601

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Kto bogatemu zabroni xD?

Drive only as fast as              Kawasaki KX 125 98 (sold)
you have it under control        HONDA CRF 450R HM

https://www.facebook.com/uncatchblevideos

602

Odp: SM Terror - Podkarpacie

uncatchble napisał/a:

Kto bogatemu zabroni xD?

Nie aż tak bogaty jak Darek, mnie nie stać na trzymanie dwóch wyczynów w garażu %-)

603

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Nie wiem jak się to stało, ale wcześniej nie zauważyłem powyższego posta, Wojtku rozśmieszyłeś mnie haha :P Taki jestem "bogaty", że sprzedaje jednego na rzecz utrzymania i serwisowania drugiego haha.

604 Ostatnio edytowany przez Wojtkuuu (2014-02-25 19:55:05)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Podobno efekt jazdy na moto w nieodpowiednim obuwiu, ale nie jestem pewny %-)

[url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1016726_10152198369867777_1952166430_n.jpg[/url]

605

Odp: SM Terror - Podkarpacie

o jap.......e coś Ty tu wrzucił, nieprzyjemny widok.

606

Odp: SM Terror - Podkarpacie

orzesz w morde ale dziara :D

Terror Kitty Crew %-)

607

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Pogoda zajebista sie robi, oby tendencja była tylko wzrastająca :)

608

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Fuck

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

609

Odp: SM Terror - Podkarpacie

maniek-rr312 napisał/a:

Fuck

Zdjęcie stopy? Nie dawało mi spokoju i przeszukałem google po grafice. To jednak nie wypadek na moto, a z wózkiem widłowym. Jest do tego drugie nieprzyjemne zdjęcie z bucikiem skórzanym z tej stopy %-)

610

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Witam (przywitam się, ponieważ po raz pierwszy piszę w tej grupie:P). Poszukuję magika od wydechów, swojego czasu widziałem, że ktoś poruszył tutaj temat wydechów. Konkretnie potrzebuję wyciągnąć katalizatory w "dziobaku" (trochę za cichy). Macie kogoś takiego w okolicach Rzeszy??

Virago 535 > SV 650 > SPEED TRIPLE 1050 > KTM 690 SM

611

Odp: SM Terror - Podkarpacie

W Rzeszowie nie znam, sam robiłem kiedyś wydechy u Edhausta. Świetna obsługa, zna się na robocie i szczerze polecam. Jesteś z Rzeszowa lub okolic?

612

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Słyszałem o tym gościu (edhaust). Jak to się odbywa?? Ja mu muszę wysłać wydechy?? Ile kasuje?? A i tak jestem z Rzeszowa, dokładnie osiedle Drabinianka.

Virago 535 > SV 650 > SPEED TRIPLE 1050 > KTM 690 SM

613

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Skoro z Rzeszowa to trzeba sie kiedys ustawić na latanie ;)

Edhaust koszt usługi wycenia indywidualnie, moje zlecenie było nietypowe wieć nie bedzie punktem odniesienia, ale okazało się sporo taniej niż zakładałem. Bardzo dobry kontakt, wycene zrobi Ci mailowo, telefonicznie tez sie swietnie z Nim wszystko uzgadnia. Wysyłasz kurierem, on robi robote i odsyła kurierem. Szybko, sprawie i bardzo profesjonalnie. Zna się na robocie.

614

Odp: SM Terror - Podkarpacie

No ustawić się trzeba koniecznie, tylko się trochę cieplej zrobi. Thx za info o edhaust. Pewnie się do niego zgłoszę.

Virago 535 > SV 650 > SPEED TRIPLE 1050 > KTM 690 SM

615

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Znam takiego ziomka z Błażowej robi tłumiki do moto (zrobił pare tłumoli koleszkom niezłe brzmienie)
Ma pare tłumików wystawionych na allegro.

[url]http://allegro.pl/listing/listing.php?string=huzar+t%C5%82umik&search_scope=category-158[/url]

Jest nr podany na aukcji takze zadzwoń i się dogadasz z gościem,również polecam ;)
Też koledze wyciągał katalizator z GSa - nie było problemu i załozył tez jakiegos przelota :)

Terror Kitty Crew %-)