721

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Moze parking kolo Nowego świata ? ewentualnie koło galeri grafiki ? Bo bliżej to nw czy jakis fajny parking

SM! <3

722

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Parking koło galerii Grafiki jest ok.

723

Odp: SM Terror - Podkarpacie

czyli wpadamy tam na kurwie? : D

724 Ostatnio edytowany przez Wojtkuuu (2014-03-27 21:59:52)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

proste ze na kurwie! %-) napierdalamy hałas z jednego gara na wjeździe :D

725

Odp: SM Terror - Podkarpacie

ooo Tak! Hałas to podstawa :D
to bądźcie przed 12 na parkingu ;)

Terror Kitty Crew %-)

726

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Ja niestety nie mam czym, na następny weekend moto będzie gotowe. Ale pewnie podjadę autem tak jak Wojtkuuu pisał. Widzę, że jest nas tu już trochę. Będzie co robić w tym sezonie i z kim terroryzować ;))

727

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Terroryzować ? Ja tylko dzwiekiem inaczej nie, bo senda lekko słaba.
Mam nadzieje, ze w tym sezonie posmigamy kilka razy :) Mam znajomego na kacie 525 i ma enduro i sm tylko on preferuje enduro. sm jeszcze nie zakładal, ale myśle , ze go przekonam

SM! <3

728 Ostatnio edytowany przez Wojtkuuu (2014-03-29 13:59:06)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Konsultuje z resztą, ale ustawka jutro chyba na parkingu koło galerii Grafikii o 11.45, ja może nawet wcześniej będe. Razem wjazd na preclownie na 12.00.

729

Odp: SM Terror - Podkarpacie

chlopaki doszły mnie dzis słuchy ze  na poczatku maja  sa  zawody  motocyklowe wiazd cos koło 50 zł  miejsce autodrom biłgoraj

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

730

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Ja tez bede wczesniej, wezme ze soba jeszcze brata na xt 600 i kumpla na yzf 250, jak to wam nie przeszkadza:p

Virago 535 > SV 650 > SPEED TRIPLE 1050 > KTM 690 SM

731

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Spoko brać jak najwięcej jednocylindrowców :D

732

Odp: SM Terror - Podkarpacie

tak, początkiem maja są zawody na biłgoraju,
a co do jutra, to ja będę i prawdopodobnie ze mną kumpel na ścigu i na motorynce, w końcu też jeden cylinder : D

733

Odp: SM Terror - Podkarpacie

ku**a że ja nie wpadłem na ten pomysł, teraz już za późno bo nie zdążę uruchomić minibike'a, Przywiózłbym w bagażniku do RZ i na PDP bym wpadł z Wami w stroju hahaha ale szydera, szkoda bo nie odpala i troche zabawy tam jest...

734

Odp: SM Terror - Podkarpacie

dałeś dupy %-)

735

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Kurde szkoda że nie zrobiliśmy sb wspólnej fotki ale to nic, myśle że nie jedna bd okazja.

Terror Kitty Crew %-)