16

Odp: po x-fighters?

Jednak bedzie xfighter tylko w Poznaniu

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

17

Odp: po x-fighters?

ja jade bankowo, byłem w 2008 w warszawie, i 2007 w katowicach teraz tez musze byc xd wiecie moze kiedy bylety beda w sprzedaży ? bo z tego co widziałem to jeszcze nie :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

18

Odp: po x-fighters?

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 20 czerwca.

19 Ostatnio edytowany przez Huberto (2011-06-20 13:17:58)

Odp: po x-fighters?

od 12 juz są do kupienia
[url]http://www.eventim.pl/pl/bilety/red-bull-x-fighters-poznan-stadion-miejski-w-poznaniu-279867/performance.html#[/url]

20

Odp: po x-fighters?

no to fajnie :D
Tylko że organizator (RedBull) pisze na stronie: Bilety będą dostępne w sprzedaży od 20 czerwca od godziny 12:00.

21

Odp: po x-fighters?

no to chyba wszytko się zgadza... jedynie redbull nie kwapi się z updatem strony :)

22

Odp: po x-fighters?

Panowie  :) jak jesteście z Poznania to wpadajcie swoimi maszynkami : P ja bym wpadł : (  ale do Poznania mam 200km : ) także jakieś zbiorowicho zróbcie pod Stadionem :P może Nate Adams wyskoczy żeby podziwiać  wasze sprzęty heheh^ ^  Pozdro SUPERMOTO FANI!: D

23

Odp: po x-fighters?

tez bd z mala ekipa wesolym busem :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

24

Odp: po x-fighters?

będę tam i ja ^^

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

25

Odp: po x-fighters?

wybiera sie ktos z wawy i ma wolne miejsce w samochodzie?

26

Odp: po x-fighters?

4 ze śląska też będzie :)

27

Odp: po x-fighters?

I jak wrażenia???

Powiem tak, organizacja ekstremalnie do dupy. Parkingi podobno miały jakieś być... Ja nie widziałem, dlatego wbiłem się gdzieś na chama na osiedle, ale miejsce parkingowe to pikuś. Miały być 4 sektory stojące, płaciłem za III sektor i nawet ku*wa nie wiem, na którym w końcu wylądowałem... stałem za jedną z największych chop i gó*no widziałem, dobrze, że gopro miałem na wysięgniku i conieco uwieczniło. Nie wiedziałem gdzie moje wejście, zero oznaczeń na biletach, dopiero gdy wyczekałem się w kolejce to uslyszalem od "bileciarki", że nie stoję tutaj i sru na dół... 

Zawody aż tak nie zrobiły na mnie wrażenia... Fajne skoki ale nic po za tym, Małysz zrobił fajną niespodziankę przyjeżdzając jako pasażer na dakarowskim VW :) Skoki - wiadomo - to co na youtubie ale na żywo więc było na co patrzeć. Przez to, że skocznia zasłaniała widziałem bardzo mało więc liczyłem, że na telebimie mi wszystko wyświetlą ale oczywiście w trakcie ewolucji wpierd*lali reklamę redbulla (jakby ktoś ku*wa zapomniał kto to sponsoruje...) i dzięki temu nie wiedziałem co się dzieje...

Ja jestem zawiedziony. W Warszawie było 100000 x lepiej.

28

Odp: po x-fighters?

a tam tragicznie nie bylo ;) ... parking byl 50m od stadionu ;) (płatny)   , miejsca no coz jaki bilet takie miejsce ;) , najwieksza kaszana to kontrola osobista przy wejsciu  i brak  logicznego rozplanowania  dostepu do picia ....

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

29

Odp: po x-fighters?

cross napisał/a:

a tam tragicznie nie bylo ;) ... parking byl 50m od stadionu ;) (płatny)   , miejsca no coz jaki bilet takie miejsce ;) , najwieksza kaszana to kontrola osobista przy wejsciu  i brak  logicznego rozplanowania  dostepu do picia ....

Ja nie narzekam zajebiste miejsca siedzace w 5 rzedzie chyba jedne z lepszych miejsc mialem, parking tak jak cross mowił z 50m od stadionu ogolnie było całkiem niezle ;)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

30

Odp: po x-fighters?

a ja się czaiłem i czaiłem i w końcu nie dałem rady

KAWASAKI KX 60 > 80 > 125 > 125 * ORAZ KTM 640 CL4*

                       LUBISZ TO SIĘ BAWISZ