61

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

patryk1533 napisał/a:

ładny berg ! :)

ładny był kiedyś  :)

Post's attachments

Attachment icon DSC00344.JPG 89.98 kb, 94 downloads since 2011-01-20 

Attachment icon DSC00346.JPG 748.3 kb, 87 downloads since 2011-01-20 

Attachment icon DSC00347.JPG 828.92 kb, 89 downloads since 2011-01-20 

Attachment icon DSC00355.JPG 825.66 kb, 88 downloads since 2011-01-20 

HUSABERG 82

62

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Gokon a cóż to za wynalazek masz przy tarczy hamulcowej ?? to jest jakiś łapak powietrza do chłodzenia tarczy czy jak ?? i skąd takie cos dorwałeś ? czy to własny patent??

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

63

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

gokon napisał/a:
patryk1533 napisał/a:

ładny berg ! :)

ładny był kiedyś  :)

A dlaczego był kiedyś >?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

64

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

[url]http://www.pro-carbon.com/scripts/zbozi.php?KID=58[/url]

tu masz wszystko  :)  :)  :)

HUSABERG 82

65

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

po trzech latach eksploatacji wygląda trochę gorzej ale nadal dobrze się sprawuje  :)

HUSABERG 82

66

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

tegma oki, rozumiem że z pocztą są problemy bo sam je nie raz miałem. A co do zakupu to ja bym jednak wolał wiedzieć na co wydaje kasę i bardzo dziękuję wam za pomoc odnośnie bergów, tylko nie rozumiem jak oni mogą pisać że są 2005 jak te moto mają papiery ?? więc co po przyjezdzie na miejsce gosc będzie wkręcał że się pomylił ?? ale bym się wqrwil...

67

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

gokon napisał/a:

po trzech latach eksploatacji wygląda trochę gorzej ale nadal dobrze się sprawuje  :)

przesadzasz nowa okleina troche czyszczenia i bedzie jak kiedys :)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

68 Ostatnio edytowany przez gokon (2011-01-20 23:34:34)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

tabul napisał/a:

tegma oki, rozumiem że z pocztą są problemy bo sam je nie raz miałem. A co do zakupu to ja bym jednak wolał wiedzieć na co wydaje kasę i bardzo dziękuję wam za pomoc odnośnie bergów, tylko nie rozumiem jak oni mogą pisać że są 2005 jak te moto mają papiery ?? więc co po przyjezdzie na miejsce gosc będzie wkręcał że się pomylił ?? ale bym się wqrwil...

tabul niewiem jak jest teraz ale jeszcze niedawno w niemczech było tak, że w dowód wpisywali datę pierwszej rejestracji. A w Polsce ta data była uznawana jako data produkcji. Dwa lub trzy lata jazdy po torze bez rejestracji i takie różnice  :)

HUSABERG 82

69

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

gokon napisał/a:
tabul napisał/a:

tegma oki, rozumiem że z pocztą są problemy bo sam je nie raz miałem. A co do zakupu to ja bym jednak wolał wiedzieć na co wydaje kasę i bardzo dziękuję wam za pomoc odnośnie bergów, tylko nie rozumiem jak oni mogą pisać że są 2005 jak te moto mają papiery ?? więc co po przyjezdzie na miejsce gosc będzie wkręcał że się pomylił ?? ale bym się wqrwil...

tabul niewiem jak jest teraz ale jeszcze niedawno w niemczech było tak, że w dowód wpisywali datę pierwszej rejestracji. A w Polsce ta data była uznawana jako data produkcji

teraz rozumiem, pewnie dlatego handlarze biorą z zachodu takie okazje bo dobry rocznik w papierach...

więc nadal wygyrwa huśka smr 510 ;)

70 Ostatnio edytowany przez tegma (2011-01-20 23:42:28)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Ja Ciebie rozumiem - sam jak kupuję moto to staram się wszystko dograć przed kupnem a nie na wariata. Ale wiele osob tu wysyła linki i pyta a ten, a tamten. nie lepiej przejebac całe allegro, masz mapkę z użytkownikami Supermoto.pl i poprosić , zadzwonić i powiedzieć - Sluchaj tegma dam ci na paliwo czy podjechał byś 50km sprawdzić co to za sztuka... ja z chęcią to zrobie. bo po co zapierda......ć na drugi koniec kraju i wbic sie na muke....

A gokon dobrze pisze (polejcie mu) - każde moto jest dobre jak o nie dbasz - uwież mi nie ma znaczącej rożnicy miedzy bergiem a katem , czy suzuki itd... itp... a uwierz mi też - że najlepsza opcja to wyremontować samemu - tak jak robiłem to z huska, jak było robione na tym forum z VOR-em. Wiesz co masz wiesz co siedzi w moto. a nie pierd....nie dyrdymałów przez sprzedawców  po remoncie i wogole nie jeżdżone... i w salonie takiego nie kupisz...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

71 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-20 23:51:56)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

właśnie dlatego że jestem elektromechanikiem nie lubie się wpierdalać w miny. Co do stwierdzenia "każde moto jest dobre jak o nie dbasz", dla mnie oczywiste ale nie znam ani huski ani berga wiec chcialem opinie użytkowników tych moto. Ja się bawię nie tylko w sm ale także przygotowuje stare e30 do driftu, niedawno skończyłem swojego TDI'ka, mam do roboty jeszcze skrzynie w kawie więc mam na co wydawać...generalnie opcja remontu też do mnie najbardziej przemawia, tylko w tym momencie nie bardzo mam czas bo więcej zarobie w pracy biorąc nadgodziny niż zaoszczędzę robiąc samemu...

72

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

tegma napisał/a:

Ja Ciebie rozumiem - sam jak kupuję moto to staram się wszystko dograć przed kupnem a nie na wariata. Ale wiele osob tu wysyła linki i pyta a ten, a tamten. nie lepiej przejebac całe allegro, masz mapkę z użytkownikami Supermoto.pl i poprosić , zadzwonić i powiedzieć - Sluchaj tegma dam ci na paliwo czy podjechał byś 50km sprawdzić co to za sztuka... ja z chęcią to zrobie. bo po co zapierda......ć na drugi koniec kraju i wbic sie na muke....

A gokon dobrze pisze (polejcie mu) - każde moto jest dobre jak o nie dbasz - uwież mi nie ma znaczącej rożnicy miedzy bergiem a katem , czy suzuki itd... itp... a uwierz mi też - że najlepsza opcja to wyremontować samemu - tak jak robiłem to z huska, jak było robione na tym forum z VOR-em. Wiesz co masz wiesz co siedzi w moto. a nie pierd....nie dyrdymałów przez sprzedawców  po remoncie i wogole nie jeżdżone... i w salonie takiego nie kupisz...


Dokładnie a czy zawory wypadają, a ile na tłoku a ile oleju itd... sam Tabul powiedziałeś mi tak... że może i moje moto zapierdala , może i moto nie bierze oleju, może i pali od strzała ale... twoim zdaniem to jest tym bardziej podejrzane... bo pewnie jest i tak do remontu.
Wiec naprawdę dziwią mnie takie tematy.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

73 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-20 23:55:12)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

jak pisałem wyżej nie znam tych marek i chciałem zasięgnąć opinii, a nie wiedzieć czy się rozleci ten egzemplarz czy wybuchnie...
sam Tabul powiedziałeś mi tak... że może i moje moto zapierdala , może i moto nie bierze oleju, może i pali od strzała ale... twoim zdaniem to jest tym bardziej podejrzane... bo pewnie jest i tak do remontu.  - nie napisałem tak - nie przeinaczaj !!! napisałem że to że nie bierze oleju nie jest wyznacznikiem że nie ma nic do zrobienia... np. wymiana tłoka. tłok i inne części w wyczynach się wymienia aby zapobiec awarii... jeśli się mylę to mnie poprawcie

74 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-01-20 23:52:50)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

hehe... bo mało kto je generalnie zna ;)

Widziałeś Tabul zarejestrował się koleżka od CRFy i komentował.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

75

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

tabul napisał/a:

Co do stwierdzenia "każde moto jest dobre jak o nie dbasz", dla mnie oczywiste ale nie znam ani huski ani berga wiec chcialem opinie użytkowników tych moto.

Wiadomo, że każdy będzie chwalił "swoją" marke... Ja latałem na Husce, kawasaki, yamaha,  mam teraz suzuki i ktm, i wiesz jaką różnice zauważyłem między tymi markami ? czas oczekiwania na części :P reszta to kwestia upodobań kierowcy, ustawień maszyny itd...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."