31

Odp: HUSABERG 650 supermoto

czytając wasze wszystkie wypowiedzi zastanawiam się czy dobrze wybieram na zapup huske ?

Wygląda to wszystko tak że najlepiej jest kupić Suzuki albo Honde i nie mioeć kłopotów z podstawowymi chociaż częściami, to jakiś koszmar...

xt660x

32

Odp: HUSABERG 650 supermoto

na targach MotocyklEXPO rozmawiałem z chłopakami z Husqvarna Mleczko i wiem od nich, ze odkad kupilo Huske BMW znacznie poprawiła sie sprawa oczekiwania na części. Chyba raz na tydzien maja dostawe.
Dodatkowo mozna sie z nimi dogadac jesli sie startuje na Huskach i mozna miec czesci nawet w 24h!!

Moze z tym tygodniem przekoloryzowalem. DOstalem wlasnie od nich odpowiedz w sprawie czesci:
"Tłok (Wossner) dostępny za ok 3 dni po zamówieniu.
Uszczelki dostępne za ok 2 tyg.po zamówieniu."

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

33

Odp: HUSABERG 650 supermoto

BMW kupiło Huske?
Heh to podbuowująca informacja :o)
przyznam że o tym nie słyszałem...

xt660x

34

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Kupiło, kupiło... Kilka miesięcy temu.

35

Odp: HUSABERG 650 supermoto

ze strony scigacz.pl z lipca 2007
[I]"To już pewne. BMW kupiło Husqvarnę. Umowa została podpisana w ubiegłą sobotę przez szefa Huski, Claudio Castiglioniego. Umowa obejmuje przejęcie marki, majątku firmy oraz kierownictwa nad personelem. Strony odmówiły podania sumy, jaka stoi za tą transakcją, ale nieoficjalnie mówi się o bardzo dużych pieniądzach.

Husqvarna pozostanie osobną marką, podobnie jak Mini jest oddzielną marką samochodów w rodzinie BMW. Mamy jednak nadzieję, że w ślad za tym przejęciem pójdzie także transfer technologii BMW oraz poprawa jakości motocykli Husqvarna.[/I]"

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

36

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Narazie w naszym kraju opinia o Husqvarnach jest słaba. Składają się na nią przede wszystkim plotki. Reklama także pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli idzie o dostęp do części to także słabo. Mamy w zasadzie dwa źródła, które wiedzą o tym i to wykorzystują psująć jeszcze to całe wrażenie. Może BMW aby rozpromować markę u nas będzie otwierała obok salonów BMW salony Huski lub może będzie można u nich zamówić części omijając głównych importerów (marzenia haha)

HUSQVARNA TE250 '08

www.ProMX.pl - odzież, części  i akcesoria off-road
GG 8809197

37

Odp: HUSABERG 650 supermoto

a demczuk motocykle ktoś zna?

Info ze strony www.demczuk.pl
"2007.02.01
W dniu 1 lutego 2007 staliśmy się autoryzowanym dealerem i serwisem motocykli Husqvarna i Cagiva. Wkrótce dostępny będzie u nas testowy egzemplarz TE450. Tymczasem po wiecej informacji o motocyklach i cenach na sezon 2007 zapraszam na strony importera. Dodatkowo uruchomiliśmy stacjonarny telefon do naszej firmy: 22 713 64 30."

Jeśłi serwis to powinni mieć również cześci...

xt660x

38

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Michał Demczuk o ile sie orientuje ciagnie czesci od Mleczko, ktory jest głównym importerem.
Stanow magazynowych nie robi, bo kogo z malych przedsiebiorców na to stać?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

39

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Jakby policzyć niby wszystkich "dealerów" Huski to wychodzi mi 35 ale jest na pewno tak jak pisze po części Crazy. Biorą części od głównych dwóch dealerów Zycha i Mleczka więc lepiej brać bezpośrednio od nich.

HUSQVARNA TE250 '08

www.ProMX.pl - odzież, części  i akcesoria off-road
GG 8809197

40

Odp: HUSABERG 650 supermoto

rozmawiałem na targach z panem mleczkiem i a`propos dostępności części to bmw wprowadza jakiś system rotacyjny ,nie zgłębiałem tematu ale niby ma być lepiej


rozmawiałem na targach z panem mleczkiem i a`propos dostępności części to bmw wprowadza jakiś system rotacyjny ,nie zgłębiałem tematu ale niby ma być lepiej

sm 610

41

Odp: HUSABERG 650 supermoto

Sytuacja byłaby bardziej klarowna gdyby importerzy na swojej stronie mieli wyszczególnione części i podane ceny. Wiem, że to wymaga sporo pracy ale można to zrobić. Nie byłoby wtedy problemu w postaci "dzwonisz aby zapytać się o część i cenę a facet na miejscu z głowy "wymyśla" cenę". Co telefon inna cena? Już to przeszedłem.

HUSQVARNA TE250 '08

www.ProMX.pl - odzież, części  i akcesoria off-road
GG 8809197