16 Ostatnio edytowany przez Krzemien (2010-08-08 12:22:18)

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Spoko ja tam sie nie obrażam, nie wstyd nie wiedziec. wstyd sie nie pytac :) Najlepiej to bym oddawal do mechanika moto i gapil sie co robi - potem robic to juz samemu :)

hehee ilu sie znalazolo chetnych na sponsoring  :D  Ja sponsoruje wyłącznie siebie. Ale narazie kasa sie skonczyla. srubki podokrecac moge. ale juz spuscic caly plyn hamulcowy, wymienic klocki to juz troche wiecej zabawy. Brak oprzyrzadowania niestety. Dolac plynu zawsze mozna, gorzej z reszta. Pozatym jakos musze sobie skombinawc te centrala srube - na poxipol przecierz nie dam.

Zreszta ciezko znalezc dobrego mechanika zwlaszcza do tych motocykli. Tutaj tylko odradacie Freefun ale nikt nie poleca zadnego nawet malego zakładu.

17

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Stary- ściągnij sobie manuala i tam masz wszystko napisane, jak zmienic plyn z dokladnością co do 1 srubki- co jak odkrecać itp. zaopatrz się w klucz dynamometryczny taki do 30 Nm  czy 40 Nm i dugi taki od 42 w góre. zapłacisz za nie 300 zł ale przynajmniej srub nie pozrywasz... kup też stołek o którym mowiles :) zanim zabierzesz sie do roboty w domu spokojnie przeczytaj co będziesz robić... ja co prawda zaczynałem od jawy 50 skuter, ale nie miałem manuala i dałem rade :) :D jak czegoś nie będziesz wiedzial to zapytaj wujka google albo nas... ale nie jeździj z byle pierdola do warsztatu - bo jak to juz ktoś mowil - będziesz dym....y na każdą złotówkę!!

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

18 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-08-08 12:57:21)

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

dukeSebo napisał/a:

hehe... myślę że nawet Gierwi tu do nas przyjedzie ;)  gdy tylko mu zrobisz szybki przelew na jego konto ;)

Akurat dziś mi nie pasuje, ale od jutra jestem gotów  :|  :)  :D  :lol:

Tegma dobrze prawi, stołek, manual, klucze dynamometryczne, Loctite gdzie potrzeba a myślę że pomocna dłoń się znajdzie w razie potrzeby (szczególnie jeśli pozwolisz jej korzystać ze swoich narzędzi  :D ). Może to być dobry początek współpracy nie tylko terrorystycznej, ale i mechaniczno-towarzyskiej.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Srubki masz w asmecie, w regulach na jerozolach, do wyboru :)

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

20

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

No wlaśnie -LOCTITE 243 to podstawa w KTM-ach i chyba we wszystkich singlach "wibratorach" :)

21

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Dokładnie tak jak mówi Gierwi... zamiast wciskać im kasę po kieszeniach... kup kilka broo do tego coś na grilla a mój garaż stoi przed tobą otworem...(jedyny haczyk ;)  to podpisany cyrograf zobowiązujący Cie do wspólnego z nami latania)
Tyle że musisz się pozbyć obsesyjnej myśli że tylko warsztat robi dobrze. Rozumiem że z poważnymi naprawami udajesz się do serwisu... ale wszystkie pierdoły typu... wymiany napędu, oleju, osprzętu, klocki i płyn hamulcowy... to wszystko ROBISZ SAM. Na początku pod naszym okiem :cool:
Tak jak Ci radzą chłopaki... zainwestuj w klucze dynamometryczne. Bo wiem że urywające się śruby i pozrywane gwinty to zmora każdego początkującego mechanika (niestety w motocyklu przeważają gwinty w delikatnych materiałach)

Jeżeli nie jesteś obsesyjnie pedantyczny ;)  to dasz sobie radę.  :D Amen i tym samym koniec tego tematu.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

22

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

gdzie kupie klucze dynamometryczne?

23

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

W serwisówkach zawsze masz podane momenty jakimi dokręcać, tam gdzie jest napisane w manualu to stosuj loctite, klucze dynamometyczne - castorama - obi i sklepy z akcesoriami motoryzacyjnymi (intercars i inne).

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

24

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

no może jeszcze allegro :) [url]http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=klucz+dynamometryczny[/url]

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

25 Ostatnio edytowany przez LC4uke (2010-08-08 17:15:53)

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

jestem trochę w szoku po tym co tu przeczytałem, bo uznawałem ten serwis za godny polecenia. Znajomi z którymi swego czasu jeździłem na KTM'ach chwalili go sobie bardzo. Ja jednak staram się robić wszystko samemu, ale kiedyś miałem problem z oringiem przy sprzęgle hydraulicznym i podjechałem tam, zostawiłem 60zł i działało, nie miałem takiego ściągacza niestety. Ale mnie chłopie zszokowałeś, dobrze, że działam sam :D

aaaaaaaach ! ale urrrwał ! ale to było dobre ! :D

26

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Krzemien nie zapomnij podjechac do tego mechanika i poinformowac go o tym, co sie stalo z Twoim motocyklem po serwisie u nich jak rowniez o tym, ze swoimi wrazeniami na temat ich uslug podzieliles sie z uzytkownikami kliku serwisow internetowych dla motocyklistow.

27

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Wiecie co - Tacy mechanicy, pseudo mechanicy mają przyzwyczajenia z czasów komuny- jeśli są młodzi i komuny nie pamiętają to nawyki nabrali od tych co komunę pamiętają, kiedyś każdy mechanik to był ktoś!! teraz tylko ten dobry ma szansę aby zostać kimś !! Mechanicy często zapominają o tym że istnieje coś takiego jak internet fora i inne (nazwijmy to) metody komunikacji. Każdy z nich powienien wiedzieć, że jeśli coś spapra to fama pójdzie szybko w świat, Pekawu ma rację. jedź do nich i powiedz, że dali D..... i że podzieliłeś się swoją opinią na forach. Powiedz, że zawsze możesz dopisać do swojego tematu, że postąpili ok bo naprawili swoje błędy i teraz znowu czujesz się zadowolony z ich serwisu !  w końcu każdy jest człowiekiem a błędy się zdarzają. oczywiście niech zrobią prawdziwy przegląd i nie obciążają cie nawet 1zł... ale znając życie tak nie będzie :) będą mówić, że jak moto wyszło z serwisu to bylo OK

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

28

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Podjechac podjade ale ciezko z czasem bo to zjada 2 godziny rano ktorych w tygodniu poprstu nie mam.

29

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

No to kolego Krzemień - witam w kolejnym wątku o serwisach KTM :)

Widzę że sanchez rozwija się - kiedyś robił w miarę dobrze ale kasował bardzo drogo. Teraz robi na odpierol i kasuje jeszcze więcej :)

Niestety miałeś rację - dobrego serwisu KTM w wawie NIE ma. Czyli masz KTM = dłubiesz sam.

-------------------
hmmmm...

30

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

[url]http://www.ktm-rally.pl[/url]
tutaj ktos byl?