76

Odp: Bluza SUPERMOTO

Ja jestem za wersją jak najbardziej skromną. Sam napis SUPERMOTO i już ;-) W takim razie zamówie jakieś dwie testowe bluzy i zrobię relacje jak wyszły ;-)

jakubek

77

Odp: Bluza SUPERMOTO

Przód: 100% supermoto back it in
Tyl: supermoto.pl (wieksza czcionka) oraz tekst Brzozy (mniejszymi literkami)?
Text Brzozy sie powinien znalezc, bluza musi byc z jajem ;)


Sam napis Supermoto da nam za mało punktów lanserskich na dzielnicy ;)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

78

Odp: Bluza SUPERMOTO

No a my się dziwimy że w Sejmie nie mogą się dogadać!
Może to dobry pomysł z testowymi egzemplarzami?
Wrzuć foty jak to wygląda na gotowo.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

79

Odp: Bluza SUPERMOTO

Kwiatek89 napisał/a:

Sam napis Supermoto da nam za mało punktów lanserskich na dzielnicy ;)

Kolego nic nie mam do twojego lansowania lecz jezeli chcesz miec wiecej punktow to kup taką jaką chce wiekszosc a pozniej farbkami lub czym kolwiek dopisz sobie nawet że jestes Bogiem ;)

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

80

Odp: Bluza SUPERMOTO

senso napisał/a:
Kwiatek89 napisał/a:

Sam napis Supermoto da nam za mało punktów lanserskich na dzielnicy ;)

Kolego nic nie mam do twojego lansowania lecz jezeli chcesz miec wiecej punktow to kup taką jaką chce wiekszosc a pozniej farbkami lub czym kolwiek dopisz sobie nawet że jestes Bogiem ;) Pozdrawiam


Problem jest taki, że nie ma zdecydowanej większości. Każdy chce inną ;)
Uważam, że grafika musi być :)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

81

Odp: Bluza SUPERMOTO

Za dużo możliwości. Każdy chce mieć coś na swój styl, sposób. Powinny być zaprojektowane dwa warianty:
a)
b)
Każdy zamawia , tą która bardziej mu odpowiada. Koniec kropka.

82

Odp: Bluza SUPERMOTO

Albo i A i B
Jedną do kościoła w niedziele a drugą na dzielnie mając +15 do rIspektu.....
Jestem za pomysłem Mańka

Yamaha DT 50 R

83

Odp: Bluza SUPERMOTO

no jak tam wolicie ja poczekam chyba albo na tą testowa bluzę albo sam się zaraz zdenerwuje i pojadę do drukarni oni u mnie robią smycze kubki koszulki nalepki po prostu agencja reklamowa(nie mulić z towarzyską) zamówię jedna bluzę za grosze to jakieś 20 zł kosztuje o ile mnie pamięć nie myli i się zobacz bo cena u nich zależy tylko od materiału z jakiego maja wykonać bluzę bo nadruk obojętnie jakim sposobem tyle samo no i od rozmiarów nadruku :) będę miał czas to tam pojadę i się zobaczy bo takie ględzenie na forum jeszcze do niczego nie doprowadziło jak ktoś się tym nie zajmie to nic nie będzie oprócz 326758756 projektów i pomysłów

84

Odp: Bluza SUPERMOTO

Kwiatek89 napisał/a:

Przód: 100% supermoto back it inTyl: supermoto.pl (wieksza czcionka) oraz tekst Brzozy (mniejszymi literkami)?Text Brzozy sie powinien znalezc, bluza musi byc z jajem ;)Sam napis Supermoto da nam za mało punktów lanserskich na dzielnicy ;)

to chyba najbliższa mojej opinia :)

chociaż nick z forum to też dobra akcja, ale wtedy będzie dużo zachodu myślę że za dużo ;)
supermoto.pl wystarczy imho :)

Huska SM610

85

Odp: Bluza SUPERMOTO

Wersja numer 1 crossa jest dla mnie orajt :)
Czcionka mogła by być pomarańczowa :P

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

86

Odp: Bluza SUPERMOTO

ja bym z tyłu zostawił sam napis Brzozy i na rekawie www.supermoto.pl. z przodu oczywiscie slide ;p

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

87

Odp: Bluza SUPERMOTO

Kwiatek89 napisał/a:

Przód: 100% supermoto back it inTyl: supermoto.pl (wieksza czcionka) oraz tekst Brzozy (mniejszymi literkami)?Text Brzozy sie powinien znalezc, bluza musi byc z jajem ;)Sam napis Supermoto da nam za mało punktów lanserskich na dzielnicy ;)

zrobmy to...bedzie najbardziej oki:)
byle cos juz zaczac robic...

Huska SMR570 :D

88

Odp: Bluza SUPERMOTO

Zgadzam sie z przedmówcą.
Back in it z obrazkiem jest ok na klatę.
Bluza z kapturem,
napis o biczach na plecach
rękaw - małe supermoto.pl
Dla mnie czarna XLka z długimi rękawami - tzn przedłużanymi bo mam długie grabie, yyyyy tzn ręce.
Hołk!

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

89

Odp: Bluza SUPERMOTO

No wiec gadacie gadacie a nikt się do roboty nie zabrał a ja że nie mam talentu ani wiedzy na temat grafiki zrobiłem prowizoryczny zarys tego jak by to wyglądało z mojego punktu widzenie tyle że przykład jest na koszulce na googlach nie znalazłem bluzy takiej która by mi odpowiadała do naniesienie projektu więc wyobraźni trzeba użyć a wszystko wygląda tak

http://img22.imageshack.us/img22/9830/blacktshirttyl.gif

http://img13.imageshack.us/img13/9683/blacktshirt.gif

co w na to ? tylko nie wiem jaka czcionką nick wrzucić:) ale jak coś wymyślę to poprawię

90

Odp: Bluza SUPERMOTO

tak naprawde moge zrobic z kazdego zdjecia taka grafike. tylko w ktora strone chcecie zeby koles jechał?? Najlepiej dajcie jakies zdjecie a ja sie tym zajme. zrobic od razu całosc z podpisem czy jako 2 osobne grafiki (by dało sie swobodnie rozmieszczac)?

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]