16

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

czyli mniej wiecej zawezilismy motorki do

LC4  ,    dr-z   ,    smr

to lc4 mnie kusi  bo mocy ma spoko i silnik zywotny bo w koncu to lc4
ale jednak nadal mnie ciagnie do tej husky tylko ze obawiam sie ze tam zabawa jest jak z husabergiem :  pojezdzi pojezdzi miesiac i jeb.   hociaz husabergowi z tego co wiem to blizej do ktma:D

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

17 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-01-08 14:42:56)

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

Barteksm pewnie się do studniówki szykuje :)

Wydaje mi się, że lc4 byłby najlepszą alternatywą :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

18

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

W ogóle nie ma co porównywać drz czy lc4 do smr jeżeli chodzi o żywotność i ceny części.  :D

19

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

fmx  nie  bo jakbym juz mial cos w tym stylu kupowac i tej mocy to dr-z (lzejsze o podobnej mocy)
fakt fajnie fmx wyglada ( tak jak xtx/r ) no ale wyglad to nie wszystko. waga ma spore znaczenie bo odkrylem ze najwieksza frajde po miescie daje mi przeciskanie sie  pomiedzy autami w korkach:D a w stolicy jest ich sporo(korkow):D duza masa bo nie pomagala w tym;]

lc4 wychodzi na prowadzenie poki co

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

20

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

Proszę Cię! Ja jeżdżę KTM 950 SM i daje radę w mieście jak rower przy wadze XT-Xa!
A propos: może skusisz na moje moto bo jest do sprzedania :lol: . Zbieram fundusze na XR 650 SM-R :)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

gierwi napisał/a:

Proszę Cię! Ja jeżdżę KTM 950 SM i daje radę w mieście jak rower przy wadze XT-Xa!
A propos: może skusisz na moje moto bo jest do sprzedania :lol: . Zbieram fundusze na XR 650 SM-R :)

dzieki ale tak jak mowilem ze mam tylko 10 kafli  na ta zabawe;]

a co cie sklonilo to zostawienia kata i przeisadki na xr?

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

22

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

Chcę pojeździć trochę uniwersalniej. A tarzanie 950 w krzakach to słaby pomysł. Jak słyszę że koledzy atakowali schody lub inne przeszkody to trochę mi żal.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

rozumiem, mam to samo na mysli wlasnie.

a sluchajcie wiecie cos moze na temat dwoch XRek  spod poznania? jedna jest z miejscowosci stare bojanowa a druga  to ta

[url]http://otomoto.pl/honda-xr-xr-650-supermotard-M2164697.html[/url]

wiem ze sporo osob sie czai na ta druga wlasnie. jezdzil ktos ogladal to cudo? czy ona ma przypadkiem zmieniony gaznik na jakis tuningowy?.

wiecie czy ktos kombinowal ze wstawieniem stacyjki do tego typu cudow? juz nie mowie o rozruszniku chodzi mi o sama stacyjke  chociaz nie wiem czy stacyjka bez rozrusznika moze miec racje bytu.

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

24

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

Oglądałem tę w Starym Bojanowie. Odpaliła na zimno od drugiego kopa, jednak ze względu na pogodę nie miałem okazji się przejechać. Koleś był gotów zjechać z ceny. Ogólnie była dość zaniedbana optycznie. Żadnych wycieków itp. nie było. Ładnie gada.
Tę drugą odpuść. Bo ja ją chcę wziąć :) .

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

25

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

gierwi napisał/a:

Oglądałem tę w Starym Bojanowie. Odpaliła na zimno od drugiego kopa, jednak ze względu na pogodę nie miałem okazji się przejechać. Koleś był gotów zjechać z ceny. Ogólnie była dość zaniedbana optycznie. Żadnych wycieków itp. nie było. Ładnie gada.
Tę drugą odpuść. Bo ja ją chcę wziąć :) .

hehehe widzialem po twoich wpisach na forum ze szukales i pytales o honde xr650 czesto i odrazu wiedzialem ze musisz miec cos wspolnego z tymi dwiema;))))

ja gadalem z obydwoma wlascicielami i ten z bojanowa  wstepnie  podal mi 10 kafli cene a Tobie?  powiedzial wlasnie ze silnik wszystko ok tylko wizualnie cos tam nie gra ale mi to lata bo to niewazne. okleiny plastiki  to wydatek pary stowek zeby motor ladnie sie prezentowal  a zeby silnik gadal ladnie to pare tysi;]

ta z leszna  tez mowili o zejsciu z ceny ale nie pytalem sie glebiej  a jak ich poprosilem o jakis filmik o pracy silnika to odmowili.

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

26

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

macieker napisał/a:

ta z leszna  tez mowili o zejsciu z ceny ale nie pytalem sie glebiej  a jak ich poprosilem o jakis filmik o pracy silnika to odmowili.

powo w zakupach

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

27

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

czy wiecie czy ktos na forum ma xr650 ? chcialbym porozmawiac z tym szczesliwcem;]

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

28 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2011-01-08 19:10:35)

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

macieker jak się nie mylę jesteśmy z tego samego miasta ;] jak zakupisz sprzęta to dawaj znać to polatamy bo jak na razie to nie ma z kim hehe

co do stacyjki to w moim kxie nie ma ale zrobiłem dwa skryte przełączniki (dobrze skryte bo czasem sam mam problem z nimi) i dają radę ;] do mojego VORa też coś takiego zrobię ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

29

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

wlasnie tak kombinuje zeby zakupic ta xr650 i dac mrozikowi zeby ukryl tam jakies pstryczki;] ja narazie w wawie studia mam ale na wakacje jak kupie sm to pewnie bede w bialej wiekszosc czasu to ustawimy sie jakos. ;]

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

30

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

pokażę Ci jak mam w kxie zrobione jak chcesz to kiedyś tam przy okazji się zgadamy ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology