5,416

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kompan do picia napisał/a:

Pamiętacie taki filmik, na którym koleś złapał shimmy na Husabergu? Chyba to było w Holandii, podlinkuje ktoś?

[url]https://www.youtube.com/watch?v=yfFjEHGvJ_A&list=UU7sAp4whR-ozamLLPLun_Sw[/url]

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

5,417

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

J**any. Jak on to ustał? :O

5,418 Ostatnio edytowany przez andrzeju (2016-08-01 16:58:40)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kompan, masz
[url]https://www.youtube.com/watch?v=yfFjEHGvJ_A[/url]
edit
fak, nie widzialem ze juz podesłaliście

TERROR KITTY CREW

Nienawiść do skuterów tak zostałem wychowany.

5,419

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Miałem wczoraj podobnie tylko, że ja kiere trzymałem jedną ręką. Nadgarstek wykręcony, krecha na gaciach, ale ustał :)

5,420

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kompan do picia napisał/a:

Miałem wczoraj podobnie tylko, że ja kiere trzymałem jedną ręką. Nadgarstek wykręcony, krecha na gaciach, ale ustał :)

chyba każdy właściciel Berga tak miał :D miałem 3 szt i wszystkie miały tendencję do wyrywania kiery przy opuszczaniu z dużej prędkości ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

5,421

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mój berg zrobił mi to samo, tylko mnie zdjęło głową przed motocykl...

[url]https://www.24mx.pl/skarpety-24mx-race-long-sleeve?nosto=frontpage-outlet-1[/url]

15,49zł z wysyłka za spoko skarpety pod ochraniacze, ja już kupiłem.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5,422

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no fajne, tylko trzeba kupić coś za 200 czy tam 250 zeta, żeby dostawa była za darmo i tylko jedna para skarpet na zamówienie...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,423 Ostatnio edytowany przez norvitsch (2016-08-02 13:21:28)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

0,49zł za skarpetki to cena bardziej spoko :P ale to chyba jakiś błąd

@edit A dobra nie zauważyłem, że przesyłka 15zl XD

5,424

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Taka ich strategia - tylko promocje mają tanie, przy okazji kupisz coś innego i wyjdą na swoje bo to raczej jeden z najdroższych sklepów.

5,425

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

karol128 napisał/a:

Taka ich strategia - tylko promocje mają tanie, przy okazji kupisz coś innego i wyjdą na swoje bo to raczej jeden z najdroższych sklepów.

Zawsze możesz wybrać produkty tylko z promocji :) Mają teraz fajne ceny napędów, szkoda że nie ma do WR250X.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

5,426

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

levis napisał/a:

no fajne, tylko trzeba kupić coś za 200 czy tam 250 zeta, żeby dostawa była za darmo i tylko jedna para skarpet na zamówienie...

Kupiłem tylko skarpety, za 15,49 z przesyłką, nie wiem po co to narzekanie, skoro faktycznie jest okazja.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5,427

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Bardziej chodziło mi o to, że jest to akcja promocyjna zachęcająca do zakupów :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,428

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Piotrekmm napisał/a:
kompan do picia napisał/a:

Miałem wczoraj podobnie tylko, że ja kiere trzymałem jedną ręką. Nadgarstek wykręcony, krecha na gaciach, ale ustał :)

chyba każdy właściciel Berga tak miał :D miałem 3 szt i wszystkie miały tendencję do wyrywania kiery przy opuszczaniu z dużej prędkości ;)

Na to kur.wisko trzeba uważać bo lubi taki akcje;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,429

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:
kompan do picia napisał/a:

Miałem wczoraj podobnie tylko, że ja kiere trzymałem jedną ręką. Nadgarstek wykręcony, krecha na gaciach, ale ustał :)

chyba każdy właściciel Berga tak miał :D miałem 3 szt i wszystkie miały tendencję do wyrywania kiery przy opuszczaniu z dużej prędkości ;)

Na to kur.wisko trzeba uważać bo lubi taki akcje;)

no nie jest to drzta gdzie v-max kończy się na 100km/h :D ja zauważyłem przy 120km/h (koniec 4biegu) trzeba opuszczać koło bo wszystko powyżej kończy się wyrywaniem kiery, a u was jak jest?

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

5,430

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Piotrekmm napisał/a:
Dzinkss napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:

chyba każdy właściciel Berga tak miał :D miałem 3 szt i wszystkie miały tendencję do wyrywania kiery przy opuszczaniu z dużej prędkości ;)

Na to kur.wisko trzeba uważać bo lubi taki akcje;)

no nie jest to drzta gdzie v-max kończy się na 100km/h :D ja zauważyłem przy 120km/h (koniec 4biegu) trzeba opuszczać koło bo wszystko powyżej kończy się wyrywaniem kiery, a u was jak jest?

Nie powiem bo nie raz mi sie zdażyło poniżej 100 opadać ze skręconą kierą i bez problemu, a powyżej 120 to jadąc na dwóch kołach zaczyna sie bujać, a co dopiero przy 120/140 opadać z koła a tak tez sie opada i czuć ze chce shimmowac ale ch.uj z tym;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650