31

Odp: treningi supermoto Poznań

Do "naszych" włodarzy toru takie liczby jak 13 nie przemawiają. 130 X 500 zł, to byłoby coś!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

32

Odp: treningi supermoto Poznań

maniek-rr312 w tym tygodniu ma się dowiedzieć czy coś z tego będzie. 3majcie kciuki :).

KTM SMC 660

33

Odp: treningi supermoto Poznań

gierwi napisał/a:

Do "naszych" włodarzy toru takie liczby jak 13 nie przemawiają. 130 X 500 zł, to byłoby coś!

Dokladnie! Dzien motocyklisty i speed day juz dawno terminy ustalone. Jak nie mogo kasowac 500 to w dupie maja!

crf 250r
ktm 450 smr #34

34

Odp: treningi supermoto Poznań

Rozmawialem dzisiaj z jackiem molikiem. Jest szansa ze bedziemy mogli posmigac po zakonczeniu treningow speed day. Nie znam jeszcze kwoty i dat. Jak cos wiecej bede wiedzial to dam znac.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

35

Odp: treningi supermoto Poznań

No to jakieś światełko w tunelu zapaliłeś!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

36

Odp: treningi supermoto Poznań

Byłoby pięknie. Oto terminy:

KALENDARZ 2014

7-8.04.2014    SPEED DAY
24-25.04.2014    SPEED DAY
5-7.05.2014    SPEED DAY
15-16.05.2014    SPEED DAY
2-4.06.2014    SPEED DAY
16-18.06.2014    SPEED DAY
7-9.07.2014    SPEED DAY
17-18.07.2014    SPEED DAY
28-30.07.2014    SPEED DAY
11-13.08.2014    SPEED DAY
27-29.08.2014    SPEED DAY
08-10.09.2014    SPEED DAY

KTM SMC 660

37

Odp: treningi supermoto Poznań

Pytanie jaka bedzie cena.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

38

Odp: treningi supermoto Poznań

Moze nie bedzie tak drogo. Swoja droga widzialem w tamtym roku jak Jedrzej Molik sam latal po poludniu po  mniejszym torze "na dziko" swoja Husqvarna :>

Huśka 510

39

Odp: treningi supermoto Poznań

Może się dogadamy ale pewnie trzeba będzie dB - killery zamontować :P.

KTM SMC 660

40

Odp: treningi supermoto Poznań

Gadałem dziś z właścicielem firmy LastLap z Lubonia, pod kątem jego obecności na ew. treningach supermoto. Może trochę wyszedłem przed szereg, ale moim zdaniem to dobry pomysł żeby ktoś kto zna się na ustawianiu zawieszeń był "pod ręką" i za drobną opłatą pomógł sensownie poklikać tu i tam, ewentualnie doradzić inne sposoby. Pomysł jest realny, tym bardziej, że w/w majster rozmawia o podobnej działalności na SD.
Co myślicie?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

41 Ostatnio edytowany przez Qbol (2014-04-01 20:12:42)

Odp: treningi supermoto Poznań

gierwi napisał/a:

w/w majster rozmawia o podobnej działalności na SD.Co myślicie?

Yyy.... na czym ?

W moim przypadku to pewnie wymiana sprężyn będzie konieczna bo regulacja tłumienia w lagach dużo nie pomoże :P.
Jednak na pewno warto byłoby się czegoś nowego dowiedzieć. Dla ludzi jeżdżących na wyczynach na pewno będzie to bardziej przydatne.

Póki co trzeba poczekać na zezwolenie na ewentualny wjazd bo "Indyk myślał o niedzieli a ... " :D

KTM SMC 660

42

Odp: treningi supermoto Poznań

Na Speed Day-u

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

43 Ostatnio edytowany przez Qbol (2014-04-02 10:09:44)

Odp: treningi supermoto Poznań

W ramach ewentualnych przygotowań do jazdy na torze mam  pytanka:
1. Czy na treningach tego typu są jest wymagany catch tank, zadrutowane śruby, osłona silnika itp.
2. Przydałoby się zmienić przełożenie bo fabryczne pewnie jest za małe, co sądzicie?

Z tego co widziałem na filmikach to  mała pętla w Poznaniu nie należy do wolnych w porównaniu  np. z Gostyniem.

Tutaj bardzo estetyczne rozwiązanie:

http://i139.photobucket.com/albums/q316/injunman/hoseseparator001.jpg

KTM SMC 660

44

Odp: treningi supermoto Poznań

Nigdy nie było nic wymagane.
Płaciłeś, wjeżdzałeś i zapierdalałeś.
Przełożenia w Poznaniu są trudne do ogarnięcia. I tu trzeba wpierw troszkę pojeździć po torze aby zdecydować jakie wybrać.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

45

Odp: treningi supermoto Poznań

Qbol napisał/a:

Z tego co widziałem na filmikach to  mała pętla w Poznaniu nie należy do wolnych

To już zależy od tego kto jedzie ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"