721

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

właśnie wróciłem  k***a ja pierdole Zdałem  :)   nie wiem co napisać normalnie zaciesz mordy ja pierdziele trzeba będzie się spotkać na zlocie i zachlać gębe :P :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

722 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2011-01-27 16:37:08)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

właśnie wróciłem  k***a ja pierdole Zdałem  :)   nie wiem co napisać normalnie zaciesz mordy ja pierdziele trzeba będzie się spotkać na zlocie i zachlać gębę :P :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

723

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nooo i  tak ku*wa ma być , brawo !

motoslide.com

724

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

:) a kutas chciał mnie oblać ale sie mu k***a nie dałem jeszcze na koniec wysiadając z L patrzył się na mnie jak bym miał go zabić :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

725

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

bajo jajo

motoslide.com

726

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie prawda powiem to twojej mojej i ich mamie i masz przejebane gorzej przepierdolone :D

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

727

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dobra nie pie*ol

gadaj jak drz , sypie sie już :P

motoslide.com

728

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

człowieku  już na drzewie go rozwaliłem :D  ale już nie będzie chodził jak elektryczna temperówka teraz będzie zuuuuuuuooooooooooooooooooooo   bo oddałem wydech do "edhaust" <----- Pana Edzia który przerabia tłumiki i wszyscy są z nich zadowoleni

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

729

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wybebasza Ci go ?
bo ja bym swojego troche podgłośnił

motoslide.com

730

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Bartek to weź jakiego gwoździa i troche dziurek zrób :D

731

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

taki mam plan , tylko zamiast gwoździ przecinak i młotek 3 kg

motoslide.com

732

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no tak  Pan Edek przerabia wydechy profesjonalnie za małą cena skraca robi co chcesz z wydechem mój będzie skrucony o 10 cm  + komora rozprężna wszystko za 200 zł   jutro pewnie pokażę wynik pracy pana Edka

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

733

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

eee to wy macie nadal tłumiki ? ja to swojego już wywaliłem i jest głośno jak trzeba  :D  hehe

734

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

za drogo :P

swojego też bym skrócił , wiem wiem wszyscy marudzą , ze mają z krótkie , a ja bede skracał , ale już mnie meczy taki długi :D hahaha

motoslide.com

735 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-27 23:11:31)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

przepraszam panowie za mały off ale co to za zmiany gdzie jest opcja usuń posta? he ? nie było mnie tylko kilka dni na forum.

I kiedy Ty Bartek nabiłeś 500 postów ????

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR