106

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Crazy_Russian napisał/a:

, kolo "babskiej" Warszawy. .

Ubaw po pachy dla znających wątek :)

107

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

siemka
jak coś my też lecimy jutro polatać crossówkami,
do kołbieli na starą żwirownie, jak cos to mamy miejsce na przyczepce....

crf 450

108

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

FIFTY--50 czy może latasz z Malnia z Józefowa ??

Oby nie padało to może ja przepalę Kata :)

109

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Crazy_Russian napisał/a:

W sobote z rana ... w Strzeniowce,


No to polatalimy. Niestety woda po kolektory, snieg, bloto ... ale pierwsze koty za płoty.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

110

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Dzisiaj śłonko wyciągneło mnie z domu na przejażdżkę i buzia sie cieszyla niesamowicie. Jezeli jutro bedzie taki dzien jak dzisiaj to bedziecie cos robic? Tor gokartowy? Lans ulicami? ...

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

111

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

I polatane . 80 km po Wawie.

Są pierwsze straty w tym sezonie. Zgubiłem dziś osłonę na chłodnicę. Jak moto wstawiałem go garażu to nie było. Dziobal nie ładnie się zaprezentował na pierwszej jeździe. Jak będzie tak na codzień , że gubię jakąś część, to zbankrutuję.

112

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

"Always look on the bright side of life" na sezon wyścigowy moto będzie miało dobrą wagę.
A tak poważnie to Loctite Ci pomoże.
Crazy, dobre foty! Masz jakieś "in action"?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

113

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Jak jest ktos chetny jutro posmigac to o 13 jestesmy pod salonem harleya na górczewskiej.Oczywiscie jak nie bedzie padało.

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

114

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja będę na pewno. Może jakieś propozycje gdzie ew. się ruszymy?

Darek
Husky 610SM
Audi 80 Quattro Competition

115

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

zalozylem kola enduro  pojechalem  w teren, ale hujnia:/ snieg gleboki, mokry i kolo ciagle uciekalo. Czekam na felgi sm az wroca z anodowania, hamulc tyz i jazda na sm:D

116

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Z tego co widze na mojej busoli to dziś jest +15 no chyba że to przez to że słońce wali prosto na sensor ;-) Może uda mi się zagrac w tą górczewską ;-)

Chyba jednak nie ma +15 co jednak nie zmienia tego że pogoda jest prze.

jakubek

117

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

....jak wczoraj ok 22 lataliśmy po wawie z Kartoone`m to bylo na minusie:) i miejscami byla szklanka:) więc dzisiaj możemy uznać że warunki są idealne  imo braku 15 stopni:D:D

Darek
Husky 610SM
Audi 80 Quattro Competition

118

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Jest zimno jak cholera. Ja dziś pasuje.

119

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja tam dzis już posmigałem ładnie:) juz sobie przypomniałem jak sie jeździ po przerwie:P Cieplutko dziś, nie wiem na co narzekacie:P chociaz ludzie z którymi jeździłem też narzekali ale jednak rekawiczki enduro i jeansy przed wiatrem nie chronia:P

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

120

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Co prawda nie warszawski był mój terror, ale chyba się nie obrazicie?
Ja ze 150 km-ów nakręciłem, miało być 8 stopni, ale jak wyjeżdzałem były 3! Najpierw trochę zimno w letnich rękawicach, ale handbary+grzane manety dają radę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"