46

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

robocop napisał/a:

to oprócz stacyjki jeszcze "magiczne guziczki" zrobić  :D


i wogole  nawalic lampek diod i innego cudactwa  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:   bo na bank pod "warzywniakiem" bedzie3\ ktoś Ci cioł kable i zwierał co popadnie do kupy  :D  :D  :D  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

47

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

ja bym się bał  :D  pod warzywniakiem największe zbiry grasują  :D  a te lampki i diody to fajna sprawa widziałem skuterki z tym i wyglądały kozak  :D  a jeden to nawet stroboskop miał  :D

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

48

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

najlepsze jak maja strobo diody a pod siedzeniem wzmacniacz  glosnik 200W i  puszczaja hiphopolo na osiedlu:D

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

49

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

no ja myślałem już o takim czymś
[url]http://moto.allegro.pl/soundboard-audio-do-skutera-adn-600wat-gratisy-i1401386261.html[/url]

ale nie wiem czy nie za słabe  :/

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

50

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

pamietam na ktoryms zlocie widzialem jak jakies typki na skuterach przywiazaly bumboxa  do czachy i jechaly z volumem na maxa:D 
ubaw po pachy przy wyprzedzaniu ich mialem:D

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

51

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

ale za to mieli styl i klasę hehe

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

52

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

jak będą chcieli to i tak ukradną, podjadą busem i moto razem ze stacyjką i przełącznikami wsadzą na pakę i odjadą.  :D

DR-Z 400ESM sold

53

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

Najlepiej łańcuchem do czegoś solidnego przyczepić, np w garażu zrobić sobie oczko w podłodze a na mieście do lamp, stojaków itp.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

54

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

wiec zostaje lokalizator gps:D

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

55

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

stajac gdzies zarzuc kabel na linie napowietrzna 100kv drugi koniec do moto i nikt go nie ruszy  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

56

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

jak nie ruszy??? ruszy  :D  ale tylko raz  :lol:

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

57

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

a potem wyparuje :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

58

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

macieker napisał/a:

wiec zostaje lokalizator gps:D

lokalizator gps + gsm, bo jakos trzeba te zebrane dane przekazac do prawowitego uzytkownika. Niestety pan zlodziej podchodzac do motocykla wyposazony jest w cos takiego: [url]http://allegro.pl/zagluszacz-gps-gsm-podsluchow-lokalizatorow-i1392616773.html[/url]
po czym pakuje Twoj wypieszczony motocykl do blaszanego dostawczaka, w ktorym Twoj odbiornik GPS traci sygnal i tyle go widzieli  :rolleyes: Niestety jedyna sensowna ochrona pozostaje gruby lancuch (albo 2 :) ) i parkowanie w ruchliwym miejscu pod okiem monitoringu  :rolleyes:

59

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

nie oszukujmy sie, jak ktos chce to zawsze znajdzie sposob na kradziez i koniec.  mozna miec tylko nadzieje ze gdzies w koncu wyplynie z innymi okleinami co najwyzej

HONDA XR 650 + big bore kit 700ccm + 2x remus

60

Odp: BŁAGAM o pomoc!! zirytowany

znaczyć gdzie się da i szukać przy każdym napotkanym takim sprzęcie znaków  :D  a potem wpier...  :D

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology