151

Odp: treningi supermoto Poznań

Maniek ma niestety dużo racji, bo kręcenie się w kółko jak gówno w przeręblu nic nie wnosi. Co prawda na jego poziomie jazdy wnosi zdecydowanie mniej niż mogłoby wnieść w moje pyrkanie, ale może rzeczywiście nie ma to sensu. Przyjeżdżasz, płacisz kosmos jak za godzinę i ledwo zaczynasz się rozgrzewać wychodzi koleś z czerwoną szmatką, bo na jego zegarku już minął czas. Jednak wyjazd do Torunia czy gdziekolwiek jak na razie nie wchodzi u mnie w grę bo nie mogę sobie pozwolić na całodzienny wyjazd (koszt też trochę większy niż w Poznaniu).
Brakuje kogoś w Komisji Motocyklowej AW zainteresowanego supermoto. Potrzebujemy po prostu działacza, jednak nowy się raczej nie przebije przez ten beton który widziałem na walnym zebraniu, a starzy mają w chuju czyjeś problemy - ważne że się kręcą interesy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

152 Ostatnio edytowany przez Qbol (2014-07-25 09:57:06)

Odp: treningi supermoto Poznań

Myślę, że Stary Kisielin to również dobra opcja. Co robimy z poniedziałkiem? Molik pewnie parsknie śmiechem jak usłyszy ilu jest chętnych... :P.

KTM SMC 660

153

Odp: treningi supermoto Poznań

Gierwi, Maniek ma w pełni rację, w ch***a walą strasznie. Lepiej dać zarobić komuś komu zależy niż tym dziadom.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

154 Ostatnio edytowany przez gierwi (2014-07-25 19:13:44)

Odp: treningi supermoto Poznań

Rozmawiałem dziś z Jackiem Molikiem i powiedział że jak nas będzie rozsądna ilość to jesteśmy umówieni na poniedziałek. Dobra odpowiedź, co? Śmiechu nie było, ale w tonie głosu można było wyczytać że 3 to trochę mało.
Na razie sprawa aktualna, poczekamy jeszcze chwilę. Jakby co to mój tel. 601 735 088.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

155

Odp: treningi supermoto Poznań

subek napisał/a:

Gierwi, Maniek ma w pełni rację, w ch***a walą strasznie. Lepiej dać zarobić komuś komu zależy niż tym dziadom.


No wiem, ale żeby dać zarobić komuś innemu to trzeba troszkę zainwestować czasu i trochę więcej gotówki, a na to w tej chwili nie jestem gotów. Myślę jednak o tym poważnie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

156

Odp: treningi supermoto Poznań

Gierwi, z reguły mam luz na przyczepie jak gdzieś jadę, a takich jak ja jest pewnie więcej, więc koszty już się dużo większe nie robią, tylko czasu więcej ogarnij i jazda :)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

157

Odp: treningi supermoto Poznań

Dzięki za dobre słowo. Postaram się zorganizować wolny czas, ale w ten weekend jeszcze nie dam rady.
Pozdrawiam, gierwi

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

158

Odp: treningi supermoto Poznań

Dla Pana Molika liczba 3 na pewno nie zalicza się do rozsądnych. Jeżeli nikt do nas nie dołączy to myślę, że szkoda naszego czasu. Przy tak małej liczbie osób nie zdziwię się jak cena nagle wzrośnie :P.

KTM SMC 660

159

Odp: treningi supermoto Poznań

Cena jest stała, więc spoko.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

160

Odp: treningi supermoto Poznań

Jeśli uda nam sie wrócić z Kołobrzegu to jeszcze trzy moto od nas.
Jest dużo racji w tym co pisze Maniek: ze asfalt w kółko to nie prawdziwe SM itd., jeśli jest ciśnienie na typowy trening na zawody to jest w pełni racja. ALE... Warto pamiętać o tym ze jazda to ma byc przyjemność, po to wydajemy ileś tam tysięcy rocznie na ZABAWĘ. Ja i sporo mi znanych osób lubię jeździć po asfalcie, brak terenu to dla mnie wręcz zaleta:) Fajnie jest pognoić sprzętem i tyle:-) Godzina za piec dych to nie mało ale dla ludzi z Poznania i okolic to naprawdę okazyjna cena aby miło spędzić popołudnie i to w tygodniu co normalnie sie nie zdarza. Moim zdaniem: bez ciśnienia... Tor Poznań jest zajebiscie szybki i daje sporo adrenaliny;-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

161

Odp: treningi supermoto Poznań

Było by fajnie Was widzieć.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

162

Odp: treningi supermoto Poznań

Pogoda raczej dopisze. Ma być bardzo gorąco :P.

KTM SMC 660

163

Odp: treningi supermoto Poznań

Nadal jesteście zainteresowani? Jutro od rana nie będę miał dostępu do kompa, więc proszę jakby co kontakt telefoniczny. Nr. podałem wyżej.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

164

Odp: treningi supermoto Poznań

W deszczu też jedziemy?

[url]http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2014072712&row=400&col=180&lang=pl&cname=Pozna%F1[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

165 Ostatnio edytowany przez Qbol (2014-07-28 11:40:15)

Odp: treningi supermoto Poznań

Ja jestem chętny nadal. Opady które zapowiadają mają być gwałtowne i intensywne także zobaczymy :P.
W krótkim rękawku wpuszczą mnie na tor? :D Garówa nieprzeciętna jest.

KTM SMC 660