61

Odp: treningi supermoto Poznań

Koleżanka na 550 zapewne:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

62

Odp: treningi supermoto Poznań

ringostar napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Oba sprzęty to te Twoje z podpisu?

tak, nasze kucyki :)

Nieźle. Pozazdrościć maszyn no i koleżanki w szczególności :D.

KTM SMC 660

63

Odp: treningi supermoto Poznań

Ktoś coś słyszał nowego na temat treningów w Poznaniu? Zarząd AW się nie zmienił, więc podejście pewnie do tematu też pewnie nie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

64

Odp: treningi supermoto Poznań

No i jakie wieści? Maniek wiesz coś?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

65

Odp: treningi supermoto Poznań

Coś może wiadomo? Od tego zależą pewne moje plany.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

66

Odp: treningi supermoto Poznań

Dzisiaj powiedzą tak, za miesiąc nie i twój plan spali na panewce.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

67

Odp: treningi supermoto Poznań

Czyli coś jak to:

[url]https://www.youtube.com/watch?v=Gu8edpl1R2o[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

68

Odp: treningi supermoto Poznań

Pojawiła się alternatywa dla naszej beznadziejnej sytuacji z torem poznań, kartodrom Gostyń w czwartki udostępnia tor do zapierdalania, warunek: spełnienie normy hałasu(tak jak prawie wszędzie ) no i kasa z tego co sie dowiedzialem 150pln na dzień cały. Szału nie ma ale jednak troszkę bliżej niż wielka trójca: kisielin, toruń bydgoszcz...

69

Odp: treningi supermoto Poznań

W sobotę robimy tam z Kondziem trening i przy załatwianiu formalności pierwsze słowa pana z AL były: TYLKO ŻADNYCH SUPERMOTO!!!!!! Więc nie wiem jak to z nami będzie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

70

Odp: treningi supermoto Poznań

TRENING SUPERMOTO POZNAŃ

2 czerwca godzina 18 do 19

cena 50zł

Można przyjechać o 17:30 i się rozstawić. Trening po nitce asfaltowej.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

71

Odp: treningi supermoto Poznań

No i pięknie !! :D

maniek-rr312 napisał/a:

TRENING SUPERMOTO POZNAŃ

2 czerwca godzina 18 do 19

cena 50zł

Można przyjechać o 17:30 i się rozstawić. Trening po nitce asfaltowej.

KTM 450 SMR
#58

72

Odp: treningi supermoto Poznań

Fajnie, że się udało załatwić. Poniedziałek ewidentnie mi nie pasuje niestety. Mam nadzieję, że frekwencja dopisze i nie będzie to pierwszy i jedyny termin w tym sezonie ;).

KTM SMC 660

73

Odp: treningi supermoto Poznań

No i gitara!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

74

Odp: treningi supermoto Poznań

No widzę że trzech nas może będzie?!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

75

Odp: treningi supermoto Poznań

napewno będe ja +kumpel na wr450