1

Temat: Supermotowy Terror Warszawy

Siemanko,
Zbliża się dużymi krokami szanowna pani Wiesna:) Ja to czuję! Tomek - Od LC4ki liczy na opisie gg ile zostało dni - wg niego 50:) To już niedługo.
W związku z powyższym chciałbym zacząc konstruować jakąś ekipę latających w wawie i okolicach motocyklami SM.
Wkurzają mnie te watahy ściagnatów, wszędzie ściganty, każdy jest Rossi, każdy Hayden na Repsolu. Czas na Thierryego van den Boscha na warszawskiej ulicy!!
Po prostu chciałbym żebyśmy na tym temacie jakos sie zorganizowali. Ostatnio gadałem z paroma chłopakami. Kilkunastu z nas, z okolicy znam, innych znam tylko ze słyszenia, ale wiem że są takowi.
Oczywiście głównie chodzi tu niestety o posiadaczy motocykli cywilnych, czyli tych co posiadają homologację do latania w ruchu ulicznym i blachę na plecach. Nie wykluczam jednakże i tych co mają moto torowe i jaja do tego żeby latać po mieście:) Nawet profesjonalniej będziemy wyglądać:p
Czekam na kontakty i zgłoszenia chęci uczestniczenia w sezonowych letnio - wiosenno - jesiennych ustawkach.
POKAŻMY SIE NA ULICACH!! Pokażmy że możemy dymać ścigi:) heheheh, jak podżegania do wojny.
Prosiłbym o info o moto którym latacie, imie lub ksywa i nr tel. - to wszystko do mnie na Priv. Odwzajemnie sie tym samym.
ps. próby takie już były w zeszłym roku podejmowane, ale było nas może 5ciu czynnie latających. Mam nadzieje, że w tym sezonie będzie lepiej i oby miasto należało do nas.

PZDR.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Siemka.
I-wszy ochotnik już jest. W zeszłym roku nawineliśmy razem parę tyś.km ;-).
Oby wiosna się zaczęła w Lutym (tak jak rok temu). Bo mnie już nosi.
Brzoza dobry post.
PS. Mam już gumową lapkę tylko trzeba założyć

3

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Robmy halas :) i`m in!!

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

4

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja jeszcze nie mam SM, ale jakbyscie mieli gdzies jakies ustawki na SM (typu gumowanie albo ganianie sie wokol smietnika) to chetnie przyjde Was poogladam :)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

5

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Kozacko ,moze  w tym roku cos z tego wkoncu bedzie.

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

6

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Bedzie, bedzie, co ma nie być!!! Co raz wiecej nas!!

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

7

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Nooooo!!!

Ten sezon będzie należał do nas. Supermoto rulez!

LuCaS

Black
Duke
Akra

8

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No promujcie chłopaki SM na miescie. Znowu SUper Expres napisze, ze "harlejowcy" szaleją.

P.S. LuCaS-swietny avatar!!

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

9

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja wiadomo - jak w dym :] dobry post:)

SMR 505

10

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Niezłe hasło przewodnie Brzoza!
Najwyższy czas na to aby podgrzać klimat SM na mieście, są tacy co na to tylko czekają... Ścigi już nie wzbudzają takiego zainteresowania :)

Oby do wiosny

pozdrawiam
Bajros
Yamaha XT660X

yamaha xt660x

11

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

o Bajros w tym samym czasiehehehehe

SMR 505

12

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Crazy- niestety to nie ja ani nie mojego autorstwa, ale obiecałem sobie że w tym sezonie popstrykam trochę temat SM, jestem fotografem w końcu:)

LuCaS

Black
Duke
Akra

13

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Bajros, Maciejwra
Wasze Avatary kompletnie nie pasuja do reszty "zadymiarzy" z tego wątku :D
Koło w górę!

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

14

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Bajoros, MaciekWRA - nr telefonów na priv.
Pozdrawiam!!

Crazy_Russian napisał/a:

Bajros, MaciejwraWasze Avatary kompletnie nie pasuja do reszty "zadymiarzy" z tego wątku :DKoło w górę!

Crazy - Hande Hoch!!! hahahahahahahahaha

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

15

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

heehehhe jak bym tak ładnie umiał to bym pewnie miał:D Crazy a do czego pasuje twój awatar heheheh ;)

SMR 505