31

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Pierwotnie miał być Radom, Toruń bierze rundę ale pewnie termin 20.09 nie pasował, tak myślę. I tak dobrze że wogóle runda jednak będzie a tym samym uroczyste zakończenie rywalizacji 2013 . Doszły mnie słuchy że Manej cysternę beny zakupił na ogniste pokazy...

32

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

mcienki napisał/a:

Pierwotnie miał być Radom, Toruń bierze rundę ale pewnie termin 20.09 nie pasował, tak myślę. I tak dobrze że wogóle runda jednak będzie a tym samym uroczyste zakończenie rywalizacji 2013 . Doszły mnie słuchy że Manej cysternę beny zakupił na ogniste pokazy...

Taaa i 3 korby oraz 2 zapasowe silniki do CRF

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

33

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

maniek-rr312 napisał/a:
mcienki napisał/a:

Pierwotnie miał być Radom, Toruń bierze rundę ale pewnie termin 20.09 nie pasował, tak myślę. I tak dobrze że wogóle runda jednak będzie a tym samym uroczyste zakończenie rywalizacji 2013 . Doszły mnie słuchy że Manej cysternę beny zakupił na ogniste pokazy...

Taaa i 3 korby oraz 2 zapasowe silniki do CRF

na pewno chłopak przygotuje coś extra na ostatni w tym sezonie wieczorek artystyczny

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

34

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Koncentracja, cisza, spokój... Bez szaleństw, pijaństwa itd. Weekend jak każdy inny;-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

35

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

manio napisał/a:

Koncentracja, cisza, spokój... Bez szaleństw, pijaństwa itd. Weekend jak każdy inny;-)

Nie no bez jaj nasz Team bedzie w pelnym skladzie tak ze sie postaramy o wieczor pelen atrakcji na zakonczenie sezonu 2013 ;p ps. Trzeba podczymac tradycje ;)

# 61

36

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

twardy211 napisał/a:
manio napisał/a:

Koncentracja, cisza, spokój... Bez szaleństw, pijaństwa itd. Weekend jak każdy inny;-)

Nie no bez jaj nasz Team bedzie w pelnym skladzie tak ze sie postaramy o wieczor pelen atrakcji na zakonczenie sezonu 2013 ;p ps. Trzeba podczymac tradycje ;)

To trzeba trenować.. Gdzie robimy rozpierdol w ten weekend???;-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

37

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

manio napisał/a:
twardy211 napisał/a:
manio napisał/a:

Koncentracja, cisza, spokój... Bez szaleństw, pijaństwa itd. Weekend jak każdy inny;-)

Nie no bez jaj nasz Team bedzie w pelnym skladzie tak ze sie postaramy o wieczor pelen atrakcji na zakonczenie sezonu 2013 ;p ps. Trzeba podczymac tradycje ;)

To trzeba trenować.. Gdzie robimy rozpierdol w ten weekend???;-)

Podobno na Kisielinie tylko nie wiem dlaczego mi już nie chcą wypożyczyć przyczepy :-(

# 61

38 Ostatnio edytowany przez czapeczka (2013-09-11 05:47:36)

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

kto się k***a przyczynia do zmiany terminu ostatniej rundy???

29 09 2013 jest Mx of Nations w Niemczech

trzeba jechać kibicować Polakom
Ps

Maniek ty to chyba zastępcą Sikory albo Molika w PZM jesteś
Najpierw Maniek mówi o terminie o tym, że runda się nie odbędzie a za jakiś czas dopiero gdzieś tam jest oficjalna informacja
Już nie będę wspominał o tym jak Ziomale z PZM potraktowali Cię po tym jak zajebałeś skróta w sekcji terenowej w Bydgoszczy
chyba cos w tym jest.

czapka

39 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2013-09-11 06:27:00)

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

O tym ze tak mialo byc z ostatnia runda uslyszalem od Marcina Rybskiego kilka dni przed runda  w Bydgoszczy a teraz wiadomosc potwierdzil Andrzej Wisniewski. Co do mojego niby skrota to wylecialem z bandy i wyglebilem nic na tym nie zyskalem bo wrocilem na swoje miejsce po czym znowu sie wy...łem na asfalcie i i tak jechalem z ostatniego miejsca. Jezeli kogos to tak razi ze przelecialem bande w terenie to przepraszam oficjalnie i obiecuje poprawe na nastepnej rundzie :)

P.S.

Do zmiany terminu ostatniej rundy przyczynił się nowy organizator. W pierwszym terminie nie bylo mozna zorganizowac sedziego. Wiec chyba lepiej ze termin jest przesuniety o tydzien niz by runda miala byc odwolana a sezon zakonczony na Bydgoszczy. Chyba ze komus takie rozwiazanie by pasowalo.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

40

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Jesli ostatnia rundą będzie Toruń,  to jak dla mnie znow mozesz przeleciec przez bande i walic na wprost. Szczegolnie przez pierwszą :)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

41

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Crazy napisał/a:

Jesli ostatnia rundą będzie Toruń,  to jak dla mnie znow mozesz przeleciec przez bande i walic na wprost. Szczegolnie przez pierwszą :)

Postaram sie trzymac toru :) lecz jest to trudne przy takiej przepychance :) bo wszyscy w MP jada równo i zacięcie walczą o swoje :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

42

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Jak tak słyszę co się szykuje na ostatnią rundę to szkoda, że jej nie ma w sobotę :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

43

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Widzę po punktacji, że Pączek (85 pkt. przewagi) i Manej (+56 pkt.) zdobyli już Puchar, niezależnie od startu w ostatniej rundzie.
Gratulacje i zapraszamy do MP na koniec sezonu

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

44 Ostatnio edytowany przez czapeczka (2013-09-11 08:37:53)

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

maniek-rr312 napisał/a:

O tym ze tak mialo byc z ostatnia runda uslyszalem od Marcina Rybskiego kilka dni przed runda  w Bydgoszczy a teraz wiadomosc potwierdzil Andrzej Wisniewski. Co do mojego niby skrota to wylecialem z bandy i wyglebilem nic na tym nie zyskalem bo wrocilem na swoje miejsce po czym znowu sie wy...łem na asfalcie i i tak jechalem z ostatniego miejsca. Jezeli kogos to tak razi ze przelecialem bande w terenie to przepraszam oficjalnie i obiecuje poprawe na nastepnej rundzie :)

P.S.

Do zmiany terminu ostatniej rundy przyczynił się nowy organizator. W pierwszym terminie nie bylo mozna zorganizowac sedziego. Wiec chyba lepiej ze termin jest przesuniety o tydzien niz by runda miala byc odwolana a sezon zakonczony na Bydgoszczy. Chyba ze komus takie rozwiazanie by pasowalo.


jechałem za tobą i glebę zaliczyles za bandą i zamiast dokończyć sekcję terenową to przejebales przez taśmę
fakt dwa zakręty później położyles się. nigdy nie wiadomo co by było gdybyś pojechał prawidłowo, może nie dojechał b byś 4
najważniejsze jest to iw sumie najgorsze ze sędziowie nic Tobie za to nie zrobili i jakby tu powiedzieć postanowiłeś spróbować jeszcze raz i zajebales ponoć skróta jeszcze raz w innym wyścigu.

czapka

45

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

czapeczka napisał/a:

jechałem za tobą i glebę zaliczyles za bandą i zamiast dokończyć sekcję terenową to przejebales przez taśmę
fakt dwa zakręty później położyles się. nigdy nie wiadomo co by było gdybyś pojechał prawidłowo, może nie dojechał b byś 4
najważniejsze jest to iw sumie najgorsze ze sędziowie nic Tobie za to nie zrobili i jakby tu powiedzieć postanowiłeś spróbować jeszcze raz i zajebales ponoć skróta jeszcze raz w innym wyścigu.

Sytuacji z Mankiem nie widziałem, ale jesli tak było to bardzo słabo. Chyba że ta gleba po dwóch winklach była na skruchę.
Kiedyś w Poznaniu, jak quad spadł z tej wydmy i nie mógl na nia sie wdrapać i wbił w trase po piaszczystej hopie to został zdyskwalifikowany mimo wstawiennictwa zawodników.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30