM-ów i nikt nic złego na temat swojego nie powie. Jak mniemam zaraz się odezwą inni moi koledzy że jestem w błędzie i powiedzą lepiej kup DR-Z. Powiem tylko tyle zobacz w garażu ile ostatnio sie DR-Zetek wysypało  :P . Ja zawsze chciałem KTM dokładnie takiego jak mam dlatego może jestem stronniczy  ;)  ale co ja tam wiem....  Z każdym sprzętem jest dokładnie tak samo jak mina to debet na koncie, jak zadbany sprzęt to radocha z jazdy. Pozdro

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

4

Odp: Awaryjnosc KTM'a

U mnie akurat co sezon coś grubego lubiło się wysypać. Ale z drugiej strony jest bardzo prosty w obsłudze i naprawie. Mowa o LC4

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

5 Ostatnio edytowany przez zioleczek12 (2011-09-11 11:05:02)

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Myslalem o zakupie drz 400 sm , podoba mi sie i podobno bezawaryjna . Ale 40km troche malo.. Wczesniej jezdzilem aprilia rs 125 ,ktora ma ok. 35 km . A mam kupic SM ,to chce zeby sluzyl mi i sluzyl , wiadomo ze czasem cos sie " rozdupczy "  ale jak kupuje cos ,to nie chce zeby mi sie znudzilo po roku ,bo braknie mi mocy... A lubie zapierdalac !

6

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Nie ma reguły. Figliowi DRZ sypie sie jak domki w Czeczeni a np Sebkowa (buziaki :* :* :*) CRF znosi dzielnie katy i wjezdzanie w barierki. Kupisz SM - zapomnij o 100% bezawaryjnosci.

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

7

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Ja tam jeżdżę całe wakacje i nic mi się nie posypało oprócz żarówki z tyłu  :P a tak poza tym piękny motocykl.

Było KTM LC4. Obecnie klasyk z1100. Brak kasy na SM :(

8

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Kup sobie ledową żarówkę - koszt 8 zl a spokój bezcenny :)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

9

Odp: Awaryjnosc KTM'a

nie do zajechania sprzet o ile dbasz :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

10

Odp: Awaryjnosc KTM'a

zioleczek12- jezdzilem na apce Rs 125 i na drz, i musze przyznac ze rs objedzie drz wiec jesli chcesz cos zeby nie zmieniac tego po sezonie to KTM zdecydowanie. Lc4 nie sa awaryjne wiec bierz to. Drz odradzam bo za slaba

525 EXC

11

Odp: Awaryjnosc KTM'a

moze moja 525 ? :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

12 Ostatnio edytowany przez Landryss25 (2011-09-11 21:55:13)

Odp: Awaryjnosc KTM'a

DRZ E SM mod. Lżejsza i mocniejsza od seryjnej SM a awaryjność na podobnym poziomie. Mi jak na razie mocy nie brakuje a przesiadłem się z mocniejszej Huski Sm 610. LC4 w porównaniu do DRZ to kloc ale za to KTM jest bardzo przyjemny do latania na gumie :D

13

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Poszukaj i poczytaj, kolega ''moto'' opisuje przypadki jego znajomych smigających na exc 525 u których przebieg dochodził do 500 mth.
I nie pisz bzdur ''wszyscy mówią że jest awaryjny'' ja chociażby nie mówie a to już nie są wszyscy. . .

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

14

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Tak sie tylko mowi , przeciez wiadomo ze nie kazdy :D Mam metlik teraz... Pol roku temu myslalem o kupnie yamahy fz 6 , teraz mysle nad SM i jestem o tym przekonany ,ze jakies kupie . Tylko teraz jakie... ? No ale jakby nie patrzec ,to drz i tak bedzie tansze w utrzymaniu ?

15 Ostatnio edytowany przez maciey (2011-09-11 23:02:52)

Odp: Awaryjnosc KTM'a

Kup dwa.
SM + nie fz 6, tylko jakiegoś turystyka na trasy

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."