4,996

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To klama od sprzęgła czy hebla ?
Jak to pierwsze to spobowałbym prostować i wozić w plecaku zapasowe jakby te prostowane pekło.

Problem jest taki, że aluminium po prostowaniu jest napięte i byle jakie stuknięcie może złamać uchwyt w miejscu prostowania

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,997

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Co tam chcecie prostować?
Przecież z górnego otworu zrobiła się konkretna fasolka.
Co innego prostować a co innego poskurczać coś co się rozciągnęło x3.

Dźwignia do wymiany a na przyszłość - nie przykręca się na chama elementów kierownicy. Wszystko ma się dać obrócić po uderzeniu.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,998

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dopiero w ten Piątek odebrałem te SIDI Crossfire SRS.
Hacker33 miałeś rację są na wąskie stopy, ale za to są smuklejsze i o wiele niższe od innych.
Za tą cenę 1200 były do wyboru tylko 40 i 41
Te 41 okazały się nieco ciasne ale je wziąłem i kilka godzin połaziłem po domu jakoś dało wytrzymać.
Są zajebiste !!!! czemu ja wcześniej ich nie kupiłem, już odliczam dni do sezonu....
Już nawet podeszwy wsadziłem odpowiednie, nie wiedziałem, że jest z tym trochę roboty.
Dzięki za pomocne rady :D

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4,999

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

takie same miałem odczucia jak założyłem Gaerne Supermoto

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,000

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A jak wygląda sprawa gdy mam but dobrze spasowany, ale niestety w łydce mi odstaje? Chodzi mi o bezpieczeństwo. Tak myślałem nad tym, ale nie bardzo mogłem się doszukać tutaj poważnych minusów.
I jeszcze jedno, oglądałem filmy od motosapiens, że jest ogólnie bardzo ciężko dobrać taki but żeby trzymał piętę. Mam tutaj na myśli, że jak mam cienką skarpetę to podczas chodzenia ta pięta odrywa się od wnętrza buta. Nie dużo, ale jednak trochę. Macie podobnie?
Użytkuję smx plus'y. Wiem, że nie są do sm :) ale były w okazyjnej cenie 910zł.

WR250X -> Husaria 701

5,001

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hacker nie moja klamka u siebie tez mam tak zrobione żeby pompka sie obróciła jeszcze pod uchwytem mam taśmę teflonową podłożoną. To jest znajomego który uważał że jak ma "super klamki" to go to nie dotyczy.

KTM EXC 450
       SXF 250

5,002

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

A jak wygląda sprawa gdy mam but dobrze spasowany, ale niestety w łydce mi odstaje?

Karnet na siłownię i pakuj łydki ;p

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

5,003

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja jeżdżę w skarpetach do kolan i kombinezonie i nie ma opcji aby było za chudo w łydkach.
Same buty na gołe nogi to faktycznie mam luz na druga nogę.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,004

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A jak to się przekłada na bezpieczeństwo?
Jak siedzę na moto to mniej więcej 2 cm mam tam z tyłu luzu. Z przodu nie ma bo noga jest pochylona do przodu :)

WR250X -> Husaria 701

5,005

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kupiłem 525 w Belgii na umowę kupna-sprzedaży od prywatnej osoby. Jakie mam zobowiązania po zakupie motocykla w Belgii w Urzędzie Skarbowym? Myślałem że muszę rzucić VAT-23, a kobieta oddała mi to i powiedziała że PCC-3. Zrobiłem wielkie oczy, myślałem że to tylko przy zakupie moto w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, pytam czy na pewno. Pobiegła do koleżanki, wraca, nic Pan nie musi jednak składać, miłego dnia, do widzenia. Kobieta była nie kompetentna i jej nie wierze do końca, więc pytam na forum, bo mieliście z tym styczność i może ktoś mi podpowie, bo jak coś powinienem złożyć, to tłumaczenie naczelnikowi że byłem, ale mnie odesłali do domu chyba nie przejdzie.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5,006

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ma ponad 6000 km przebiegu? Bo jak nie to znaczy że nówkę kupiłeś ;-)!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5,007

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kupiłeś na siebie czy na firmę ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,008

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ma ponad 6000km i kupiłem na siebie. To jak?

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5,009

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

pcc to płaci się chyba za zawieranie umów cywilno-prawnych w Polsce, ale ja się nie znam :)

idź do urzędu i niech Ci na piśmie z pieczątką i podpisem potwierdzą, co jest wymagane i cześć.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,010

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

O PCC powiedziałem to samo co Ty, to poleciała do koleżanki i potwierdziła że PCC nie trzeba, chciałem dać jej VAT 23 wcześniej, to oddała. Jakaś tęga głowa jeszcze pochyli się nad problemem?

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.