1

Temat: po x-fighters?

[url]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9661188,Wstrzymano_sprzedaz_biletow_na_pierwsza_impreze_na.html[/url]

A miało być tyle imprez, że az odwołano extrememoto z obawy na brak zainteresowania.
Jebany grajdół.

2

Odp: po x-fighters?

[url]http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/zawody-red-bull-x-fighters-na-stadionie-narodowym-,1,4406622,artykul.html[/url]

No i chu...  Czekałem na tą imprezę tak długo, cieszyłem się jak dziecko, zwłaszcza po 1ej edycji a tu prezent od wykonawców nowego stadionu.... Pogratulować

3

Odp: po x-fighters?

o w morde a mialem na to jechac. DObrze ze bileta nie kupilem:D a idz pan w ch.j

4

Odp: po x-fighters?

mistrzostwo... będą tak dalej robić to nigdy takie imprezy nie będą miały miejsca w Polsce, bo ile razy można próbować ;/

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

5

Odp: po x-fighters?

Szkoda, bo już chciałem zamawiać bilety. Byłem na zamknięciu stadionu i było ekstra. Za rok niby ma być crusty demons:D Ciekawe czy się odbędzie;)

6

Odp: po x-fighters?

Też chciałem jechać i zamiast biletów znalazłem informację, że nie będzie imprezy bo nie będzie stadionu ehhh

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: po x-fighters?

[url]http://www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Article/Red-Bull-X-Fighters-jednak-w-Poznaniu--021243035881349[/url]

8

Odp: po x-fighters?

Widzisz Hacker, wygląda na to że to my jedziemy do Ciebie  :|
Dziękuj losowi że murawa stadionu była do wymiany ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: po x-fighters?

Chociaż raz coś"pod nosem" będzie się działo. Może jak chłopaki troszkę poskaczą skończy się problem poznańską z murawą :D

Aprilia SXV 450 #3

10

Odp: po x-fighters?

Za bilety mało nie jest (119-199pln), ale impreza godna tech pieniędzy!

11

Odp: po x-fighters?

haha kór..a ja wiedziałem że tak będzie:D
W Polsce jest tylko jeden stadion i znajduje się u nas na Bułgarskiej:D
To co chłopaki idymy razem?:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: po x-fighters?

Hacker, u nas stadion jak się patrzy, pięknym, potężny i okazały. Przepięknie się wtopił w panoramę prawobrzeżnej Warszawy.
Nie bądźmy tacy drobiazgowi... to tylko schody, wykryta wada schodów... usterka do usunięcia w jeden weekend z nadgodzinami  :D

Dobra Hacker trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia.  :) W dniu zawodów bilety u koników chodziły po 4 stówy.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

13

Odp: po x-fighters?

Pamiętam jak w 2008 chciałem kupić bilety...kilka dni po rozpoczęciu sprzedaży już prawie 80% była sprzedana i nie pojechałem;/

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

14

Odp: po x-fighters?

hacker33 napisał/a:

haha kór..a ja wiedziałem że tak będzie:D
W Polsce jest tylko jeden stadion i znajduje się u nas na Bułgarskiej:D
To co chłopaki idymy razem?:D

Nareszcie się do czegoś przyda ten cholerny stadion i zjadą się normalni ludzie a nie półgłówki!:D

Husqvarna 450
GSXR1000
hulajnoga:)

15

Odp: po x-fighters?

Może jakaś zbiorowa miejscówka dla SM fanów ? ktoś chętny by się tym zająć ??