31

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

A ja poprostu dłubie sam jak nie naprawie to spierdole ale się nauczę :P do tego stopnia ze 3 sm w mojej stajni i mechanika to to nawet nie widziało a moto znam od podszewki i jak sie cos zjebie to nawet wiem od czego zacząć rozbiórkę :P a kasa hmmm w kieszeni   :lol:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

32

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

wszystko fajne, tylko trzeba mieć miejsce żeby robić jakieś większe naprawy.
ja jedynie robię sam to co jestem w stanie skończyć w jeden dzień. i to co nie wymaga jakiegoś rozbudowanego warsztatu.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

33

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

no coz - wiedzialem ze bede musial zabrac sie za dlubanie samemu przy takim moto, ale troche wpienia taka sytuacja i tyle.
Gdzie w wawie mozna tanio zakupic taki podnosnik do moto.

34

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Polubisz to :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

35

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

gierwi napisał/a:

Polubisz to :D

Zwłaszcza dziewczyna lub żona - one uwielbiają jak facet siedzi cały dzień w garażu a później wraca z brudem pod paznokciami  :P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

36

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Krzemien napisał/a:

no coz - wiedzialem ze bede musial zabrac sie za dlubanie samemu przy takim moto, ale troche wpienia taka sytuacja i tyle.
Gdzie w wawie mozna tanio zakupic taki podnosnik do moto.


olek motocykle na ul.jutrzenki 129zł

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

37

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

dzieki

38

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

gierwi napisał/a:

Polubisz to :D


Powiem więcej jak chcesz jeździc w supermoto musisz to polubić wręcz uwielbiać :P

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

39 Ostatnio edytowany przez tegma (2010-08-10 08:16:04)

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

Nie ma to jak pokłócisz się z żoną i wtedy masz drugą sucz do której idziesz i mówisz - Rozbieram Cię !! A ona nie stawia żadnego oporu :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

40

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

To się nazywa"dupa na boku"  :lol:  :lol:  :lol:

41

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

hehehehe - dobre dobre  :lol:

42

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

tegma napisał/a:

Nie ma to jak pokłócisz się z żoną i wtedy masz drugą sucz do której idziesz i mówisz - Rozbieram Cię !! A ona nie stawia żadnego oporu :)

Jakby jeszcze dała radę sama się ubrać po zabawach to byłaby idealna !

-------------------
hmmmm...

43

Odp: Sanchez - pierwsze wrazenia

:D  :D  :D  Zawsze jak czytam takie teksty na forum to ze śmiechu  nie mogę :D  :D     

SFMario napisał/a:

To się nazywa"dupa na boku"  :lol:  :lol:  :lol:

    masakra oczywiście pozytywna

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!