46

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

czapeczka napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:

O tym ze tak mialo byc z ostatnia runda uslyszalem od Marcina Rybskiego kilka dni przed runda  w Bydgoszczy a teraz wiadomosc potwierdzil Andrzej Wisniewski. Co do mojego niby skrota to wylecialem z bandy i wyglebilem nic na tym nie zyskalem bo wrocilem na swoje miejsce po czym znowu sie wy...łem na asfalcie i i tak jechalem z ostatniego miejsca. Jezeli kogos to tak razi ze przelecialem bande w terenie to przepraszam oficjalnie i obiecuje poprawe na nastepnej rundzie :)

P.S.

Do zmiany terminu ostatniej rundy przyczynił się nowy organizator. W pierwszym terminie nie bylo mozna zorganizowac sedziego. Wiec chyba lepiej ze termin jest przesuniety o tydzien niz by runda miala byc odwolana a sezon zakonczony na Bydgoszczy. Chyba ze komus takie rozwiazanie by pasowalo.


jechałem za tobą i glebę zaliczyles za bandą i zamiast dokończyć sekcję terenową to przejebales przez taśmę
fakt dwa zakręty później położyles się. nigdy nie wiadomo co by było gdybyś pojechał prawidłowo, może nie dojechał b byś 4
najważniejsze jest to iw sumie najgorsze ze sędziowie nic Tobie za to nie zrobili i jakby tu powiedzieć postanowiłeś spróbować jeszcze raz i zajebales ponoć skróta jeszcze raz w innym wyścigu.

Nie mialem innych takich sytuacji w kolejnych wyscigach. Moze mowisz o tym jak tez w pierwszym wyscigu przy probie wbicia sie pod lokiec Tomkowi przepalowalem zakret i wylecialem na trawe. Wrocilem na asfalt najszybszym mozliwym sposobem! Nie jadac pod prad toru. Wjechalem na asfalt za Tomkiem czyli nic na tym on nie stracil a ja nie zyskalem. Kolejne dwa wyscigi przebiegly bez zadnych incydentow!!
Dobrze wiecie ze chyba kazdy z nas stara sie jechac ferplay a pewne bledy wynikaja z ferworu walki podczas wyscigu i nie sa zamierzone!!

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

47

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

No przepałowanie w trawę podczas walki na końcu prostej było ewidentnie incydentem wyścigowym i do tego nie ma się co bardzo czepiać, ale jeśli chodzi o sytuację w terenie na bandzie to było to słabe... I chyba nawet nie bardzo mi chodzi o Mańka, bo może adrenalina zrobiła swoje i chciał pogonić jak najszybciej (co nie zmienia faktu że zyskał kilka/kilkanaście sekund) ale o sędziego zawodów bo na tor wraca się w miejscu w którym się z niego wylatuje i tyle bez względu na pozycję i okoliczności i powinno to dotyczyć wszystkich zawodników.

48

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

za pierwszy skrót powinna być co najmniej kara dołożenia karnych sekund

czapka

49

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

W Koszalinie swego czasu dawali karne sekundy (chyba 20) za ścięcie linii toru na początku "prostej" pod górę a tam można było zyskać raptem jakieś dziesiąte sekundy.

50 Ostatnio edytowany przez Magic (2013-09-11 09:52:06)

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Maniek ja Cie nauczę jak glebić w terenie, żeby stracić całe okrążenie i będzie po sprawie. ;))
Chłopaki bez ciśnienia!
P.s. Dla fair play to  + 10 sek dla tych co nie piją w depo wieczorem i idą spać. ;)

bez ciśnienia...
www.bezciśnienia.pl

51

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Magic napisał/a:

Maniek ja Cie nauczę jak glebić w terenie, żeby stracić całe okrążenie i będzie po sprawie. ;))
Chłopaki bez ciśnienia!
P.s. Dla fair play to  + 10 sek dla tych co nie piją w depo wieczorem i idą spać. ;)

+1  :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

52

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Crazy napisał/a:

Widzę po punktacji, że Pączek (85 pkt. przewagi) i Manej (+56 pkt.) zdobyli już Puchar, niezależnie od startu w ostatniej rundzie.
Gratulacje i zapraszamy do MP na koniec sezonu

Ja najprawdopodobniej wogóle nie jadę, bo miałem w tym okresie zaplanowane wakacje. Przez pół roku był podany inny termin rundy :(

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

53

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

paczek napisał/a:
Crazy napisał/a:

Widzę po punktacji, że Pączek (85 pkt. przewagi) i Manej (+56 pkt.) zdobyli już Puchar, niezależnie od startu w ostatniej rundzie.
Gratulacje i zapraszamy do MP na koniec sezonu

Ja najprawdopodobniej wogóle nie jadę, bo miałem w tym okresie zaplanowane wakacje. Przez pół roku był podany inny termin rundy :(

do Mielna możesz se w innym terminie wyskoczyć

wbijaj zrobimy powtórkę z Zielonej w zeszłym roku ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

54

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Franz tylko kto nam pożyczy przyczepki ? :), Pączek Ty nie ciotuj tylko przyjeżdżaj, wakacje poczekają

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

55

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

paczek napisał/a:
Crazy napisał/a:

Widzę po punktacji, że Pączek (85 pkt. przewagi) i Manej (+56 pkt.) zdobyli już Puchar, niezależnie od startu w ostatniej rundzie.
Gratulacje i zapraszamy do MP na koniec sezonu

Ja najprawdopodobniej wogóle nie jadę, bo miałem w tym okresie zaplanowane wakacje. Przez pół roku był podany inny termin rundy :(

paczek do Egiptu jedzie - ni huja nie odpuści przecie zapłacił all inclusive ;-) zmiana terminu rundy ani wojna nie żadna tam wojna nie powstrzyma go przed upragnionym odpoczynkiem ;-)))

Pani i Panowie nie wiem ale ja już na III rundzie słyszałem że Radomia pewnie nie będzie i Toruń zgarnie prawdopodobnie rundę, co do zmiany terminu to dla jednych szkoda dla innych ważne że runda się odbędzie...
Co do sytuacji w Bydzi to każdemu w ferworze walki może się coś takiego zdarzyć a sędziowie jak wiemy też są ludzmi - skoro Mańiek nic nie tym nie zyskał to chyba nie ma tematu a czasu się nie cofnie, termin na składanie protestów już upłyną...skupcie się żeby pokazać klasę w Toruniu , zarówno w DEPO jak i na torze. 

Trzymam kciuki za rywalizacje

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

56

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Crazy napisał/a:

Widzę po punktacji, że Pączek (85 pkt. przewagi) i Manej (+56 pkt.) zdobyli już Puchar, niezależnie od startu w ostatniej rundzie.
Gratulacje i zapraszamy do MP na koniec sezonu

Możesz na mnie liczyć, są dwie opcje: albo się tak skuję dzień wcześniej że dam radę pojechać albo tak że nie dam rady.... Co by nie było w PP nie pojadę na bank, reszta bez ciśnienia..;-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

57

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Proponuję byś jechał w MP jako żywa pochodnia:), a jak będziesz naprawdę zapierdalał to będziesz wyglądał jak kometa halleya, co najważniejsze nikt Cie nie wyprzedzi !!

Trochę emocji widze jest, to dobrze, każdy powinien powiedzieć co mu na serduchu leży. Jak znam Mańka to chłopak celowo nie pogrywa i jeździ fair, jak napisał szwinia adrenalina wzięła górę.
Szkoda że termin przeniesiony na 29-go bo jest zaproszenie na rundę do Valkenswaard w Holandii .

58

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

maniek-rr312 napisał/a:
czapeczka napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:

O tym ze tak mialo byc z ostatnia runda uslyszalem od Marcina Rybskiego kilka dni przed runda  w Bydgoszczy a teraz wiadomosc potwierdzil Andrzej Wisniewski. Co do mojego niby skrota to wylecialem z bandy i wyglebilem nic na tym nie zyskalem bo wrocilem na swoje miejsce po czym znowu sie wy...łem na asfalcie i i tak jechalem z ostatniego miejsca. Jezeli kogos to tak razi ze przelecialem bande w terenie to przepraszam oficjalnie i obiecuje poprawe na nastepnej rundzie :)

P.S.

Do zmiany terminu ostatniej rundy przyczynił się nowy organizator. W pierwszym terminie nie bylo mozna zorganizowac sedziego. Wiec chyba lepiej ze termin jest przesuniety o tydzien niz by runda miala byc odwolana a sezon zakonczony na Bydgoszczy. Chyba ze komus takie rozwiazanie by pasowalo.


jechałem za tobą i glebę zaliczyles za bandą i zamiast dokończyć sekcję terenową to przejebales przez taśmę
fakt dwa zakręty później położyles się. nigdy nie wiadomo co by było gdybyś pojechał prawidłowo, może nie dojechał b byś 4
najważniejsze jest to iw sumie najgorsze ze sędziowie nic Tobie za to nie zrobili i jakby tu powiedzieć postanowiłeś spróbować jeszcze raz i zajebales ponoć skróta jeszcze raz w innym wyścigu.

Nie mialem innych takich sytuacji w kolejnych wyscigach. Moze mowisz o tym jak tez w pierwszym wyscigu przy probie wbicia sie pod lokiec Tomkowi przepalowalem zakret i wylecialem na trawe. Wrocilem na asfalt najszybszym mozliwym sposobem! Nie jadac pod prad toru. Wjechalem na asfalt za Tomkiem czyli nic na tym on nie stracil a ja nie zyskalem. Kolejne dwa wyscigi przebiegly bez zadnych incydentow!!
Dobrze wiecie ze chyba kazdy z nas stara sie jechac ferplay a pewne bledy wynikaja z ferworu walki podczas wyscigu i nie sa zamierzone!!


Obejrzyj film „1 wyścig Supermoto Bydgoszcz 2013 MP S2  część 1” w YouTube - [url]https://www.youtube.com/watch?v=t4S9UJ-L0k4&feature=youtube_gdata_player[/url]
znajomością jest 12:10
dobrze Maniek mówisz że szybko wrociles na tor.
teraz to śmiem twierdzić ze przyjebales skróta dwa razy.

czapka

59

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Napisałem przecież, że przepałowałem i wyleciałem na trawę!! wróciłem najszybciej jak się dało i Tomek wjechał przede mną w kolejny zakręt. Nie zbyt rozumiem wasze/twoje zarzuty?! Z waszego toku rozumowania wnioskuję, że powinienem się zatrzymać na trawie rozejrzeć w lewo i prawo później pojechać??
Jeżeli uważacie, że moje postępowanie było złe to spokojnie możecie odjąć mi ile tam chcecie sekund. Mogę również napisać do organizatora o zmianę klasyfikacji tych zawodów jak jest to takie ważne!! i tak ścigamy się o marchewkę i nie mam ciśnienia oraz chęci kłócenie się bo nie o to tu chodzi.

Czapka nie wiem o co Tobie biega i tak przyjechałem za Tobą w tym wyścigu!!

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

60

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

tu chodzi o fakty.
teraz to sobie mozesz pisac nawet do rydzyka
skoro jesteś taki honorowy i wiesz ze zle zrobiles mogles przyznac racje żuralom i pozwolić sie ukarać.
Ale wszystko zamiecione jest pod dywan.
jam mam wyjebane na to czy zająłem lepsze czy gorsze miejsce , uważam że kazdy z nas powinien podchodzić do wyścigów uczciwie, a to nie było uczciwe.
Kiedyś Rybski tach chujowo sie zachował i jestem pewien ze tego żałował.

A wracając jeszcze do wyników
jezeli dostałbyś karne sekundy nie wiem załóżmy 20sek to czy nie spadłbyś o dwa oczka w dół w pierwszym wyścigu????

czapka