361

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Sulik690SMC napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smcr-690-leo-vince-bi-xenon-2014-CID5-IDmGTU8.html#b13d4bbe04[/url]

                                      NIE POLECAM !!!!


dzwonie do typa i pytam o moto co jest jakie ma wady itp. wiadomo .Młody gnuj mówi ze stan igła dlatego taka cena 30 k .Wsiadam w Busa i napierdalam 400 Km w jedna stronę a co na miejscu !!!!  zadrapany z prawej strony bak paliwa zakryty pod owiewka widać ale nic nie powiedział porysowany przedni błotnik zmieniona przednia lampa z owiewa która nie działa twierdzi ze żarówka spalona ,  wymieniony licznik !!!!!.handbary zjechane z obu stron , jakiś odprysk na tylnym wahaczu i nie sa kompletne wszystkie śrubki od owiewek.dobrze że wyszedł ze starym bo by zebrał za ta igłe.i na koniec moge wam spuścić 200 zł.  szkoda nerwów !!!!!!

Ale jeździ prosto, chodzi ladnie? Odpala? pourywane ograniczniki? Jakieś ślady po giga dzwonie?
Czy rysy, odpryski i zmienione zegary i lampa to taki wielki i totalny kibel?

Pozdrawiam,
Piotrek

362

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

mallly200sx napisał/a:
Sulik690SMC napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smcr-690-leo-vince-bi-xenon-2014-CID5-IDmGTU8.html#b13d4bbe04[/url]

                                      NIE POLECAM !!!!


dzwonie do typa i pytam o moto co jest jakie ma wady itp. wiadomo .Młody gnuj mówi ze stan igła dlatego taka cena 30 k .Wsiadam w Busa i napierdalam 400 Km w jedna stronę a co na miejscu !!!!  zadrapany z prawej strony bak paliwa zakryty pod owiewka widać ale nic nie powiedział porysowany przedni błotnik zmieniona przednia lampa z owiewa która nie działa twierdzi ze żarówka spalona ,  wymieniony licznik !!!!!.handbary zjechane z obu stron , jakiś odprysk na tylnym wahaczu i nie sa kompletne wszystkie śrubki od owiewek.dobrze że wyszedł ze starym bo by zebrał za ta igłe.i na koniec moge wam spuścić 200 zł.  szkoda nerwów !!!!!!

Ale jeździ prosto, chodzi ladnie? Odpala? pourywane ograniczniki? Jakieś ślady po giga dzwonie?
Czy rysy, odpryski i zmienione zegary i lampa to taki wielki i totalny kibel?

Zależy kto na co patrzy. Może jakby go o tym poinformował sprzedający przez tel. a nie zapewniał, że jest inaczej, to by się tak chłop nie zdenerwował. Każdy patrzy na co innego, a 30.000 to już spora sumka.

KTM 690 SMC

363

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

ryski itp to tam jeden kit , w końcu sm. No ale o zmienionym liczniku chciałbym jako kupujący wiedzieć prędzej , ciekawe z jakiej dupy teraz dowiesz się przebiegu (choć z tym realnym przebiegiem na liczniku to i tak nigdy nie ma pewności)

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

364

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Siema ogólnie rzecz biorąc ograniczniki ok ale jeśli chodzi czy lata prosto to niewiem bo nie chciałem jeździć.kupujac sprzęt za 30 koła to oczekujesz od sprzedającego naprawde w miarę dobrego moto . co ominelem przy opisywaniu to że śruby od tylnego koła też zjechane i co też mnie wkurwilo że na miejscu gość mówi że zablokowany na A2 czyli nawet nie sprawdzisz jak naprawde moto oddaje moc aaa i pytając czy była robiona mapa pod tłumik chłop powiedział że tak mając na myśli zablokowanie moto na A2 myślał że to jest mapa.szkoda gadać ja osobiście za te SM dał bym Max 23 koła a nie bagatela 30 !!!

365

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Siema ogólnie rzecz biorąc ograniczniki ok ale jeśli chodzi czy lata prosto to niewiem bo nie chciałem jeździć.kupujac sprzęt za 30 koła to oczekujesz od sprzedającego naprawde w miarę dobrego moto . co ominelem przy opisywaniu to że śruby od tylnego koła też zjechane i co też mnie wkurwilo że na miejscu gość mówi że zablokowany na A2 czyli nawet nie sprawdzisz jak naprawde moto oddaje moc aaa i pytając czy była robiona mapa pod tłumik chłop powiedział że tak mając na myśli zablokowanie moto na A2 myślał że to jest mapa.szkoda gadać ja osobiście za te SM dał bym Max 23 koła a nie bagatela 30 !!!

366

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Z tym urwanym ogranicznikiem to nie przesadzajcie... u mnie urwał się przy glebie parkingowej, więc nie musi to oznaczać, że moto było po wypadku.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

367

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Mogliby to końcu poprawić,moto za 40 tys...

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

368

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Żonkil napisał/a:

Z tym urwanym ogranicznikiem to nie przesadzajcie... u mnie urwał się przy glebie parkingowej, więc nie musi to oznaczać, że moto było po wypadku.

Pewnie że nie musi. Twoją glebę widziało sporo osób. Ale takie półki kosztują ponad 2000 zł + koszt wymiany i mówienie komuś że to nic takiego i nie wpływa na utratę wartości to nieporozumienie. Oglądałem moto z urwanym ogranicznikiem w Wałczu i poza tym miał mocno poodzieraną osłonę chłodnicy przez śruby ściskające lagę. Co było pod spodem nie wiem, ale ogłoszenie mówiło że "stan perfekcyjny". Dużo lepiej brzmiałoby gdyby sprzedający ujął to w ogłoszeniu i pokazał fotki uszkodzeń.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

369

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Żonkil sprawdź PW!

370 Ostatnio edytowany przez Żonkil (2017-06-15 22:18:02)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja mam film jako dowód, że gleba była mało efektowna... a tak z drugiej strony w związku z tym, że mam dużo wolnego czasu spróbuje to zareklamować w KTMie, jestem ciekawy jak podejdą do tematu.

A oczywiście co do pisania prawdy w ogłoszeniach to popieram. Ja tam bym napisał i jeszcze filmik wstawił, żeby mi kupujący nie pier*** po przyjeździe, że to szrot ;)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

371

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Tomson napisał/a:

... (choć z tym realnym przebiegiem na liczniku to i tak nigdy nie ma pewności)

To fakt!!!! Jak ktoś długie gumy robi to i przebieg też będzie mniejszy :D i zużycie przedniej gumy

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

372 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-04-06 13:32:58)

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Rzuciło mi się w oczy, więc podrzucam, żeby się nikt z forum nie naciął na koszty wyjazdu: [url]https://m.facebook.com/groups/1417558828473191?view=permalink&id=2124307427798324[/url]

Już nieaktualne: [url]https://m.olx.pl/oferta/ktm-smc-660-nie-625-640-690-drz-450-exc-a2-akrapovic-nowe-oc-sm-CID5-IDrJkhx.html[/url]

373

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

To moto forumowicza :DDDDDDDDDDD

drz y/sm 434

374

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Ups :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

375

Odp: NIEciekawe motocykle na allegro/ebay

Kogo?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD