1

Temat: Supermoto 2 gary

Witam,
Krótko i na temat, chciałbym zacząć swoją przygodę z SM jednak wszystkie ogłoszenia co przeglądałem to są z jednym cylinderem. Czy znacie marki i modele które posiadają 2 cylindry?

2

Odp: Supermoto 2 gary

Aprilia SXV 450/550

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

3

Odp: Supermoto 2 gary

Z prawdziwych to chyba tylko SXV. Z Supermoto podobnych klocków jest większy wybór.
Btw. po co Ci 2 cylindry?

PBM

4

Odp: Supermoto 2 gary

Zawsze to lepiej idzie i wydaje mi się trwalszy taki silnik niż jedno cylindrowy. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś enduro ale SM jest mniejszy gabarytowo i napewno łatwiej się manewruje takim, zresztą zawsze mnie ciągnęło do crossów ale nie chce się ograniczać tylko do terenu wiec SM to taki kompromis

5

Odp: Supermoto 2 gary

Nie zamierzam jeździć zawodowo po torze czy coś w tym stylu, bardziej rekreacyjnie, trochę po ulicach trochę teren czasem jakies rajdy na orientację bardzie fun niż profeska

6

Odp: Supermoto 2 gary

Jest jeszcze KTM 950 Supermoto :) Moje marzenie...

7

Odp: Supermoto 2 gary

Nom ładny ale dla mnie za mocny to będzie mój pierwszy motor wiec nie chce przesadzac

8

Odp: Supermoto 2 gary

jak pierwszy to Senda 50 się nada :X

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

9

Odp: Supermoto 2 gary

jak pierwsze moto to sxv 450/550 tez będzie sporo za mocne , a innej alternatywy nie ma ;)

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

10

Odp: Supermoto 2 gary

ducat hypermotard

WR250X -> Husaria 701

11

Odp: Supermoto 2 gary

Cypisek napisał/a:

Nom ładny ale dla mnie za mocny to będzie mój pierwszy motor wiec nie chce przesadzac

Zawsze można zdlawic na manetce. Raz mi się wyczepila w rolgazie i skok był spory a otwarcie przepustnicy niewielkie, stracił połowę mocy. Bym wiedzial ze takie cos jest i dziala to odrazu byla by 450 zamiast 250.

Hsq SMR 511
#511

12

Odp: Supermoto 2 gary

Oui napisał/a:

jak pierwsze moto to sxv 450/550 tez będzie sporo za mocne , a innej alternatywy nie ma ;)

To ze chce kupić pierwsze swoje moto nie oznacza ze wcale niczym nie jeździłem. Najzwyczajniej uważam ze 9-setka jest za mocna i tyle...

13

Odp: Supermoto 2 gary

Dobra to z innej beczki. Do 10tys. Kupię jakieś dwucylindrowy SM czy nie? Jak nie to dam sobie spokój i poszukam czegoś innego

14

Odp: Supermoto 2 gary

Nie kupisz bo nie ma. A w tych pieniądzach to już w ogóle ciężko będzie z jakimkolwiek supermoto.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD