1

Temat: JAKIE OPONY?

Jakie opony polecacie na tor jako alternatywę dla D 208, które wprawdzie sa  niezłe ale to uliczne gumy. Gdzie kupić dobre sliki do supermoto??

2

Odp: JAKIE OPONY?

za 550 mam komplet heidenau. Jest to slick supermoto drugiej kategorii. Na lubelskim torze robi się około 3sekund gorzej niż na DUNLOPACH.

KACZOR

3

Odp: JAKIE OPONY?

Dzięki, czyli słabo sie opłaca. Maxis ponoć niezły

4

Odp: JAKIE OPONY?

To jest ten sam poziom. Na pewno wszystko widać po cennie. Dobre to "trza" płacić... ale myślę ze na Maxis'ach i na heidenau'ach da się wygrywać w PZM, ale w MP to każdy startuje już na najlepszych oponach na rynku.

KACZOR

5

Odp: JAKIE OPONY?

A jakie sliki są z najbardziej wypasione, gdyby cena nie grała roli i jak sądzisz które maja najlepsza relację ceny do trwałosci, bo gumy na torze drą się w konkretnym tempie.

6

Odp: JAKIE OPONY?

Jasno i klarownie... Dunlop chyba najbardziej znane wsród tych co nie liczą $... a trwałość?? Jeden wyścig i zmiana...Mówię oczywiście o najlepszej przyczepności...

KACZOR

7

Odp: JAKIE OPONY?

Gdzie tam Dunlopy wcale sie nie drą szybko mowiac o takim malym zapierdal*** a nie tak jak kolega Kaczor oraz Kurak ;) ktorzy łotaja gumy strasznie :) zalezy tez od mieszanki sa dwie mieszanki Dunlopow ;) miekka polecam teraz poniewaz pogoda jest nie zdecydowana i asfalt nie nagrzewa sie szybko :) a w Poznaniu wydaje mi sie ze bedzie deszcz :)

SUZUKI RM-Z 450 NR - 38 :)

8

Odp: JAKIE OPONY?

Dunlop ma 3 mieszanki:). Mam do sprzedania tył za 750zł. Nową a twardość to 758.
Jechałem w poznaniu na przodzie miękkim a tył najtwardszy, uważam że najlepszy wybór to ta środkowa twardość-758, oczywiście to zależy od wielu czynników jak: nawierzchnia, temperatura i styl jazdy.

KACZOR

9

Odp: JAKIE OPONY?

Czyli te Haidenauy ktore posiadasz powinny w zupełnosci wystarczyc poczatkujacemu...?

...........(Y).............

10

Odp: JAKIE OPONY?

Ciemek napisał/a:

Czyli te Haidenauy ktore posiadasz powinny w zupełnosci wystarczyc poczatkujacemu...?


Na pewno, sam na nich trenuje i byłem miło zaskoczony, zobacz na czasy jaki uzyskują w MP i PZM i zobacz różnicę, na Heidenauach mam 3s. gorsze czasy.

KACZOR

11

Odp: JAKIE OPONY?

Masz mozliwosc przeslac mi jakies foto tych gum?

...........(Y).............

12

Odp: JAKIE OPONY?

a po co? to normalny slick jak kazdy inny, jak chcesz mozesz zobaczyc na zawodach...

KACZOR