631

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Trzeba mu było powiedzieć, że jeszcze długo bo świeżo po remoncie xD.

Drive only as fast as              Kawasaki KX 125 98 (sold)
you have it under control        HONDA CRF 450R HM

https://www.facebook.com/uncatchblevideos

632

Odp: SM Terror - Podkarpacie

'No wie pan, nowy sprzęt, nie czuje manetki i sama idzie' %-)

633

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Wojtkuuu napisał/a:

Tankuje dziś na orlenie, podjeżdża srebrna insignia nieoznakowana, pada pytanie: 'ile razy bedzie pan jeszcze jezdzil na kole po lwowskiej?'. Kontrola papierów, obeszlo sie bez mandatu, chyba kumaty pałkarz %-)

Trochę tych insigni przybyło ostatnio. U nas zawsze nieoznakowane miały rejestracje PO lub PZ, czyli Poznań i okolice, teraz pojawiła się PGN. Wmieszali się w tłum;)

634

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Widziałem Prawdopodobnie w sobote ciebie Wojtkuu i wasika w rze niedaleko hetmanskiej :P
U mnie jeszcze 2 tygodnie bo zawias z przodu idzie do wymiany i nowy zacisk na przód :P
A senda odpalona wkoncu wczoraj i po małych modach Jest DUUzo lepiej :P
Jeśli będziecie chciali ze mną i mniejszymi pojemnosciami smigac to pisac .
a z tymi policjami to ostatnio w rze to co kawałek gdzieś stoją

SM! <3

635

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Tak to my byliśmy. Ja chętnie razem polatam, ale poki co caly czas na brudasach, chociaz jak miesa juz bedzie malo to moge opony dokatować na asfalcie %-)

636

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Z dzisiejszego endurzenia, nic specjalnego %-) [url]https://www.youtube.com/watch?v=1kclEojxVL8[/url]

637

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Fajny filmik ... Wy chociaż latacie .. ja dziś wyjechałem i znowu problemy ze skrzynia i nie tylko .. Pojezdzilem tylko dziś bo lagi wysyłam jutro i trzeba było rozebrać (zreszta w moim temacie jest napisane). Wybieracie się może na Motomarzanne na podpromie bodajże 30 marca ?

SM! <3

638

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Jak pogoda dopisze (bez jakichkolwiek opadów bo nie uśmiecha mi się jechać w deszczu) to na pewno :D

Terror Kitty Crew %-)

639

Odp: SM Terror - Podkarpacie

kubak2133 napisał/a:

Fajny filmik ... Wy chociaż latacie .. ja dziś wyjechałem i znowu problemy ze skrzynia i nie tylko .. Pojezdzilem tylko dziś bo lagi wysyłam jutro i trzeba było rozebrać (zreszta w moim temacie jest napisane). Wybieracie się może na Motomarzanne na podpromie bodajże 30 marca ?

Z garażu na Podpromie, na moto, mam 3 minuty. Raczej będe ;)

640

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Wojtkuuu a gdzie byś tak długo jechał przecież masz z 1,5km :D haha

Terror Kitty Crew %-)

641

Odp: SM Terror - Podkarpacie

mam pół kilometra %-)

642

Odp: SM Terror - Podkarpacie

no to jeszcze lepiej hehe :D

Terror Kitty Crew %-)

643

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Ożywiam temat w ten smutny jak pizda dzień %-) Dobrze że wieczór w SM'owo-endurowym towarzystwie przy wódzie przed nami!

TERROR KITTY %-)

http://i35.photobucket.com/albums/d164/wojtkuuu/Husqy/2014-03-01%2014.21.34_zpsfqqqicfg.jpg

644

Odp: SM Terror - Podkarpacie

This is it !
Wojtkuuu dzisiaj nas czeka wspólne latanie przy stole haha
z innymi uczestnikami Wasik bądz w gotowości :)
PZDR

Terror Kitty Crew %-)

645

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Łańcuch i wątroba nasmarowane wczoraj %-)