3,541

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Sherco 2,5i a nie WRX

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3,542 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2014-07-22 22:51:03)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

751 napisał/a:

Przypominam iż zacny kolega radez latał ćwiarą po bemowie ( tyle że to bardziej ghymkana z terenem). Na miasto wyżyłowana 250 odpada bo to często remonty wyjdą. Zostaje 250 wrx + kostki. Majkmen niech się wypowie. Ja to mam zdanie że co do wszystkiego do niczego

To zależy od kierownika. W koszalinie jechał TM na wypasie 4sekundy wolniej od klasy amator :) ale nie znaczy to, że moje DRZ jest szybsze. trzeba mieć co najmniej 2 moto.

Pozdrawiam,
Piotrek

3,543

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gierwi napisał/a:

Sherco 2,5i a nie WRX

Odnosiłem się do posta 751. Coś już tam wiedząc 250 bym nie polecił, ale to moje zdanie.

Pozdrawiam,
Piotrek

3,544

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jeżeli chłopak uważa że idealna dla niego jest 250 to nie wiem dlaczego mu tego zabraniać.
Ja go doskonale rozumiem.

Dla mnie problem jest tylko taki że mało jest godnych 250 w starszych rocznikach. Większość to tykające bomby i z kosmicznie drogim serwisem.
Wyjątkiem jest KTM 250 RFS. Tylko z tego co czytałem to najwolniejsza 250 w stadzie.

Może warto pomyśleć o KTM 400.
Idealny kompromis.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,545

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Warto kupować cylinder po regeneracji nicasilu w Anglii ? Konkretnie chodzi mi o tą ofertę:
[url]http://www.mxmoto.pl/179,1650,cylinder-std-ktm-sxexc-125-01-06.html[/url]


Swojego cylindra nie wiem, czy warto byłoby regenerować, bo jak dzisiaj otworzyłem go, to ukazał mi się niezbyt ładny widok. A mianowicie poprzedniemu właścicielowi musiało coś strzelić, nad kanałem wydechowym jest uszczerbione jest nawet to aluminium pod nicasilem ( !!! ) i wielka rysa powyżej. Co dziwne, moto do samego końca chodziło zajebiście, moc miało dobrą i odpalał zawsze od pierwszego o.O Do remontu zmusiły mnie szumiące łożyska na wale. Wydaje mi się, że przy wysłaniu do Anglii na regenerację, jeszcze więcej musiałbym zapłacić, bo musieliby jeszcze z nim coś cudować, żeby go naprawić.

Kawasaki KX250F

3,546

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak chcesz brać cyl z Mxmoto to może uda mi się załatwić jakiś fajny rabat ;)

KXF 250 '14

3,547

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Opinie o regeneracji nicasilu jest bardzo dużo i są różne.
Ile kosztuje nowy cylinder?

Pozdrawiam,
Piotrek

3,548

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja wolałbym kupić nowy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,549

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Z fiszek wynika, że 2,5 klocka
[url]http://ktmsklep.pl/new-katalog/11,70,229,31017/rocznik-2006/enduro/cylinder-cylinderhead[/url]

KXF 250 '14

3,550

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://sites.garmin.com/virb/[/url]

tak z ciekawości pytam jak to wypada przy GO PRO 3+ black?

I ponoć w listopadzie ma wyjść gopro 4 - wiecie ile w tym prawdy?

Pozdr

3,551

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nowego nie tak prosto znaleźć, a w katalogu, tak jak Hustler napisał, cena wynosi 2,5 tyś. zł, a to już jest sporo ...

Kawasaki KX250F

3,552

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja bym brał ten regenerowany tylko ciekawe jak z resztą cylindra .

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

3,553

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jaką resztą? Wątpię, żeby sklep sprzedawał jakiś pęknięty czy w inny sposób uszkodzony cylinder. A jeśli chodzi o zawór, to i tak będę ze swojego przekładał, bo ten po regeneracji jest goły.

Kawasaki KX250F

3,554

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nw różnie to bywa z rzeczami regenerowanymi czy nie ma wad ukrytych itp itd

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

3,555

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zależy od fachowca  jak zrobi , ja akurat mam zakladaną tuleje bo niefartownie mi tak wyszlifowało za głęboko cylinder i tuleje ratuje, może wiecie jak bedzie chodził motor?jest duża różnica od nicasila?

Ktm#exc#525#sm