1

Temat: Huska Dla Motobandy

Siemka pisałem jakiś czas temu do motobandy ,że oddam im moje moto do testów (huska610) jak myślicie dobry pomysł?

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

2

Odp: Huska Dla Motobandy

A ze się tak wyrażę, skąd mamy wiedzieć? :)

3

Odp: Huska Dla Motobandy

Damian napisał/a:

Siemka pisałem jakiś czas temu do motobandy ,że oddam im moje moto do testów (huska610) jak myślicie dobry pomysł?

Ty tak na serio?

Ja chętnie wezmę na testy i jednocześnie uważam, że to zły pomysł.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04

4

Odp: Huska Dla Motobandy

Damian napisał/a:

jak myślicie dobry pomysł?

chójowy

https://www.bikepics.com/members/81

5

Odp: Huska Dla Motobandy

stwierdzenie "motocykl do testów" mówi wszystko.

dabljuer250x

6

Odp: Huska Dla Motobandy

Zajebisty pomysł! Żeby coś testować, opisywać ktoś musi udostępnić motocykl. Fajnie, że ktoś wychodzi z inicjatywą.

Zakładam oczywiście, że testerzy będą "rozsądni" i nie będą niszczyli/ katowali motocykla.

Pozdrawiam,
Piotrek

7

Odp: Huska Dla Motobandy

Może źle się wyraziłem. Motocykl będzie w jednym z odcinków, wydaje mi się to fajną sprawą pamiątka po moto jak i do sprzedaży plus

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

8

Odp: Huska Dla Motobandy

mallly200sx napisał/a:

Zakładam oczywiście, że testerzy będą "rozsądni" i nie będą niszczyli/ katowali motocykla.


Polecam zobaczyć film o drz goście robią naprawde fajne materiały

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

9

Odp: Huska Dla Motobandy

A niby czemu miałby to być zły pomysł? Z resztą nie wiem, po co pytasz, trzeba było się pochwalić już po ;)

EXC 525 in progress

10

Odp: Huska Dla Motobandy

W sumie racja dam znać już po :)

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

11

Odp: Huska Dla Motobandy

Chętnie obejrzę test takiego jak i każdego innego supermoto.

Hsq SMR 511
#511

12

Odp: Huska Dla Motobandy

Damian napisał/a:

W sumie racja dam znać już po :)

Czekam z niecierpliwością na taki test jak z DRZtą bo właśnie planuje zakup 610. A rzetelnych testów tego modelu na YT jest mało.. Pokłony za użyczenie moto :)

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

13

Odp: Huska Dla Motobandy

Zanim kupiłem xtx myślałem też o drz oczywiście obejrzałem ich testy i padło na xa hehe

14

Odp: Huska Dla Motobandy

Może i pamiątka fajna i tak dalej i chętnie zobaczę odcinek ale ja osobiście swojego motocykla bym nie oddał do testowania. Jakoś nie ufam ludziom w takich kwestiach... Zaznaczam od razu, że nie wiem jak to wygląda papierowo w kwestii wypadku, czy coś, bo pewnie spisują jakąś umowę ? Mimo to - ja bym swojego nie oddal, choćby to była nawet motorynka

15

Odp: Huska Dla Motobandy

Koleś się wyglebił bodajże na teście CBF500 vs CBF600 więc zawsze jakieś tam prawdopodobieństwo jest.

EXC 525 in progress