226

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

I jak chłopy?Latacie już?Tor na wojska przeszedł remont?

227 Ostatnio edytowany przez Piotrek (2016-03-27 09:28:57)

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

haha, jaki remont? bylem chyba 2 tyg temu, 3 stopnie byly ale sucho przynajmniej.
dzisiaj i jutro latamy bo pogoda jest

SMCR Wings

228

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Mieli nawierzchnie podreperowac.Tez bym juz polatal ale w robocie jestem i dopiero pod koniec maja wracam.Na wiosne spółdzielnia moja ma garaze wyremontowac i beda prawdopodobnie do wynajecia wiec jak chcesz blizej domu moto trzymac to moge dac Ci znac jak bede cos wiecej wiedzial.

229

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

jakby naprawili to pewnie bym zauwazyl, wiec raczej nie.

SMCR Wings

230

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

no i tak jak mowiles bedzie nowa nawierzchnia, mam nadzieje ze im szybko pojdzie i wywala ten kontener z za ostatniej prostej...
jak wrocisz to sie odzywaj

SMCR Wings

231

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Siemka. Są jakieś plany na majówke ?

232

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Hi, właśnie chyba widziałem "Kumana" pod Galaxy - ktoś coś jeszcze lata oprócz Adaśka (osobiście potwierdzam , że Ada najbardziej zdeterminowany na latanie / "trick'i") ?
Na mieście widziałem ostatnio białą Husqe , czarną WR250X , w Policach nawet rasowe SM  , ale nie miałem chwili, żeby zagadać (nie wiem co mijałem, ale na tablicach ZPL na małych kołach)...
Parę razy wpadłem na Wołczkowo ale tam cisza i ciemność, ew. endurowo , na Wojska coś się dzieje ,czy wszyscy sprzedali SMy ? ;)

Hardcore - it's more than music...

233

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

na wojska w niedziele pewnie bedziemy, jak w sobote bedzie umiar:)

SMCR Wings

234

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Niestety dziś nie latałem:)
Jutro na 9 jade na tor na wojska
Przypominam o 17 września- Finał Gymkhany na torze na wojska, będzie 2 krotny mistrz EU ( koleś podobno wymiata) warto wpaść:)

235

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

O, dzięki, dzięki, coś jednak się dzieje, w ten weekend jestem poza Szcz, ale widzę, że chyba najprościej ustawić się w jakąś sobotę przy torze na Wojska - w kalendarzu że kolejna sobota to właśnie Gymkhana , więc na pewno będe

Hardcore - it's more than music...

236

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Gymkhana 2016 Szcz DRZ  :
@Kuman  - niestety nie mam Twojego przejazdu ;)
[url]https://youtu.be/OVRV8T0ZLMY[/url]

Hardcore - it's more than music...

237

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

dzisiaj o 20 jest jakis przejazd przez miasto, start chyba na walach po drodze mozna wjechac na gore na katadre, na koniec jakas kawa czy cos w knajpie. Ja jade sie tylko przejechac, ale jak cos to bede. Ktos sie wybiera?

SMCR Wings

238

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Belzebub napisał/a:

Gymkhana 2016 Szcz DRZ  :
@Kuman  - niestety nie mam Twojego przejazdu ;)
[url]https://youtu.be/OVRV8T0ZLMY[/url]

I dobrze bo 2 razy pomyliłem trasę :P

239

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Cześć Wam,
mam skromne pytanie : czy kojarzy ktoś z Was gdzie w Szczecinie można serwisować koła szprychowe ? (17" Excel, typowe SM)
Generalnie po wymianie opon w jednym ze znanych serwisów -ucieka mi obecnie powietrze, wcześniej przez 4 lata nic nie uciekało, ani grama, po zmianie opon po ok. 4 tygodniach jest już pół-flak, także +/- po 2tyg. spiernicza mi ok. 02-0,4 bara.

Po topieniu koła w wodzie doszedłem do wniosku, że "chyba" ucieka przez szprychy/niple, sama opona raczej się do tego nie przyłożyła.
Niestety po obdzwonieniu 3 serwisów  : jak słyszą hasło koło szprychowe, bezdętkowe, to ładnie i miło odmawiają, a chciałbym spróbować inny serwis niż ten w którym zmieniałem opony (skoro raz coś nie pykło, to chciałbym aby inny serwis mi to zrobił)...

Macie jakieś sugestie kto w Szczecinie podjąłby się sprawdzenia/uszczelnienia takiego koła?
Prawdopodobnie chodzi o zmianę pasa wewnątrz felgi -tego co uszczelnia szprychy, lub coś co uszczelni szprychy generalnie (nie znam się aż tak, więc strzelam)

Z góry dzięki za sugestie :)

Hardcore - it's more than music...

240

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Witam wszystkich,
Jako, ze temat upada:
Moze jakas zoorganizowana akcja na Wojska Polskiego lub wyjazd na Koszalin badz Kisielin?
Ewentualnie lekki teren Glebokie?
Wrzucajcie propozycje.

Pozdrawiam
Adam