46

Odp: honda cre

moto95 napisał/a:
patryk1533 napisał/a:

Chłopczyku "co ty wiesz o zabijaniu" Haha. prosze cie, nie ośmieszaj sie, i nie zaśmiecaj forum ! a tym bardziej nie denerwuj innych. Lepiej zaloguj sie na jakies forum skuterkowe i bedzie po kłopocie, tam masz swoich ziomali

pedał z piły sie odezwał

Koleżko nie obrażaj tutaj innych bo zakończysz swoją obecność na tym forum. Masz może wiele pytań do bardziej doświadczonych kolegów, jednak większość odpowiedzi znajdziesz w necie i nie będziesz musiał denerwować co bardziej wyrywnych kolegów. Poszukaj i potem ew. dopytaj o konkrety i będzie OK.
Pozostali również jak nie macie nic do powiedzenia to się nie odzywajcie, a jeśli już musicie to najlepiej w Brzozowym OFF TOPie

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

47

Odp: honda cre

i już!! :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

48

Odp: honda cre

Prawda jest , że patryk , ponczo i cross sami go sprowokowaliscie naprawde zachowujecie sie dziwnie z tego co ja wywniskowałem tochłopak ma 15 lat nigdy nie zadawaliscie głupich pytań? Zawsze tacy dorosli byliscie?
Zamiast rzucac głupie teksty o skuterach lepiej nic byscie sie nie odezwali niż sami głupota na głupote odpowiadali .Zniechęcacie tylko ludzi i najwyraźniej sami rekompensujecie sobie krzywdy z przed lat ,naprawde brawo  ;)

motoslide.com

49

Odp: honda cre

To komu wreście robimy kręcenie wora :D ?!!

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

50

Odp: honda cre

raczej kto będzie banowany bo już się pogubiłem  :P

swoją drogą jest takie stare mądre indiański przysłowie:

"nie grzeb w gów... bo będzie bardziej śmierdzieć" ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology