61

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

robocop napisał/a:

znaczyć gdzie się da i szukać przy każdym napotkanym takim sprzęcie znaków  :D  a potem wpier...  :D

no co Ty przecież taki ktoś się może potem obrazić,
najpierw trzeba się zapytać skąd to wziął i to bardzo delikatnie bo też się może obrazić... i pogniewać...
i inni też się mogą pogniewać,
to nie taka prosta sprawa jak Ci się wydaje
;)

62

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

jak bym zostawił taki ukryty znaczek że niby nic a tylko ja bym wiedział o co chodzi ze sporządzoną dokumentacją fotograficzną żeby dowody były i  buchneliby sprzęta a potem przypadkiem w innym mieście zobaczył takiego i z tym znaczkiem to raczej nie byłby to przypadek że ktoś też by miał identycznie nasrane w głowie jak ja hehe  :P

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

63

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

r

robocop napisał/a:

jak bym zostawił taki ukryty znaczek że niby nic a tylko ja bym wiedział o co chodzi ze sporządzoną dokumentacją fotograficzną żeby dowody były i  buchneliby sprzęta a potem przypadkiem w innym mieście zobaczył takiego i z tym znaczkiem to raczej nie byłby to przypadek że ktoś też by miał identycznie nasrane w głowie jak ja hehe  :P

popieram, ogolnie tak sie wlasnie robi. ryjesz np w ramie jakis specjalny symbol znak inicjaly robisz dokumentacje i potem TFU mozna jezdzic i szukac

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus