46

Odp: Bluza SUPERMOTO

ja równierz wolałbym kaptur ;)

Huska SM610

47

Odp: Bluza SUPERMOTO

Panowie, z kapturem mamy wiekszy poszan na dzielnicy. + 30 do respectu i dziewczyny sciagaja majtki przez glowe! ;)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

48

Odp: Bluza SUPERMOTO

Ale co za różnica kaptur koszulka longsleeve. Ważny jest nadruk....Ciuchy można kupić różne przecież.

SMR 505

49

Odp: Bluza SUPERMOTO

mam kolezke co lubi takie tematy - zapodam mu problema moze cosik wymysli. a jak cos to zdecydowanie z kapturem :) Arrecki i Senso tez napewno beda chcieli - w sumie 3szt.

50

Odp: Bluza SUPERMOTO

Bluze z kapturem tez lykam na 100% wiec sa juz 4szt ;)

NO RISK NO FUN

51

Odp: Bluza SUPERMOTO

Ja też!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

52

Odp: Bluza SUPERMOTO

Kwiatek89 napisał/a:

Panowie, z kapturem mamy wiekszy poszan na dzielnicy. + 30 do respectu i dziewczyny sciagaja majtki przez glowe! ;)

Kaptur obowiązkowo :D

Kaptur 6szt.

Yamaha DT 50 R

53

Odp: Bluza SUPERMOTO

Wszyscy się już tak zapisują.. a mamy już ustalony jakiś wzór ?? projekt ??

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

54

Odp: Bluza SUPERMOTO

ja tez wezne ale bez kaptura jak sie na moto smiga to kaptur jak spadochron i dusi:/

55

Odp: Bluza SUPERMOTO

po co sie wpisujecie skoro jeszcze tak naprawde wszystko w rozsypce?

Dżanus- popieram całkowicie. zbedny materiał

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

56

Odp: Bluza SUPERMOTO

Panowie ogarnijmy projekt!!

SMR 505

57

Odp: Bluza SUPERMOTO

Koncepcja ciuchów jest bardzo okej. Wprawdzie projekt jeszcze nie gotowy, ale jeśli mam się wypowiedzieć, to koniecznie ma być adres supermoto.pl. Graficzka ala Back it in do mnie przemawia. Zobaczymy na czym stanie temat? Nie jestem grafikiem więc nic od siebie nie zapodam.

btw : Brzoza tekst zapodałeś hehe zajebisty! :) może wprost pojechać "supermoto mam - majty laską sciągam" :D:P

yamaha xt660x

58

Odp: Bluza SUPERMOTO

A czy ktos juz sie zajął na powaznie tymi grafikami? ja nie potrafie ale mam kolege ktory sie tym zajmuje

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

59

Odp: Bluza SUPERMOTO

Jedna XXL z kapturem i jedna dla szkraba 140 cm wzrostu, też z ziomalskim kapturem :)

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

60

Odp: Bluza SUPERMOTO

No to niech się zajmuje! Kto potrafi niech przedstawi projekt/y, zrobimy głosowanie i do roboty, żeby w Gostyniu już wszystko było do odbioru lub wysyłki. Ja wrzuciłem co mi się nasunęło i tyle, dalej to mogę już w tej bluzie zaliczyć efektowną glebę. Więcej nie potrafię w tej materii. :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"