76

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Berg nie wybucha a w husce pękają bloki silnika hehe  :)

HUSABERG 82

77 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-20 23:58:48)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

W CRFie padają skrzynie... i zawory wlatują i wylatują ;)

Liczyłem że to internetowy mit ale... mi padła.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

78

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Masz suzuki będą stuki :P

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

79

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

ehh, na dziś mam dosyć, ide spać ;) pozdro dla was, a co do kolegi od crf widzialem... aukcja jak dla mnie bez komentarza...chociaż naprawde może być ok...

80

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Pewnie że może być dobra. Ale takie akcje... jak kręcenie, wycofywanie aukcji... itp. budzą i moją niechęć.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

81 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-23 01:35:35)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Raczek a wiesz może dlaczego ta huska nie ma stacyjki ?? wyrwalo ja po dzwonie czy co ?? bo ogranicznik ma sciety ale jezdzi prosto, do 3 na kolo bez proszenia sie, a dalej nie probowalem bo przy slickach i -1 poprostu sie balem...

82

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

a one w ogóle miały montowaną stacyjkę ? Nie wiem stary, nie interesowałem się tym. Zaznaczyłem tylko dlatego, bo sam przy oględzinach do kupna zwróciłem uwagę na to, że nie będzie jak moto zostawić na ulicy...
a ty już ją kupiłeś ?

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

83 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-23 01:34:23)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

wplacilem zaliczke. koles który posredniczy juz nie pracuje w ktm i dokumenty i reszta czesci jest gdzies u niego, umowa jeszcze gdzie indziej. masakra. dzwonilem dzien wczesniej ze przyjade ogladac i jestem zainteresowany, a na miejscu oni zdziwieni ze chce ja odpalic... mechanik zapomnial sprzegla wcisnac i sie dzwiwil czemu nie odpala. aku zdechle i trzeba bylo od prostownika. zenada. nie polecam tego salonu nikomu. a ogolnie jak ogladam na youtube to wszystkie maja stacyjki...