241

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

siema zachodnipomorskie. jestem caly sezon w mielnie i pytanie czy ktos tutaj jezdzi? mielno/koszalin? jak wyglada sprawa posmigania na torze w koszalinie? sa jakies dni dla motocyklistow?

WR 250x

242

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Czy ktos sie moze wybiera na tor w koszalinie jutro? Ja bede jakos od11

WR 250x

243

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Siema, to mój pierwszy wpis tutaj, więc się przedstawię.
Nazywam się Jakub i latam czarną Yamahą WR 250X. Być może widzieliście mnie gdzieś na mieście lub podczas Gymkhany.
Jeśli byłby ktoś chętny żeby pojeździć z "nierasową" ćwiartką to tylko czekam na propozycje :)

Pozdrawiam

244

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Hey, pewnie uda się jakoś zgadać, w sobotę Gymkhana na Wojska (nie wiem czy akurat ja będe, ale ktoś od nas na pewno przyjedzie, a pewnie Kuman wystartuje, więc będzie komu kibicować)

Hardcore - it's more than music...

245

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Belzebub napisał/a:

Hey, pewnie uda się jakoś zgadać, w sobotę Gymkhana na Wojska (nie wiem czy akurat ja będe, ale ktoś od nas na pewno przyjedzie, a pewnie Kuman wystartuje, więc będzie komu kibicować)

Kuman był kiedyś, od after party w Łodzi rok temu jest Pazdan! :P

246

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Jest ktoś jeszcze aktywny na forum z okolic Szczecina ?

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

247

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

van-zizi napisał/a:

Jest ktoś jeszcze aktywny na forum z okolic Szczecina ?

mało aktywny ale jest :)

248

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Śmigacie coś po mieście ? Można tam polatać po torze kartingowym na wojska polskiego ?

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

249

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

van-zizi napisał/a:

Śmigacie coś po mieście ? Można tam polatać po torze kartingowym na wojska polskiego ?

Byłem na torze kartingowym ze 2 razy- w tygodniu dostępny od 0800-1200, w weekendy raczej nie.

Na SM po mieście nie latam, głównie po krzaczorach na enduro

250

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

A możesz coś jaśniej jak to wyglada z tym torem ? Ile kosztuje wjazd ? Jakieś wymagania są co do sprzętu, ubioru? Jeżdżą tylko motocykle czy jak to wyglada ?

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

251

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

van-zizi napisał/a:

A możesz coś jaśniej jak to wyglada z tym torem ? Ile kosztuje wjazd ? Jakieś wymagania są co do sprzętu, ubioru? Jeżdżą tylko motocykle czy jak to wyglada ?

Nie pamiętam ile kosztuje, zadzwoń do gościa i zapytaj, kontakt znajdziesz na ich stronce.

Ja jak tam byłem te kilka razy to żadne gokarty nie jeździły i wydaje mi się, że dopiero od 12 jeżdżą.

Nikt mi nie mówił jak mam być ubrany i jaki ma być sprzęt, byłem w skórach i na KTM-ie 300EXC na kołach SM.

252

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

40pln za godzinę

253

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Oki a lata ktoś z was tam?

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

254

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

W tym sezonie latalem tylko w niedzielę podczas treningów oficjalnych gymkhany ale to między pacholkami.

255

Odp: Szczecin i okolice? Kto na SM?

Jakby ktoś się wybierał tam to piszcie. Ja jestem z Chojny to chętnie podjade pojeździć bo jeszcze SM nie jeździłem po torze

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI