76

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzoza, naklej sobie pod silnik jakieś naklejki bo na mieście mówią ze tylko w pionie Cię widać :p

yamaha xt660x

77

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Panowie kiedy najbliższy spocik? jbc to mam dobry kontakt z chlopakami z Pole Position z bemowa (pracowałem na torze przez pewien czas) - pogadam dzisiaj z nimi ale musze WSTĘPNIE wiedzieć ile osób będzie chciało jeździć? (np. w niedziele)

Darek
Husky 610SM
Audi 80 Quattro Competition

78

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja do soboty zrobie moto i jak bedzie sucho to w niedziele jestem na stówe.

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

79

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Moje Suzuki dzisiaj powinno być już gotowe ale teraz czeka mnie nauka do sesji wiec w ten weekend odpada - 21/22 luty bardzo chetnie;)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

80

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

podobno kibel pogoda, wiec narazie nie ma co...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

81

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja tez bede sie pisał na polatanie. TYlko jeden problem czy nie bede za wolny bo mam ktm-a sm 125 i moj max to 130km/h, ale przyspieszenie dobre.

Mam jeden cel, pionować cały dzień.

82

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Mysle ze spokojnie dasz rade hehe ,ja w 400 tez mam Vmax 140 ,wiec luzik ,niech juz za tydz bedzie suchutko:D

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

83

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

StarsKtm napisał/a:

Ja tez bede sie pisał na polatanie. TYlko jeden problem czy nie bede za wolny bo mam ktm-a sm 125 i moj max to 130km/h, ale przyspieszenie dobre.

Wracać do piaskownicy,a nie myśleć o głupotach :P

P.S
Heh... Brzoza miało być terro, a wyszło preclowo  : >

84

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

piechur napisał/a:

Brzoza miało być terro, a wyszło preclowo : >


:))))))))))))))))))))))

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

85

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Seledynowe kamizelki do nabycia u Piechura.
Ja załatwie naszywki na plecy z ksywą każdego z zamulaczy:)
hehehehe

A tak serio to ja jestem przed "tjuningiem" moto. W tej chwili lata mi 136 na tych zebatkach ale po ich zmianie i po wymianie gaźnika mam nadzieje że Vmaxem mym Vmaxa objadę:P;p

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

86

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Nie zapominaj o bagażniku :D

87

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzozrider napisał/a:

Seledynowe kamizelki do nabycia u Piechura.Ja załatwie naszywki na plecy z ksywą każdego z zamulaczy:);p

Wspaniałę przedsięwzięcie Brzoza. Dziękuję, że mogę mieć w tym swój udział :*  Jestem za tym by podczas "terrorów" utworzć kilka grup do której przydział byłby określany na podstawie umiejętności młodych adeptów miejskiego terroru (BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH i POJEMNOŚCIOWYCH!) bo przecież 125 też mają dobre przyspieszenie.... Nad każdą z grup czuwałby doświadczony rajder, który pilnowałby nie tylko postępów w jeździe, ale i bezpieczeństwa i porządku. Nie zapominajmy oczywiścię o kolegach którzy nie mają jeszcze własnego SM, ale wytrwale spamują na forum :P Dla nich zorganizujemy przejazdy komunikacją miejską wzdłuż trasy po której odbywać się będzie warszawski terror. Będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie itp.
Oczywiście po udanym dniu zapraszamy wszystkich na wspolne ognisko gdzie zajadać będziemy się smacznymi kiełbaskami z musztardą i popijać kole.

:D


88

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Lodzio miodzio .juz pedze doładowac karte miejska i ani mysle ustepowac starszym rangą wiekową miejsca siedzącego w busie (miejsce przy szybie),a tak na powaznie to pomysł sam w sobie jest bardzo spoko i tak w "ciepłe" weekendy wiekszosc jezdzi w nieznanym sobie kierunku wiec dlaczego nie pojezdzic we wspolnym niewiadomym kierunku ;P

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

89

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Tata mojej dziewczyny jeździł wiele lat autobusami. Myślę, ze da rade zorganizować jakąś zniżkę na bilety autobusowe. Bilety na miejsca przy szybie byłby limitowane i tylko dla najlepszych zamulaczy:)

Szwinia - bagażnik to podstawa!! Niedługo będzie do mnie jechał juz jak krzyzak otrzyma zapłatę w postaci ojro.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

90

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ty brzoza, a co się taki turysta zrobiłeś ?? Jak chcesz to pożyczę Ci plandekę na moto :). NIe będzie gumowania po obwodnicy Radzymina :(. Trasę tą penetruje cały czas czarna Vectra z kamerką. Trzeba szukać nowego 5-cio kilometrowego odcinka do gumowania.

A wracając do tematu to w zeszłym roku na wiosnę zorganizowało się parę SM i kilka terrorów stolicy było. Ale już od maja większość zaspokoiła głód po zimie i nie było z kim latać (poza starą wiarą).