1,816

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ty bo ci olej pocieknie morderco drz ;)

1,817

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Reasumując smc zapier*ala szczególnie z dobrym ghost riderem .

motoslide.com

1,818

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Potwierdzam, że SMC zapier.... tylko nie lubi bliskich spotkań z ciężarówkami ze stajni MPO. A jeżeli do takiego spotkania dojdzie ghost rider Maniek ledwo ucieka spod kosy śmierci i leży potem połamany 3 miesiące w domu i pije wodę przez rurki.
Poza tym wszystko u mnie dobrze i wracam sobie powoli do zdrowia. Miłych terrorów Panowie i mam nadzieje, że beze mnie też będą super terrory  :D

1,819

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Maniek... przy następnym terrorze zadrży twoje osiedle ;) a wiem że integracje sąsiedzką masz gdzieś, mam nadzieje że tym milej nas powitasz ;)  Przejeżdżając w niedziele pod twoim domem zastanawialiśmy się ale... jednak to niezapowiedziana wizyta do tego w niedzielne południe.  ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,820

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Siemanko wszystkim.
Powróciłem na łono warszawy.
Szkoda że mnie ominęła jakaś większa ustawka, ale to jak zwykle "złośliwość rzeczy martwych", hhehehe
Maniek, miło Cię tutaj widzieć.
Zdrowiej!!
Pozdrawiam

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,821

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

oooo  Maniek wracaj do zdrowia!!!

SMR 505

1,822

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Maniuś zdrowia zyczę jeszcze raz. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

1,823

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Kurcze ja tez Ci życze szybkiego powrotu na moto na to własciwe moto .
Głupio by było jak by kolega z forum zrezygnował z sm  ;)
Co sie tak w ogóle stało?

motoslide.com

1,824

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

maniek.o napisał/a:

Potwierdzam, że SMC zapier.... tylko nie lubi bliskich spotkań z ciężarówkami ze stajni MPO. A jeżeli do takiego spotkania dojdzie ghost rider Maniek ledwo ucieka spod kosy śmierci i leży potem połamany 3 miesiące w domu i pije wodę przez rurki.
Poza tym wszystko u mnie dobrze i wracam sobie powoli do zdrowia. Miłych terrorów Panowie i mam nadzieje, że beze mnie też będą super terrory  :D

Maniek, też serdecznie Cię pozdrawiam i dokładnie wiem co przezywasz - ja 2 sierpnia zaliczyłem konkretną glebę w Brzezinach koło Łodzi. No i póki co wózek inwalidzki, złom w garażu i spalony sezon...
Szybkiego powrotu do zdrowia.

1,825

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

co za rok...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,826

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

a tak w ogóle to lata ktoś coś czy środowa zamułka tylko grana?? Tydzień nie latałem moto z chęcią bym się przewietrzył w jakimś doborowym towarzystwie...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,827

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Dzięki uprzejmości Bajrosa, ja dzisiaj po robo (po 18) będę latał po mieście z Plecakiem.
Zastanawiam się tylko czy za Wami nadążę bo 38 dni już nie jeździłem i nie wiem czy pamiętam jak się terroryzuje miasto  :lol:

DR-Z 400ESM sold

1,828

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

PRELUDE2000 napisał/a:

Maniek, też serdecznie Cię pozdrawiam i dokładnie wiem co przezywasz - ja 2 sierpnia zaliczyłem konkretną glebę w Brzezinach koło Łodzi. No i póki co wózek inwalidzki, złom w garażu i spalony sezon...
Szybkiego powrotu do zdrowia.

Brzezinach nie daleko mnie o japier*ole , naprawde w tym sezonie dużo osób leżało ja 3 ray , ale to nic poważnego .
Chłopaki wracajcie do zdrowia , Prelude2000 twój duke był zajebisty szkoda Ciebie i moto  :|

motoslide.com

1,829

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Dzięki za pamięć i słowa  :) .

U mnie z dnia na dzień coraz lepiej.

No i proszę polatać za kolegę Mańka.

1,830

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No chłopaki zdrowieć mi tam proszę!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"