2,776

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Niestety masz trochę racji Jaca. Pamiętam, że była jedna propozycja teren ale byłem po kontuzji, a po Waszej przygodzie mysłałem, że ulice trochę odpuściliście. Jestem za takim wypadem!

Suzuki DRZ 440 SM

2,777

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

koła enduro i nigdy się nie nudzi i jest z kim zawsze latać

Dwu rurka ●0●
https://www.facebook.com/Enduroodcinateam?notif_t=page_invite_accepted
https://www.youtube.com/channel/UCYV8bbKRwrZfIIc8wr4fhyA

2,778

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak na kołach do Wisły to ja się pisze.

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,779

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

u mnie w okolicy jakoś endurowcy wyginęli jedynie raz na jakiś czas widzę kogoś na 530 na kołach sm.

2,780

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja jak ogarne jakiegoś sprzęta to też się z chęcią mykne!
Ale ten termin można by troszke bardziej sprecyzować, bo tak to nigdy wyjazd nie wypali.
Od znajomego wiem, że trasa na Andrychów, Suchą Beskidzką i tak dalej ma wiele winkli, gdzie dupa może się ślizgnąć :D

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,781 Ostatnio edytowany przez jaras111x (2013-06-03 17:15:15)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I tak się cieszcie bo bynajmniej ktoś lata. Tu jest mega dupa :(   W samym centrum są tylko 2 sm do latania,reszta się ukrywa. Co prawda ja w tym momencie jestem wyłączony po operacji,potem wyjazd na urlop i otwarty na jazdy jestem dopiero po 20ym

Sherco st300  Cabestany Replica

2,782 Ostatnio edytowany przez JoJo402 (2013-06-03 17:31:05)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny napisał/a:

A i z którym to forumowiczem miałem przyjemność w riderparts w Zabrzu?
Nie panuj mi bo czuje się stary! :D

A to z moim znajomym pewnie gadałeś zna forum ale nie ma konta tu
coś mi wspominał że rozmawiał z tobą xD

Ja bym chętnie z wami polatał chłopaki ale na moim 80cc jak narazie nie
nadąże za wami i nie w teren :D

Suzuki RG80 >> KTM 620 SC
http://www.bikepics.com/members/jojo402/

2,783

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Minus 50 ccm-,- ale w przyszłym sezonie 125 w 2T będzie więc mam nadzieje,że nie będzie problemu z kim latać?;)

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

2,784

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

powiem wam z swojego doświadczenia, że nie raz chciałbym z wami(jaca,peka,dankien) pośmigac bo mam nie daleko ale wiem że przy moich umiejętnościach jeździeckich był by to dla was spacer :D i dlatego wole sobie sam posmigac

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

2,785

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Szyman napisał/a:

ale wiem że przy moich umiejętnościach jeździeckich był by to dla was spacer :D i dlatego wole sobie sam posmigac

I tak niestety sądzi większość ludzi. My nie jeździmy jakoś super dobrze. Nawet dobrze nie jeździmy. To tylko na filmach tak wygląda. Magia kina :)

Panowie. Zrobię kurs i latam tak jak wcześniej. Jak na razie z przyczyn niezależnych ode mnie ciężko jest mi pojechać trochę dalej. Sorki.
Kilka razy zapraszałem w moje tereny i też mało entuzjazmu było. Chociaż ostatnim razem przyjechaliście. Wiem, że u mnie nie ma jakiś super terenów i jazda jest nudna ale to przynajmniej Jaca nie mów, że was olewam.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,786

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Daniken, do Ciebie (strzybnica, jesli dobrze sie oreintuje) to ja mam 15 min wiec mozna sie zawsze szybko zgadywac, i bys mnie podszkolił, tylko musze jeszcze oponke na tył kupic i jakie buty.

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

2,787

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Dukers, ekipa jest ale nikt nie lata albo nie chce latać z forumowiczami. Glaca, niby robimy to samo, ale na Twoich nowych filmach też robisz to samo co zwykle tylko, że nie z nami ale z kimś innym. Po prostu nas olałeś :P Dukinuki tak samo nas olał...
Mam teraz mało czasu to prawda ale na 3 - 4 h po pracy raz czy 2 razy w tygodniu myślę, że czas zorganizuję. Pisałem nie raz ale zero odzewu więc latam wokół komina.

To w takim razie moja propozycja taka: najbliższy dzień, w którym będziemy mieć wszyscy wolne to napierdalamy NA KOŁACH do Wisły, na kubalonkę. Jeśli ktoś będzie miał termin zajęty to jasna sprawa, a jak ktoś oleje sprawę z błachych powodów ten dupa!

Ten rok WR ale następny to raczej będę chciał skosztować czegoś nowego...

Uwierz mi że ja bym latał ale nie mam prawka... Do 18 mi 2 lata zostały, a po sądach się nie chce ciągać dlatego do końca lipca chce ogarnąć to prawko albo chociaż przed końcem wakacji. Może na prawdę czas zastanowić się nad enduro ? Ja tego roku i następnego na pewno nie kupie kół sm bo moto na endurakach kupuje. Tak że myślcie nad zmianą dyscypliny bo w enduro na prawdę idzie się świetnie pobawić i nie ma czegoś takiego jak ciągle to samo bo trasy można zmieniać... ŚLĄSK słynie z hołd hehe tak że trzeba orać ;)

2,788

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja bym chetnie z wami pośmigał od czasu do czasu (mimo to że jestem z okolic cze-wy) ale niestety plany z zakupem motocykla nie wypalą najprawdopodobniej w tym sezonie... Mam nadzieję że do przyszłego sezonu uzbiera sie nas więcej i temat  "Terror- śląsk" będzie bez przerwy na samej górze ! ;P

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

2,789

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

Zrobię kurs i latam tak jak wcześniej

Kurs ? straciłeś prawko ?

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

2,790

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

kurs redukujący ;p o punkty chodzi

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.