46

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Którą bedziesz sprzedawał ? Bo może tą na nogach bym wziął  :D

motoslide.com

47

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

z włoch ? to gdzie ona była wystawiona ? na ebayu ?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

48

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Kupcy w polsce liczą na to- że jak będą dzwonić męczyć to wkońcu nastąpi - jak ktoś tu napisał - "zmęczenie materiału" dlatego powiadam wam :) wystawiajcie Swoje maszyny na zgranicznych forach, ebayach i innych a ich walory napewno zostaną docenione, w końcu jesteśmy w UE

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

49

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

i jak zadzwonił ten włoch i co po włosku sie dogadał z polakiem? czy jak ? Bo to jest bardzo dobra opcja, jak wiadomo w polsce motor ciezko sprzedać i dostac za niego przyzwite pieniądze

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

50

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Hehe no on po włosku ja po polsku i sie dogadali :) Nie no przecież większość ludzi na świecie zna Angielski :) jak sprzedawałem różne graty na ebay-u to zwykle po angielsku sie gadalo, czy kupował czech czy hiszpan... ja jak coś dla siebie brałem to tak samo. Raz tylko niemiec odpisał mi po polsku bo okazało się,że żona jest polką :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

51 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-20 23:04:42)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Tegma czytałem kiedyś że miałeś jakiś problem z wysłaniem jakiegoś acf do czyszczenia i gość napisał że ani kasy ani preparatu mu nie oddałeś, nie wiem jak było, nie wiem jak się skończyło, ale napewno mi pozostał niesmak co do Twojej osoby bo zamilkłeś wtedy i nie sprostowałeś tematu...a co do waszego pitolenia o kupowaniu to nie każdy ma sponsorów i nie każdy ładuje pieniądze tylko w moto więc proszę was bez popierdolonych komentarzy...

52 Ostatnio edytowany przez gokon (2011-01-20 23:04:26)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

paolo napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:

ten pierwszy wisi juz bardzo długo i napewno to nie jest 2005r  a coś koło 2002-03
ten drugi to jakis swierzy ale tez nie jest to 2004r tez coś koło 2002-03

pochłania mnie ciekawość jak określiłeś roczniki tych moto ?


Te różnice o których mowa polegają między innymi na innym bloku silnika co widać gołym okiem  :) szczególnie z lewej strony

Post's attachments

Attachment icon DSC00333.JPG 619.88 kb, 101 downloads since 2011-01-20 

HUSABERG 82

53 Ostatnio edytowany przez Piotrekmm (2011-01-20 23:06:10)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

gokon napisał/a:
paolo napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:

ten pierwszy wisi juz bardzo długo i napewno to nie jest 2005r  a coś koło 2002-03
ten drugi to jakis swierzy ale tez nie jest to 2004r tez coś koło 2002-03

pochłania mnie ciekawość jak określiłeś roczniki tych moto ?


Te różnice o których mowa polegają między innymi na innym bloku silnika co widać gołym okiem  :) szczególnie z lewej strony

do tego jeszcze mapy zapłonu gaznik i licznik ;) zapomniałbym o przednim hamulcu :)
ps. znajome moto :)
ps2. jak noga?

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

54

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

ładny berg ! :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

55

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

i tak juz jest burdel :) to dodam ze jeszcze sie rolgazem róznia ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

56 Ostatnio edytowany przez gokon (2011-01-20 23:18:50)

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Z mojego punktu widzenia husaberg to bardzo dobry sprzęt jak każdy inny o który dbamy zgodnie z zaleceniami producenta. Jeden producent zaleca to, inny tamto, gdy wymieniasz regulujesz ustawiasz każdy powinien służyć równie dobrze. Nie biorąc pod uwagę wad fabrycznych. W swoim husabergu takowych nie posiadam. Jeżeli coś się spier.....oli to tylko z powodu nie wymienionego elementu na czas. Decydujesz się na zakup sprzęta !!! Liczysz się z jego remontem albo będziesz zaskoczony. Chyba że właścicielowi powiększyła się rodzina lub sprzedaje z powodu wyjazdu za granicę.   :D  :D  :D

HUSABERG 82

57

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

Niestety nie odpowiadam za pocztę polską. Nigdy bym się też tym nie zajmował bo nie mam czasu gdyby nie takie załatwiania jak kupowanie motocykli , ty kup , nie ty kup , ty wyslij kase, mieliscie kupic 48 a teraz 24 to ja nic nie zalatwiam.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

58

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

tegma napisał/a:

Niestety nie odpowiadam za pocztę polską. Nigdy bym się też tym nie zajmował bo nie mam czasu gdyby nie takie załatwiania jak kupowanie motocykli , ty kup , nie ty kup , ty wyslij kase, mieliscie kupic 48 a teraz 24 to ja nic nie zalatwiam.

Jarek chyba nie ten post  :)

HUSABERG 82

59

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

gokon napisał/a:

Z mojego punktu widzenia husaberg to bardzo dobry sprzęt jak każdy inny o który dbamy zgodnie z zaleceniami producenta. Jeden producent zaleca to, inny tamto, gdy wymieniasz regulujesz ustawiasz każdy powinien służyć równie dobrze. Nie biorąc pod uwagę wad fabrycznych. W swoim husabergu takowych nie posiadam. Jeżeli coś się spier.....oli to tylko z powodu nie wymienionego elementu na czas. Decydujesz się na zakup sprzęta !!! Liczysz się z jego remontem albo będziesz zaskoczony. Chyba że właścicielowi powiększyła się rodzina lub sprzedaje z powodu wyjazdu za granicę.   :D  :D  :D

Najlepiej kupic zajechane moto za pół ceny i zrobic w nim generalke. Wyjdzie Ci tyle samo co normalne moto na allegro ale wiesz co masz... ja tak kupowalem huske, do wymiany była korba, tłok moduł zapłonowy- chociaż moto odpalał ale stukał... zrobiłem remont i wiedziałem co w nim siedzi ...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

60

Odp: Husaberg 550 Fe Proszę o opinie

gokon napisał/a:

Z mojego punktu widzenia husaberg to bardzo dobry sprzęt jak każdy inny o który dbamy zgodnie z zaleceniami producenta. Jeden producent zaleca to, inny tamto, gdy wymieniasz regulujesz ustawiasz każdy powinien służyć równie dobrze. Nie biorąc pod uwagę wad fabrycznych. W swoim husabergu takowych nie posiadam. Jeżeli coś się spier.....oli to tylko z powodu nie wymienionego elementu na czas. Decydujesz się na zakup sprzęta !!! Liczysz się z jego remontem albo będziesz zaskoczony. Chyba że właścicielowi powiększyła się rodzina lub sprzedaje z powodu wyjazdu za granicę.   :D  :D  :D

tak jak pisze gokon cała prawda  :D

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM