2,716

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I/JG53_Pogo napisał/a:
daniken napisał/a:

Mamy w planach startować tak około 11stej z TG. Pokręcić się kilka godzin po okolicznych lasach i wracać z powrotem. Aktualnie z moim prawkiem się nigdzie daleko nie wybieram a poza tym będzie jeden ziomek bez prawka więc planujemy, że tylko teren. Oczywiście każdy na sm.

Kupta se koła MX + dobra ekipa i wio w teren ;)
Powiem ci że jak dla mnie zabawa jest o wiele lepsza niż jazda SM po mieście  .
Jak są fajne tereny zawsze jest coś nowego no i offroad czy motocross wiele uczy.
Zresztą jak ktoś kiedyś powiedził "Jak się nauczysz jeździć w terenie to asflat stanie się banalny a z czasem nudny"
A motocross jest jak Chuck Norris w sportach motorowych

MX nie, bardziej Enduro bo jeździsz w lasach a nie na torze :P Z tego co mi wiadomo ciężej w enduro jest (te skakanie itp) nie zapominając o FMX :P Ale w 100 % się z Tobą zgodzę że lepsza zabawa w terenie :) A jak masz do tego EKIPĘ konkretną co Ci nie powie w weekend " ee no bo mam olej do wymiany" "no nie chce mi sie, kiedy indziej ..." to już miazga = Latanie + Ognicho + kiełbasy = udana sobota czy też niedziela :D

2,717 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-04-27 09:03:52)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No dokładnie myślę że do takich motocykli jak WR to drugi komplet kół w terent jest bardzo wskazany bo ten motocykl jest do tego stworzyony ;)

Dukers napisał/a:

MX nie, bardziej Enduro

Ja pisałem o kołach MX czyli o tzw kostkach typowe koła Enduro gorzej sprawują się w terenie zresztą te także można podzielić na parę grup drogowe ,uniwersalne i w teren

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

2,718

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja z kumplami jutro po lasach w Myslowicach zapinam, a pozniej tor na szopkach, jak ktos na kostkach chetny, to pisac =)

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2,719 Ostatnio edytowany przez JACA (2013-04-29 17:58:50)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wtorek, Środa latanie. Zależne od pogody. Obydwa dni wchodzą w grę ale najprawdopodobniej jutro gdzieś z Pekińskim wyskoczymy. Kto chętny niech pisze, lokalizacja śmigania - do uzgodnienia na PRIV.


Aktualizejszon.

Najprawdopodobniej biorę przyczepę!

2,720

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://motokrupa.jimdo.com/[/url]

Wpis z Fejsa.
Szymon Miszczak
Siema ludzie ! Pamiętacie co się działo rok temu ? W tym roku będziemy mieli po raz kolejny okazję zobaczyć świetnego stuntera,jednego z najlepszych. BIS Stuntrider w tym roku znów pokaże nam klasę i zapewni świetne widowisko ! Zagoszczą u nas też chłopaki z SupermotoTrolls którzy wiedza co to dobra zabawa ;) Zapraszajcie znajomych,kolegów,koleżanki bo na prawdę warto, a zresztą przekonacie się sami !!! ;D

Panowie macie zamiar tam wbić ?

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

2,721

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

aha spoko. Fajnie wiedzieć.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,722

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

to co ze trolle nic o tym nie wiedza ?   :)

Sherco st300  Cabestany Replica

2,723

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Lata ktoś coś jutro? Górny Śląsk idzie się dogadać co,gdzie,jak kole 11 -12? :)

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

2,724

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja latałem dziś na moto i zaliczyłem delikatną glegę na poligonie.. lekko skrzywiłem kierę i żarówka z lampy poszła się jeb@ć..
Jutro zależnie od pogody ..



........w oczekiwaniu na nowego potwora od mechaniora ................

2,725

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzisiaj latanie - południe po 15:00. Pisać kto chętny

2,726

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Powiem wam, że w tym roku śląska ekipa leci mega w ch... niby wszyscy coś latają ale żeby ustawić się na wspólny wypad to zero odzewu... Straszna lipa w tym sezonie...

2,727

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Maturę nakurwiam....

Kto chętny to zapraszam w moje rejony w sobotę. Trochę polatamy w terenie ! :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,728

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Powiem wam, że w tym roku śląska ekipa leci mega w ch... niby wszyscy coś latają ale żeby ustawić się na wspólny wypad to zero odzewu... Straszna lipa w tym sezonie...

Ja bym polatał ale ...
1. Nie mam prawka ( 16 lat )
2. Moim dukiem to schody, teren itp odpadają ...
3. Lekki gaz i Cie nie ma, a ja na duku będę gibał do odciny :D
Więc trochę lipa, a jeździć i wadzić za dupą ...:P Nie w tym sezonie... No chyba że sprzedam tego mojego potwora i kupie jakieś enduro oraz dostanę się w sm. Wtedy Oczkey jestem dostępny na latanie :P

2,729

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja do końca czerwca w terenie nakur...., w lipcu zmieniam lacie.

exc 400                 www.oklejsie.pl

2,730 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-05-07 22:49:28)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ps : [url]http://www.motocykle.slask.pl/user/191274-kivan/[/url]

Pisał na forum śląskich o grupie supermoto ale ja się zalogować nie mogę ani nic. Jak ktoś ma taką możliwość to niech mu strzeli PW może akurat ktoś, kto na supermoto lata :P

@@

Znalazłem jak tutaj coś pisał: [url]http://www.motocykle.slask.pl/topic/130402-ekipa-z-forum-je%C5%BCd%C5%BC%C4%85ca-na-supermoto-d/#entry742373[/url]

I teraz doczytałem że do Ciebie Jaca pisał :D