1,801

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

moja dziewczyna sie ucieszy ze mam dla niej czas:) ale wiesz gdzie to mam :D  pomaranczowa pszolka i tak kocha mnie najbardziej :D  czekam jutro na wiesci !!! pozdro

1,802

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

PIżOL napisał/a:

moja dziewczyna sie ucieszy ze mam dla niej czas:) ale wiesz gdzie to mam :D  pomaranczowa pszolka i tak kocha mnie najbardziej :D  czekam jutro na wiesci !!! pozdro

Jak mogę coś doradzić... nie zdradzaj swojej dziewczynie że jesteś na tym forum... już kilku gorzko tego żałowało.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,803

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

hihiihhihiihiihihihihihihi :D  a  tam....jak kocha to......da na wache do KTM'a  :lol:

1,804 Ostatnio edytowany przez bico (2010-08-22 09:40:27)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

U mnie na słupku już jest 30stopni! Piekny dzionek sie zapowiada  :)   żeby wszyscy sie wyspali i nie marudzili ze za wczesnie to proponuje ustawke o godzinie 12 pod placem bankowym!!! Ustalimy sobie miejscówke i w drogę  :D mój kom to 660785797 pozdro

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,805

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

NIEDZIELA NA DWÓCH KÓŁKACH :D  :D  do tego z kumplami  ;)

Ustawka na Bankowym pod pomnikiem wieszcza godz. 12... 

nie piszę że czekamy bo wolimy latać niż czekać... ale i tak zwyczajowo ktoś zaśpi  ;)
Dopisywać się do listy a widzę że całkiem mocna ekipa się szykuje :D  :P

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,806

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

wszyscy już pojechali? kurna, głupi jestem, za późno się zorientowałem :F

100% Supermoto

1,807

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

nie no nie wierzę żadnego jeszcze wpisu na temat dzisiejszych przygód ;)

1,808

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

180 km nakręcone :D 60 km od warszawy miejscówka Bicepsa gdzieś nad Bugiem nawet nie wiem gdzie... ale było zajebiście :D
było wszystko, ognicho, kiełba, czteropak na 7miu :D nie obyło się bez przygód... w chwili gdy zamieniłem się z Bicepsem na motocykle, jego "niezawodna" DRZta wyrzygała cały olej na oponę, dobrze że to był łagodny zakręt.... :D:D:D
ale daliśmy radę ;p a że jesteśmy otwarci w ekipie znalazł miejsce nawet czoperek i dosiadający go Mike który dzielnie walczył z nami w terenie :D i uratował Bicepsowi dupę wioząc go w pełnym rynsztunku do Wawy :P hehe

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,809 Ostatnio edytowany przez Spe3dy (2010-08-22 22:02:05)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

no, wbiłem na chatę i czekam aż ktoś napisze, nie chciałem być pierwszy. żeby nie wyszło że takie dziecko neo jestem, co to coś mu się uda i już idzie się na forum pochwalić XD
ale wypad udany, miejmy nadzieję, że jeszcze w tym sezonie taki się trafi. :)

pozdrawiamy KTMy ;p

100% Supermoto

1,810

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Oj działo sie  :)  Dzięki mike za podwózke!  ;)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,811

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Spe3dy nie wstyd pisać o tym że lataliśmy... a wstyd trollować w chwili gdy inni latają ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,812

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Zapomnieliscie dodac ze i labedzie karmilismy<lol2>
Latanie konkret, szkoda ze trzeba bylo czekac caly sezon zeby ekipa sie zebrala:/
Trzeba to powtorzyc...dochodza do mnie sygnaly ze pierwszy tydzien wrzesnia ma byc zajebisty:D:D:D

1,813

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ahahha, pierwszy tydzień września to ja mam sesję XD w każdym razie odpadam :<

100% Supermoto

1,814

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

to nie byly labedzie :o tylko szczupaki :D

1,815 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-08-23 15:46:14)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Specjalne pozdrowienia dla gościa na SMC z którym miałem okazje się ciąć na odcinku 12 km... od mojego domu do pl. Konstytucji.
Jeżeli tak się złoży i wejdziesz na naszą stronę i zaczniesz czytać... wiedz że od dzisiaj masz we mnie fana twojego stylu jazdy ;)  ;)
Gość nie wymięka a mam nadzieję że tu zajrzy.  Na światłach troszkę pokrzyczeliśmy do siebie :D co drugie słowo było zrozumiałe... zapraszałem go do nas na ustawkę ... na następnych światłach krzyczał... "to jeszcze raz jak to było... Supermoto.pl " 
Przywitajcie go godnie za lekkość z jaka śmigał między puszkami.... nawet ja miałem problemy by go dojść.  ;)  ;)

P.s. Teraz informacja dla wszystkich szyderców moich Nm... za  SMC zostaje o mniej niż długość motocykla a różnica jest zauważalna dopiero po przekroczeniu pewnej prędkości... nie większej niż dozwolona w mieście :cool:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR