31

Odp: po x-fighters?

jak dla mnie super :)
zrobiliśmy konkretny befor a potem grubaśny after :D
Jeżeli chodzi o widoczność to było jak zwykle, kto zapłacił za droższy bilet ten więcej widział :)
Ja z trybuny I  widziałem wszystko :P  nawet jak podczas finału jakiś czop wbiegł na płytę stadionu i zaczął obkładać pięściami Adamsa :P

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

32

Odp: po x-fighters?

JACA, miales konkretnego pecha w takim razie.
Jak dla mnie organizacja i realizacja juz samego widowiska byla na bardzo wysokim poziomie.
Rozmieszczenie parkingow bylo na stronie xfighters i mozna bylo wybrac z posrod 4 czy 5 roznych miejsc w roznych czesciach miasta. Ja wybralem parking ktory sie znajdowal 3 przystanki tramwajem od stadionu i jakies 20 minut tramwajem na stare miasto. Bylem kolo 17 na miejscu i bez problemu zostawilem samochod a sympatyczna pani dala mi mapke i info.

Jesli chodzi o miejscowke to tez nie moge narzekac bo byla chyba jedna z ciekawszych, na samym srodku pomiedzy dwoma armatkami z konfetti. Zabraklo 2 metrow a zlapalbym pilke ktora jakis pilkarzyna wykopal na otwarcie  :D.

Cala reszta spoko, zadnych dluzyzn (no moze ten zespol ze skrzypkami i jakas techno najebka ;) ), sprawnie i elegancko. Na stadion wchodzilem kolo 19 bez kolejek. Skoki zajebiste, na poczatku mialem banana na ryju jak 14stka na koncercie bibera ale pozniej juz sie opatrzylo i w sumie dobrze ze calosc trwala tyle ile trwala a nie dluzej.

Jedyny minus to cena z kutasa za przejazd 200km autostrada. U nas chyba kara sie ludzi za posiadanie samochodu.

Za rok chetnie bym zobaczyl xfightersow w wawie.

33

Odp: po x-fighters?

Raczek napisał/a:

Ja z trybuny I  widziałem wszystko :P  nawet jak podczas finału jakiś czop wbiegł na płytę stadionu i zaczął obkładać pięściami Adamsa :P

Ta, to byla dobra akcja, dla mnie to wygladalo jakby typ chcial przybic pione z Adamsem a ten chyba mu wyplacil strzala o ile dobrze zauwazylem :D

34

Odp: po x-fighters?

ta ten gosc go obkładał potem nere miałem jak zaczał spier.dalac jak ochrona go zaczela gonic :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

35

Odp: po x-fighters?

Huberto napisał/a:

Jedyny minus to cena z kutasa za przejazd 200km autostrada. U nas chyba kara sie ludzi za posiadanie samochodu.

To tej autostrady było 200km? Myślałem że ze 150 bo jakoś szybko poszło. Cena faktycznie wygórowana nieźle.

Ja na miejsce zajechałem ok 18, samochód bez problemu zaparkowany na osiedlu jakieś 400m od stadionu.

Miejsce miałem na płycie ale w końcu stanąłem za barierkami w przejściu pomiędzy płytą a krzesłami i było git.

Ale w Wawie widowisko było lepsze...