136

Odp: treningi supermoto Poznań

Rozmawiałem dziś z decydentami i jest możliwość polatania w poniedziałek 28.07.2014 o godz. 17. Faktycznie jazda by była od ok. 17.10 do 18.10 ale trzeba być trochę wcześniej żeby "się opłacić i zapisać" pod wieżą. Koszt tak jak poprzednio 50 zł. Proszę się decydować i wpisywać, bo od frekwencji zależy możliwość jeżdżenia. W piątek mam dzwonić i potwierdzać, ew. rezygnować.
Pozdrawiam, gierwi

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

137

Odp: treningi supermoto Poznań

Zgłaszam się  ;)

1. Qbol

KTM SMC 660

138

Odp: treningi supermoto Poznań

No to jest nas dwóch, ale zapraszam jeszcze innych kolegów, bo może się okazać że "łeee, dla dwóch ludków to się nie opłaca"

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

139

Odp: treningi supermoto Poznań

Hallo, zgłaszać się proszę! Dla dwóch osób może się nie opłacać!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

140

Odp: treningi supermoto Poznań

Ja mam wyjebane na ten pseudo trening!

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

141

Odp: treningi supermoto Poznań

Zgłaszam się !! :)

KTM 450 SMR
#58

142

Odp: treningi supermoto Poznań

maniek-rr312 napisał/a:

Ja mam wyjebane na ten pseudo trening!

Grunt to szczerość. Przydałby się jakiś mentor ale jak to w Polsce jak ktoś do czegoś dojdzie to resztę ma za nic ;).

KTM SMC 660

143

Odp: treningi supermoto Poznań

Qbol napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:

Ja mam wyjebane na ten pseudo trening!

Grunt to szczerość. Przydałby się jakiś mentor ale jak to w Polsce jak ktoś do czegoś dojdzie to resztę ma za nic ;).

To nie tak jak mowisz!! Z duza checia przekazuje wszystkim ktorzy chca wiedze jaka udalo mi sie w ten czy inny sposob zdobyc. Mam wyjebane na trening ktory ma tylko 1h kosztuje 50zl i jest tylko po asfalcie. To nie jest supermoto. Lepiej pojechac w niedziele do torunia i za ta sama kase pojezdzic pol dnia z terenem. Jazda po poznaniu nie ma nic wspolnego z supermoto. Mozna tylko zajechac opony i tyle!!
Jak ktos jest chetny zapraszam na trening do torunia w najblizsza niedziele.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

144 Ostatnio edytowany przez Qbol (2014-07-24 11:57:04)

Odp: treningi supermoto Poznań

maniek-rr312 napisał/a:
Qbol napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:

Ja mam wyjebane na ten pseudo trening!

Grunt to szczerość. Przydałby się jakiś mentor ale jak to w Polsce jak ktoś do czegoś dojdzie to resztę ma za nic ;).

To nie tak jak mowisz!! Z duza checia przekazuje wszystkim ktorzy chca wiedze jaka udalo mi sie w ten czy inny sposob zdobyc. Mam wyjebane na trening ktory ma tylko 1h kosztuje 50zl i jest tylko po asfalcie. To nie jest supermoto. Lepiej pojechac w niedziele do torunia i za ta sama kase pojezdzic pol dnia z terenem. Jazda po poznaniu nie ma nic wspolnego z supermoto. Mozna tylko zajechac opony i tyle!!
Jak ktos jest chetny zapraszam na trening do torunia w najblizsza niedziele.

W porządku ;). Teraz rozumiem o co Ci chodziło. Chyba Cię nie obraziłem? Może kiedyś uda się ogarnąć jakiś transport żeby nie jechać samemu z jednym moto na pace.

KTM SMC 660

145

Odp: treningi supermoto Poznań

Popieram Mańka - u nas tylko dzięki wytrwałości zapaleńca, który forsuje w AP treningi i robi to non profit jest możliwość polatania i nauki z tym że koszty na cały rok to zapis i składka 100 + 50 składka uczestników na koparkę. Może nie ma super asfaltu bo są betonowe płyty ale jest teren :-) i super atmosfera - nie pozostaje nic innego jak przeprowadzić się do Wawy.

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

146

Odp: treningi supermoto Poznań

No to trzy osoby już mamy. Grubo!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

147

Odp: treningi supermoto Poznań

gierwi napisał/a:

No to trzy osoby już mamy. Grubo!

Kiedy musisz zameldować liczbę chętnych gerwi?

KTM SMC 660

148 Ostatnio edytowany przez Qbol (2014-07-24 18:44:54)

Odp: treningi supermoto Poznań

gierwi napisał/a:

No to trzy osoby już mamy. Grubo!

Kiedy musisz zameldować liczbę chętnych gierwi?

KTM SMC 660

149

Odp: treningi supermoto Poznań

Jutro mam dzwonić do Molika. Obawiam się że kiszka z tego będzie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

150

Odp: treningi supermoto Poznań

Ludzie pewnie na wakacjach są. Jeśli nie wypali to trudno się mówi. maniek-rr312 sprawił, że nie będzie mi tak bardzo żal :D.

KTM SMC 660