1,156

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja lubię wszystkich... no może z wyjątkiem Kartooona :|

To podobnie jest ze mną, nie mam aż takich ciśnień bo... nie bałem się mrozów i latałem.
Z tego samego też powodu że mam Duka i mam czym latać, w CRFie od początku listopada naprawiam skrzynię (a silnik ciągle w ramie) :(

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,157

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Zlecę profesjonalne wyszydzenie z Brzozy na forum.supermoto.pl. Kupię również na niego haki (przezwiska z młodości, wyznania byłych dziewczyn, śmieszne historie z małym Michałem w roli głównej etc.) ;-)

jakubek

1,158 Ostatnio edytowany przez SuperMocarz (2010-03-18 14:32:17)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Ja lubię wszystkich... no może z wyjątkiem Kartooona :|

To podobnie jest ze mną, nie mam aż takich ciśnień bo... nie bałem się mrozów i latałem.
Z tego samego też powodu że mam Duka i mam czym latać, w CRFie od początku listopada naprawiam skrzynię (a silnik ciągle w ramie) :(

Haha, to jesteś taki sam supermotowiec jak ja :P  Przyszłościowy :D

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,159

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

jakub napisał/a:

Zlecę profesjonalne wyszydzenie z Brzozy na forum.supermoto.pl. Kupię również na niego haki (przezwiska z młodości, wyznania byłych dziewczyn, śmieszne historie z małym Michałem w roli głównej etc.) ;-)


Jakub kilka wstydliwych historii już mam ;) aa i poznałem jedna z jego byłych :cool:
Poczekam aż podpadnie mi w tym sezonie. W zeszłym mi podpadł, potem się w pełni zrehabilitował (naprawdę mi pomógł ze skrzynią do mojej CRFy).
Teraz z zażenowaniem stwierdzam... lubię Brzozę to super kolega :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,160 Ostatnio edytowany przez SUPERMOTO (2010-03-18 15:53:13)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Skoro to pierwyj ustawka tego sezonu to nie można nie być. W takim razie muszę postarać się odebrać moto do niedzieli skoro mówicie że ma być taka piękna aura

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

1,161 Ostatnio edytowany przez SuperMocarz (2010-03-18 19:04:39)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:
jakub napisał/a:

Zlecę profesjonalne wyszydzenie z Brzozy na forum.supermoto.pl. Kupię również na niego haki (przezwiska z młodości, wyznania byłych dziewczyn, śmieszne historie z małym Michałem w roli głównej etc.) ;-)


Jakub kilka wstydliwych historii już mam ;) aa i poznałem jedna z jego byłych :cool:
Poczekam aż podpadnie mi w tym sezonie. W zeszłym mi podpadł, potem się w pełni zrehabilitował (naprawdę mi pomógł ze skrzynią do mojej CRFy).
Teraz z zażenowaniem stwierdzam... lubię Brzozę to super kolega :D

W czym ci podpadłem?? W pysk chcesz?? :P  Ci zaraz mogę podpaść, profesjonalnie :D
Poznałeś moją byłą :P A ja spotykam sie z twoją obecną, haha :D
Też Cię lubię, choć na filtrach powietrza sie nie znasz ;)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,162

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

I nowu Jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahaha  :cool:

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,163

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Musimy wnieść troszkę życia w te Forum. Każdy kto zajrzy na naszą stronę mówi: jaka u was wspaniała atmosfera, nikt po nikim nie jedzie... i och i ach.... aż wstyd normalnie... wstyd !!!  Ja się za was wstydzę.  wink
Za jakąś metroseksualną bandę nas wezmą a to wszystko przez Ciebie Brzoza sad i trochę przez Kartooona  big_smile

Ps. Po tym co usłyszałem od twojej byłej Brzoza... wiem że tobie jedynemu spokojnie mogę powierzyć opiekę nad moją dziewczyną.

USTAWKA !!!!!!
NIEDZIELA PLAC BANKOWY GODZ. 12.00  :D  na spóźnialskich jak zawsze... czekamy pół godz.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,164

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Ps. Po tym co usłyszałem od twojej byłej Brzoza... wiem że tobie jedynemu spokojnie mogę powierzyć opiekę nad moją dziewczyną.

pocisk   :rolleyes:

motoslide.com

1,165

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Barteksm napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

Ps. Po tym co usłyszałem od twojej byłej Brzoza... wiem że tobie jedynemu spokojnie mogę powierzyć opiekę nad moją dziewczyną.

pocisk   :rolleyes:


Hhehee, zabawnie się czyta niektóre posty :P

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

1,166

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

mam nadzieję że się wyrobię.... a jak nie to kiedy indziej :<

z resztą w sumie po co ja wam tam. przyjadę i będziecie musieli na mnie czekać, ojej :P
bo ja to pewnie bede wolno jeździł

100% Supermoto

1,167

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Spe3dy napisał/a:

mam nadzieję że się wyrobię.... a jak nie to kiedy indziej :<

z resztą w sumie po co ja wam tam. przyjadę i będziecie musieli na mnie czekać, ojej :P
bo ja to pewnie bede wolno jeździł

Żadne 'kiedy indziej" masz być i przestań się mazać ;)  bo inaczej będę zmuszony z twoja matka porozmawiać ;)
A w niedzielę to ja i Pablo dyktujemy tempo.
jaka to różnica, czekać na jednego mniej czy więcej :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,168

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Lepiej podyktuj sobie szybsze tempo składania skrzyni w CRF ,bo widze ze jestesmy swiadkami narodzin  Forumkowego Władcy Sebo :D

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

1,169

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

najwyżej się zmyję wcześniej, jeśli zostanę z tyłu i was zgubię XD

a jest jakiś plan na kierunek, długość, odległość, czas?
bo ja w poniedziałek środę i czwartek mam kolokwia, i kiedyś się będę do nich musiał nauczyć ;p a planowałem w weekend ;)

100% Supermoto

1,170 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-03-19 16:35:33)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Na naukę zawsze będzie czas! Możesz kończyć Uniwersytet Trzeciego Wieku. A motocyklem na starość już tak nie polatasz.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"